Máš rád šípky ? 

Chcel by si byť naším sponzorom ? 

Chceš, aby sme propagovali teba či tvoje výrobky?

Tak si objavil to pravé ! 

Poď do nášho úspešného kolektívu, ktorý 3 roky po sebe postúpil na majstrovstvá republiky !

 A my Ti garantujeme reklamu tvojej firmy na našom webe či dokonca naších dresoch ! 

Stačí napísať na náš mail či zavolať nám a my sa o všetko postaráme !

Všetky kontakty na nás nájdeš TU !

 
 

 

Najbližší zápas

 

                   Odohrajú naše tímy Ďáblice Plzeň v sobotu 23. marca 2019 o 14 hod v Plzni v Klub OKO s družstvom Pivoňky Plzeň a Úletky KřimiceSlováci Plzeň "A" v sobotu 23. marca 2019 o 14:30 hod v Plzni v Hospůdka v Bendov ce s družstvom Slováci Plzeň "C". Slováci Plzeň "B" v sobotu 23. marca 2019  o 18 hod v Plzni v Hospůdka v Bendovce s družstvom Drtič Sedliště.  Slováci Plzeň "C" v sobotu 23. marca 2019 o 14:30 hod v Plzni v Hospůdka v Bendov ce s družstvom Slováci Plzeň "A"Slováci Plzeň "D" v nedeľu 24. marca 2019 o 15 hod v Vrhateč Na Hřišti s družstvom Hrášci Klatovy "B". Veríme, že nám naďalej zachováte priazeň, prídete sa na nás pozrieť a povzbudíte nás.

 

 

Rád hráš šípky ? 

Chcel by si si zmerať sily s ligovými hráčmi ? 

Si sám a nemáš spoluhráčov ? 

Hľadáme práve teba ! 

Poď do nášho kolektívu a garantujeme Ti radosť z hry a zábavu ! 

Stačí napísať na náš mail a my sa postaráme o tvoju budúcnosť !

Všetky kontakty na nás nájdeš TU

 

 

 

Rozpis ligových zápasov

Podrobný prehľad výsledkov družstviev Slováci Plzeň "A", Slováci Plzeň "B", Slováci Plzeň "C" a Slová- ci Plzeň "D" v sezóne 2018/2019 nájdete v tabuľkách jednotlivých ligových zápasov.

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "A" v CD Plzeňsko sever o postup po 15. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Ondrej Buček 80 51 29 64% 34,25
Ján Pribula 68 41 27 60% 23,25
Jozef Majchrovič 61 34 27 56% 19
Radoslav Vlčák 68 36 32 53% 19,25
Štefan Blaško 73 38 35 52% 24,25
Václav Brychta 36 17 19 47% 8
Václav Rybka 8 2 6 25% 2
CELKOVO 271 147 124 54%
 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "B" v D. Plzeňsko - Pralesní liga po 17. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Václav Brychta 61 41 20 67% 29
Karel Beránek 53 30 23 57% 19
Stanislav Frnka 77 27 50 35% 12
Ada Linková 85 29 56 34% 21
Stanislav Vlčák 49 13 36 27% 8
Ľubomír Tušaj 28 7 21 25% 3
Lukáš Pešek 54 13 41 24% 12
Lucie Dolanská 41 10 31 24% 8
CELKOVO 307 121 188 39%

 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "C" v CD Plzeňsko sever o postup po 15. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Imrich Weber 88 70 18 80% 45,25
Lucie Štefánková 15 10 5 67% 7
Bohumil Prokop 90 59 31 66% 34,25
Martin Štefánek 59 37 22 63% 22,25
Pavol Roško 87 47 40 54% 30,25
Jiří Kučera 61 33 28 54% 20
CELKOVO 272 179 93 66%
 
 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "D" v D. Plzeňsko - Pralesní liga po 3. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Csaba Szücs 21 13 8 62% 7
Lukáš Pešek 15 9 6 60% 8
Milan Ilavský 15 7 8 47% 3
Renáta Nagy 10 4 6 40% 2
Stanislav Imre 14 5 9 36% 4
Roland Brand 3 1 2 33% 1
CELKOVO 54 28 26 52%
 
 
 

Hodnotenie hráčov po predchádzajúcich kolách nájdete "tu"

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "B" v D. Plzeňsko - Pralesní liga po 17. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Václav Brychta 61 41 20 67% 29
Karel Beránek 53 30 23 57% 19
Stanislav Frnka 77 27 50 35% 12
Ada Linková 85 29 56 34% 21
Stanislav Vlčák 49 13 36 27% 8
Ľubomír Tušaj 28 7 21 25% 3
Lukáš Pešek 54 13 41 24% 12
Lucie Dolanská 41 10 31 24% 8
CELKOVO 307 121 188 39%
 

 

 

