Hráči aktuálnej sezóny 2019/2020

 

Máš rád šípky ? 

Chcel by si byť naším sponzorom ? 

Chceš, aby sme propagovali teba či tvoje výrobky?

Tak si objavil to pravé ! 

Poď do nášho úspešného kolektívu, ktorý 3 roky po sebe postúpil na majstrovstvá republiky !

 A my Ti garantujeme reklamu tvojej firmy na našom webe či dokonca naších dresoch ! 

Stačí napísať na náš mail či zavolať nám a my sa o všetko postaráme !

Všetky kontakty na nás nájdeš TU !

 
 

 

Najbližší zápas

 

              Odohrajú naše tímy Ďáblice Plzeň až po rozlosovaní v novej sezóne 2019/2020. Slováci Plzeň "A" v sobotu 21. septembra 2019 o 16 hod v Přeš tice v Hostinec U zlaté husy s družstvom BSOD 334 01 "Z" Přeštice. Slováci Pl zeň "B" v sobotu 21. septembra 2019 o 13 hod v Černošín v Coop Jednota s družstvom Lupus clan Černošín "B".  Slováci Plzeň "C" v sobotu 21. septembra 2019 o 18 hod v Plzni v Hospůdka V Bendovce s družstvom Herberk 3D  Pl zeň. Veríme, že nám naďalej zachováte priazeň, prídete sa na nás pozrieť a povzbudíte nás.

 

 

Rád hráš šípky ? 

Chcel by si si zmerať sily s ligovými hráčmi ? 

Si sám a nemáš spoluhráčov ? 

Hľadáme práve teba ! 

Poď do nášho kolektívu a garantujeme Ti radosť z hry a zábavu ! 

Stačí napísať na náš mail a my sa postaráme o tvoju budúcnosť !

Všetky kontakty na nás nájdeš TU ! 

 

 

 

Náš harmonogram v C Plzeňsko - jih /Slováci/, D Plzeňsko - severozápad /Slováci B/, D Plzeňsko - severovýchod /Slováci C/

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 7.9.2019 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ

13:5 /29:15/

1. 7.9.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" PANTEŘI PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /22:22/
1. 8.9.2019 16.00 VŠ ASFALTÉŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 2:16 /10:34/
2. 21.9.2019 13.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN  
2. 21.9.2019 16.00 BSOD 334 01 "Z" PŘEŠTICE SLOVÁCI PLZEŇ HOSTINEC U ZLATÉ HUSY, PŘEŠTICE  
2. 21.9.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
3. 5.10.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ PODBRDŠTÍ MEDVĚDI VLČICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
3. 5.10.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" WESTERN REDNECKS 19' NÝŘANY HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
3. 6.10.2019 15.00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "C" KLUB OKO, PLZEŇ  
4. 12.10.2019 15.00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY  
4. 12.10.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" McPUPPIN'S PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
4. 13.10.2019 12.00 SAINT TROPEZ 22 PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ SAINT TROPEZ, PLZEŇ  
5. 19.10.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ ŠK NEZVĚSTICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
5. 19.10.2019 16.00 ALIGÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO  
5. 19.10.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" RYCHLÉ ŠÍPY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
6. 2.11.2019 15.00 ZAHRÁDKÁŘI STOD SLOVÁCI PLZEŇ HOSPÚDKA NA ZAHRÁDCE, STOD  
6. 2.11.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
6. 3.11.2019 16.00 PANTEŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" KLUB OKO, PLZEŇ  
7. 9.11.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ HEGEŠ 01 PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
7. 9.11.2019 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTART 22, PLZEŇ  
7. 9.11.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
8. 16.11.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ VŠ ASFALTÉŘI PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
8. 16.11.2019 17.00 WESTERN REDNECKS 19' NÝŘANY SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTARACE LAZARKA, NÝŘANY  
8. 16.11.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
9. 30.11.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ BSOD 334 01 "Z" PŘEŠTICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
9. 30.11.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPARTAK STRAŠICE "C" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
9. 1.12.2019 16.00 McPUPPIN'S PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" McPUPPIN'S BAR, PLZEŇ  
10. 14.12.2019 15.00 PODBRDŠTÍ MEDVĚDI VLČICE SLOVÁCI PLZEŇ VLČICKÁ HOSPODA, VLČICE U BLOVIC  
10. 14.12.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" ALIGÁTOŘI STŘÍBRO HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
10. 15.12.2019 15.00 RYCHLÉ ŠÍPY PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" PIVNICE ŽLUTICKÁ, PLZEŇ  
11. 4.1.2020 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ SAINT TROPEZ 22 PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
11. 4.1.2020 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ  
11. 4.1.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" PANTEŘI PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
12. 11.1.2020 13.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN  
12. 11.1.2020 14.00 ŠK NEZVĚSTICE SLOVÁCI PLZEŇ SOKOLOVNA, NEZVĚSTICE  
12. 11.1.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
13. 25.1.2020 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ ZAHRÁDKÁŘI STOD HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
13. 25.1.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" WESTERN REDNECKS 19' NÝŘANY HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
13. 26.1.2020 15.00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "C" KLUB OKO, PLZEŇ  
14. 1.2.2020 15.00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY  
14. 1.2.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" McPUPPIN'S PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
14. 2.2.2020 17.00 HEGEŠ 01 PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ  
15. 8.2.2020 16.00 ALIGÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO  
15. 8.2.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" RYCHLÉ ŠÍPY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
16. 7.3.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
16. 8.3.2020 16.00 PANTEŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" KLUB OKO, PLZEŇ  
17. 28.3.2020 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTART 22, PLZEŇ  
17. 28.3.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
18. 4.4.2020 17.00 WESTERN REDNECKS 19' NÝŘANY SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTARACE LAZARKA, NÝŘANY  
18. 4.4.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
19. 25.4.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPARTAK STRAŠICE "C" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
19. 26.4.2020 16.00 McPUPPIN'S PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" McPUPPIN'S BAR, PLZEŇ  
20. 16.5.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" ALIGÁTOŘI STŘÍBRO HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
20. 17.5.2020 15.00 RYCHLÉ ŠÍPY PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" PIVNICE ŽLUTICKÁ, PLZEŇ  

Náš harmonogram v D lige - sever I.

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 13.9.2015 14.00 SLOVÁCI PLZEŇ KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ

11:7 /25:18/

1. 13.9.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
2. 19.9.2015 15.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:18/
2. 19.9.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /20:24/
3. 4.10.2015 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HASIČSKÁ ZBROJNICE, ČERNOŠÍN 10:9p.p. /20:23/
3. 3.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ HERBERK 3D PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /23:23/
4. 10.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 7:11 /17:26/
4. 11.10.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /25:21/
5. 24.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
5. 25.10.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ 14:4 /30:12/
6. 31.10.2015 16.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 13:5 /27:12/
6. 31.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:22/
7. 7.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
8. 21.11.2015 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /25:17/
8. 21.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
9. 28.11.2015 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ GLADIÁTOŘI STŘÍBRO HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 7:11 /17:25/
9. 29.11.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ 11:7 /27:19/
10. 5.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 14:4 /30:10/
10. 6.12.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /24:22/
11. 12.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 11:7 /24:18/
11. 13.12.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 16:2 /34:13/
12. 16.1.2016 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 5:13 /19:30/
12. 16.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
13. 30.1.2016 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ OBCHODNÍ DÚM, ČERNOŠÍN 11:7 /27:18/
13. 30.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" GLADIÁTOŘI STŘÍBRO PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /23:24/
14. 6.2.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /19:23/
 

Po 14.kole budú hrať družstvá v C.lige na 1.-4.mieste nadstavbu o postup do B.ligy, 

družstvá na 4.-8.mieste o udržanie v C.lige. 

Po 20.kole družstvá na 1.mieste v D. lige postúpia priamo do C.ligy.

Družstvá na 2.mieste v D.lige budú hrať jednokolovú baráž o posledné postupové miesto do C.ligy.