Harmonogram Ďáblice Plzeň v 1. Ženská liga - Plzeňsko a Chodsko

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 28.9.2018 14.00 ĎÁBLICE PLZEŇ TRIPLE MIRI KLUB OKO, PLZEŇ

4:6 /11:14/

2. 28.9.2018 14.00 ŠKORPIONKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 7:3 /17:8/
3. 27.10.2018 14.00 ĎÁBLICE PLZEŇ DABLÉRKY PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 4:6 /10:13/
4. 27.10.2018 14.00 PIVOŇKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 5:6p.p. /10:12/
5. 23.11.2018 16.00 ĎÁBLICE PLZEŇ ÚLETKY KŘIMICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 6:4 /14:11/
6. 24.11.2018 14.00 HVĚZDY Z CHODOVA ĎÁBLICE PLZEŇ RESTAURACE KULTÚRNÍ DÚM, CHODOV 1:9 /9:19/
7. 24.11.2018 14.00 ĎÁBLICE PLZEŇ CHODSKÉ ŠELMY RESTAURACE KULTÚRNÍ DÚM, CHODOV 4:6 /9:14/
8. 22.12.2018 15.00 ŠIPKAŘKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 7:3
9. 26.1.2019 14.00 ĎÁBLICE PLZEŇ PEVNÁ RUČKA STOD HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ

zrušené
 súper odstúpil zo súťaže

10. 26.1.2019 14.00 TRIPLE MIRI ĎÁBLICE PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 6:4 /13:10/
11. 23.2.2019 14.00 ĎÁBLICE PLZEŇ ŠKORPIONKY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 3:7 /7:17/
12. 23.2.2019 14.00 DABLÉRKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 7:3 /16:8/
13. 23.3.2019 14.00 ĎÁBLICE PLZEŇ PIVOŇKY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
14. 23.3.2019 14.00 ÚLETKY KŘIMICE ĎÁBLICE PLZEŇ SOKOLOVNA KŘIMICE, PLZEŇ  
15. 13.4.2019 14.00 ĎÁBLICE PLZEŇ HVĚZDY Z CHODOVA HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
16. 13.4.2019 14.00 CHODSKÉ ŠELMY ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ  
17. 25.5.2019 14.00 ĎÁBLICE PLZEŇ ŠIPKAŘKY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
18. 25.5.2019 14.00 PEVNÁ RUČKA STOD ĎÁBLICE PLZEŇ HOSPÚDKA NA ZAHRÁDCE, STOD

zrušené
 súper odstúpil zo súťaže

Náš harmonogram v D lige - sever I.

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 13.9.2015 14.00 SLOVÁCI PLZEŇ KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ

11:7 /25:18/

1. 13.9.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
2. 19.9.2015 15.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:18/
2. 19.9.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /20:24/
3. 4.10.2015 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HASIČSKÁ ZBROJNICE, ČERNOŠÍN 10:9p.p. /20:23/
3. 3.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ HERBERK 3D PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /23:23/
4. 10.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 7:11 /17:26/
4. 11.10.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /25:21/
5. 24.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
5. 25.10.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ 14:4 /30:12/
6. 31.10.2015 16.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 13:5 /27:12/
6. 31.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:22/
7. 7.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
8. 21.11.2015 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /25:17/
8. 21.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
9. 28.11.2015 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ GLADIÁTOŘI STŘÍBRO HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 7:11 /17:25/
9. 29.11.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ 11:7 /27:19/
10. 5.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 14:4 /30:10/
10. 6.12.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /24:22/
11. 12.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 11:7 /24:18/
11. 13.12.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 16:2 /34:13/
12. 16.1.2016 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 5:13 /19:30/
12. 16.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
13. 30.1.2016 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ OBCHODNÍ DÚM, ČERNOŠÍN 11:7 /27:18/
13. 30.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" GLADIÁTOŘI STŘÍBRO PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /23:24/
14. 6.2.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /19:23/
 

Po 18.kole postúpia družstvá na 1.-3.mieste na MČR družstiev žien.

 

 

Náš harmonogram v C liga - severní divize /Slováci/ a D liga - severní divize /Slováci B, Slováci C/

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 1.9.2018 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ

5:13 /14:29/

1. 1.9.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ POSTER GUYS OKO PLZEŇ "C" KLUB OKO, PLZEŇ 11:7 /24:19/
1. 1.9.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" PANTEŘI PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /27:14/
2. 8.9.2018 17.00 LÍTAJÍCI MRTVOLY PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE ŽLUTICKÁ, PLZEŇ 3:15 /8:32/
2. 8.9.2018 13.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
3. 20.10.2018 13.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN 5:13 /17:27/
3. 6.10.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SPARTAK STRAŠICE "C" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 7:11 /19:24/
3. 7.10.2018 15.00 ARGENTUM PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ U DVOU ŠEVCÚ, PLZEŇ 8:10 /19:25/
4. 13.10.2018 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:9pp /22:21/
4. 13.10.2018 16.00 ALIGÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 6:12 /16:26/
4. 13.10.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPARTAK STRAŠICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /28:16/
5. 27.10.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ SLAVOJ NÝŘANY "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /21:22/
5. 27.10.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 11:7 /24:17/
5. 28.10.2018 17.00 PANTEŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" KLUB OKO, PLZEŇ 8:10 /21:24/
6. 3.11.2018 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTART 22, PLZEŇ 3:15 /14:31/
6. 3.11.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /19:25/
6. 4.11.2018 15.00 KRKAVCI VOCHOV SLOVÁCI PLZEŇ CHARITA, VOCHOV 4:14 /12:30/
7. 17.11.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ VSB BOLEVEC HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /25:21/
7. 17.11.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPARTAK STRAŠICE "C" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 13:5 /26:17/
7. 18.11.2018 14.00 SPARTAK STRAŠICE SLOVÁCI PLZEŇ "B" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY 10:8 /26:18/
8. 9.11.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ POSTER GUYS OKO PLZEŇ "C" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9p.p./22:21/
8. 24.11.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6/27:18/
8. 25.11.2018 17.00 PANTEŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" KLUB OKO, PLZEŇ 11:7/25:18/
9. 1.12.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 5:13 /16:28/
9. 1.12.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ LÍTAJÍCI MRTVOLY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 11:7 /25:20/
10. 8.12.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ ARGENTUM PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 7:11 /19:28/
10. 8.12.2018 15.00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY 8:10 /20:23/
10. 8.12.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 13:5 /28:15/
11. 15.12.2018 21.00 SLOVÁCI PLZEŇ ALIGÁTOŘI STŘÍBRO HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 13:5 /28:13/
11. 15.12.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /20:23/
11. 16.12.2018 14.00 SPARTAK STRAŠICE SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY 10:9p.p. /26:20/
12. 5.1.2019 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTART 22, PLZEŇ 12:6 /27:18/
12. 5.1.2019 17.00 SLAVOJ NÝŘANY "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTARACE LAZARKA, NÝŘANY 11:7 /26:20/
12. 5.1.2019 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" PANTEŘI PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /26:19/
13. 12.1.2019 13.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN 10:8 /21:17/
13. 12.1.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ KRKAVCI VOCHOV HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /20:25/
13. 12.1.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 15:3 /33:12/
14. 26.1.2019 15.00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY 10:8 /25:22/
14. 26.1.2019 16.00 VSB BOLEVEC SLOVÁCI PLZEŇ BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 11:7 /23:19/
14. 26.1.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SPARTAK STRAŠICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 4:14 /12:31/

Náš harmonogram v D lige - sever I.

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 13.9.2015 14.00 SLOVÁCI PLZEŇ KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ

11:7 /25:18/

1. 13.9.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
2. 19.9.2015 15.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:18/
2. 19.9.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /20:24/
3. 4.10.2015 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HASIČSKÁ ZBROJNICE, ČERNOŠÍN 10:9p.p. /20:23/
3. 3.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ HERBERK 3D PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /23:23/
4. 10.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 7:11 /17:26/
4. 11.10.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /25:21/
5. 24.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
5. 25.10.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ 14:4 /30:12/
6. 31.10.2015 16.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 13:5 /27:12/
6. 31.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:22/
7. 7.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
8. 21.11.2015 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /25:17/
8. 21.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
9. 28.11.2015 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ GLADIÁTOŘI STŘÍBRO HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 7:11 /17:25/
9. 29.11.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ 11:7 /27:19/
10. 5.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 14:4 /30:10/
10. 6.12.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /24:22/
11. 12.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 11:7 /24:18/
11. 13.12.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 16:2 /34:13/
12. 16.1.2016 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 5:13 /19:30/
12. 16.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
13. 30.1.2016 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ OBCHODNÍ DÚM, ČERNOŠÍN 11:7 /27:18/
13. 30.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" GLADIÁTOŘI STŘÍBRO PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /23:24/
14. 6.2.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /19:23/
 

Po 14.kole budú hrať družstvá v C.lige na 1.-4.mieste nadstavbu o postup do B.ligy, 

družstvá na 4.-8.mieste o udržanie v C.lige. 

Po 14.kole budú hrať družstvá v D.lige na 1.-4.mieste nadstavbu o postup do C.ligy, 

družstvá na 4.-8.mieste pralesnú ligu.

 

 

Konečná tabuľka po základnej časti C. Plzeňsko - Severní divize

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Slavoj Nýřany "B" 14 10 0 0 0 4 0 140:112 332:287 30
2. Poster Guys OKO Plzeň "C" 14 8 1 0 1 4 0 128:126 306:301 27
3. Argentum Plzeň 14 8 0 0 1 5 0 148:105 339:275 25
4. VSB Bolevec 14 7 1 0 1 5 0 146:108 338:273 24
5. Slováci Plzeň "A" 14 7 1 0 0 6 0 139:114 331:278 23
6. Krkavci Vochov 14 6 1 0 0 7 0 116:137 288:329 20
7. Aligátoři Stříbro 14 4 0 0 0 10 0 107:145 275:327 12
8. Lítajíci Mrtvoly Plzeň 14 2 0 0 1 11 0  88:165 232:371 7

Zdroj: O

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2018/2019:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Konečná tabuľka po základnej časti D. Plzeňsko - Severní divize

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Slováci Plzeň "C" 14 12 0 0 1 1 0 169:84 376:243 37
2. Spartak Strašice 14 9 1 0 0 4 0 140:113 330:283 29
3. Spartak Strašice "C" 14 9 1 0 0 4 0 135:118 324:289 29
4. Panteři Plzeň 14 7 0 0 1 6 0 124:129 301:331 22
5. Lupus clan Černošín "B" 14 6 1 0 1 6 0 130:124 317:289 21
6. Kameňák Plzeň "B" 14 4 1 0 0 9 0 110:143 283:327 14
7. Slováci Plzeň "B" 14 3 0 0 1 10 0 108:145 265:330 10
8. Herberk 3D Plzeň 14 2 0 0 0 12 0  96:156 253:357 6

Zdroj: O

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2018/2019:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Náš harmonogram v CD Plzeňsko sever o postup-sestup/Slováci A, Slováci C/, O krále pralesa/Slováci B, Slováci D/

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1./15./ 9.3.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" PANTEŘI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ

12:6 /29:16/

1./15./ 9.2.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HRÁŠCI KLATOVY HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 5:13 /15:30/
1./15./ 10.2.2019 15.00 KRKAVCI VOCHOV SLOVÁCI PLZEŇ "C" CHARITA, VOCHOV 9:10p.p. /20:23/
1. 9.2.2019 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "D" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 11:7 /23:18/
2. 16.2.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 6:12 /16:25/
2./16./ 17.2.2019 18.00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "B" KLUB OKO, PLZEŇ 13:5 /28:16/
3./17./ 23.2.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 15:3 /31:12/
2./16./ 2.3.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ "C" LÍTAJÍCI MRTVOLY PLZEŇ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 9:10p.p. /21:23/
2./16./ 2.3.2019 15.00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "A" SPORT CLUB SPARTAK, STRAŠICE 10:8 /22:25/
4. 2.3.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" DRTIČ SEDLIŠTĚ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 9:10p.p. /23:25/
3./17./ 23.2.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" SPARTAK STRAŠICE HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /21:24/
3./17./ 10.3.2019 15.00 ALIGÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 10:9p.p. /22:20/
5. 9.3.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /18:24/
4./18./ 23.3.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" DRTIČ SEDLIŠTĚ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
6. 24.3.2019 15.00 HRÁŠCI KLATOVY "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" NA HŘIŠTI, VRHAVEČ  
4./18./ 30.3.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "A" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
7. 31.3.2019 18.00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "D" KLUB OKO, PLZEŇ  
5./19./ 6.4.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ "C" KRKAVCI VOCHOV HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
8. 6.4.2019 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "D" RESTART 22, PLZEŇ  
5./19./ 6.4.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
5./19./ 7.4.2019 17.00 PANTEŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "A" KLUB OKO, PLZEŇ  
9. 13.4.2019 13.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN  
6./20./ 27.4.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" SPARTAK STRAŠICE "C" HOSPUDKA V BENDOVCE  
10. 28.4.2019 15.00 DRTIČ SEDLIŠTĚ SLOVÁCI PLZEŇ "D" HOSTINEC SEDLIŠTĚ, NEPOMUK  
6./20./ 28.4.2019 17.00 LÍTAJÍCI MRTVOLY PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" PIVNICE ŽLUTICKÁ, PLZEŇ  
7./21./ 4.5.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ "C" ALIGÁTOŘI STŘÍBRO HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
11. 4.5.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" HRÁŠCI KLATOVY "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
7./21./ 5.5.2019 14.00 SPARTAK STRAŠICE SLOVÁCI PLZEŇ "A" SPORT CLUB SPARTAK, STRAŠICE  
6./20./ 5.5.2019 15.00 DRTIČ SEDLIŠTĚ SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOSTINEC SEDLIŠTĚ, NEPOMUK  
8./22./ 23.3.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
12. 11.5.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
13. 18.5.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ  
7./21./ 19.5.2019 15.00 HRÁŠCI KLATOVY "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" NA HŘIŠTI, VRHATEČ  
8./22./-14. 17.3.2019 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9p.p. /22:21/