Máš rád šípky ? 

Chcel by si byť naším sponzorom ? 

Chceš, aby sme propagovali teba či tvoje výrobky?

Tak si objavil to pravé ! 

Poď do nášho úspešného kolektívu, ktorý 3 roky po sebe postúpil na majstrovstvá republiky !

 A my Ti garantujeme reklamu tvojej firmy na našom webe či dokonca naších dresoch ! 

Stačí napísať na náš mail či zavolať nám a my sa o všetko postaráme !

Všetky kontakty na nás nájdeš TU !

 
 

 

Najbližší zápas

 

 

             Odohrajú tímy Ďáblice Plzeň, Slováci Plzeň "A", Slováci Plzeň "B", Slováci Plzeň "C" a Slováci Plzeň "D" až v novej sezóne 2022/2023. V steelovej lige Slováci Plzeň v sobotu 18. júna 2022 o 18:06 hod v Plzni v SmallBalls Café Foosball Club s družstvom SB Darts Plzeň. Veríme, že nám naďalej zachováte priazeň, prídete sa na nás pozrieť a povzbudíte nás.

 

 

Rád hráš šípky ? 

Chcel by si si zmerať sily s ligovými hráčmi ? 

Si sám a nemáš spoluhráčov ? 

Hľadáme práve teba ! 

Poď do nášho kolektívu a garantujeme Ti radosť z hry a zábavu ! 

Stačí napísať na náš mail a my sa postaráme o tvoju budúcnosť !

Všetky kontakty na nás nájdeš TU ! 

 

 

 

 

Rozpis ligových zápasov

Podrobný prehľad výsledkov družstviev Ďáblice Plzeň, Slováci Plzeň "A", Slováci Plzeň "C", Slováci Pl zeň "D" v UŠO a Slováci Plzeň v ČŠO v sezóne 2021/2022 nájdete v tabuľkách jednotlivých ligových  zápasov.

 

 

 

Celkové hodnotenie hráčok Ďáblice Plzeň v Ženská liga - Plzeňsko po 4. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Andrea Homolová 10 7 3 70% 5
Marie Vrbová 9 6 3 67% 5
Lucie Štefánková 12 6 6 50% 5
Nicola Marešová 8 4 4 50% 3,5
Ada Linková 13 5 8 38% 3,5
Eva Kovářová 0 0 0 0% 0
Jiřina Kučerová 0 0 0 0% 0
CELKOVO 44 22 22 50%

 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň v steely Plzeňsko & Karlovarsko po 16. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Jiří Mička 70 37 33 53% 34,5
Ondrej Buček 25 12 13 48% 11
Jiří Pelan 43 18 25 42% 16,5
Štefan Blaško 29 10 19 34% 8,5
Jiří Kučera 52 12 40 23% 10
Roland Brand 13 3 10 23% 3
Eva Kovářová 32 7 25 22% 6,5
Martin Štefánek 33 6 27 18% 4,5
Josef Blahovec 10 1 9 10% 0,5
Lucie Štefánková 5 0 5 0% 0
Kontumácia 8 0 8 0% 0
Lukáš Vajchart 0 0 0 0% 0
Ján Pribula 0 0 0 0% 0
Imrich Weber 0 0 0 0% 0
Václav Forst 0 0 0 0% 0
CELKOVO 288 95 193 33%

 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "A" v C - Plzeňsko - soboty po 21. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
kontumácia 8 8 0 100% 4
Jiří Pelan 112 85 27 76% 50,5
Miroslav Jedenástik 16 12 4 75% 7
Josef Blahovec 28 21 7 75% 14
Ondrej Buček 132 97 35 73% 54,5
Václav Rybka 30 19 11 63% 12
Radoslav Vlčák 83 44 39 53% 25,5
Eva Kovářová 55 26 29 47% 18
Štefan Blaško 78 36 42 46% 20,5
Martin Štefánek 19 7 12 37% 5
Pavol Roško 3 1 2 33% 1
Bohumír Vochot 0 0 0 0% 0
CELKOVO 381 242 139 64%

 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "C" v D - Plzeňsko - soboty po 19. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Václav Brychta 103 61 42 59% 45,25
Weishäupl Filip 13 6 7 46% 5
Roland Brand 33 15 18 45% 8,25
Miroslav Fuja 83 26 57 31% 19
Jaroslav Linek 36 10 26 28% 4
Ľubomír Tušaj 16 4 12 25% 3
Stanislav Vlčák 4 1 3 25% 1
Ada Linková 13 3 10 23% 2
Milan Ilavský 14 3 11 21% 0,25
Karel Kalčík 100 20 80 20% 11,25
Jiřina Kučerová 21 4 17 19% 1
Lucie Reinišová 10 1 9 10% 1
Robert Balog 0 0 0 0% 0
CELKOVO 307 106 201 35%

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "D" v D - Plzeňsko - soboty po 19. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Tomáš Žatkuliak 118 82 36 69% 53,5
Martin Štefánek 58 37 21 64% 20,25
Stanislav Vlčák 83 41 42 49% 27,25
Martin Výboch 65 31 34 48% 22,25
Róbert Horňák 67 31 36 46% 20,5
Andrea Homolová 59 22 37 37% 7,25
Lucie Štefánková 18 5 13 28% 4
Ondrej Kováč 0 0 0 0% 0
CELKOVO 326 175 151 54%

 

Hodnotenie hráčov po predchádzajúcich kolách nájdete "tu"

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "B" v D. Plzeňsko - Pralesní liga po 17. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Václav Brychta 61 41 20 67% 29
Karel Beránek 53 30 23 57% 19
Stanislav Frnka 77 27 50 35% 12
Ada Linková 85 29 56 34% 21
Stanislav Vlčák 49 13 36 27% 8
Ľubomír Tušaj 28 7 21 25% 3
Lukáš Pešek 54 13 41 24% 12
Lucie Dolanská 41 10 31 24% 8
CELKOVO 307 121 188 39%
 

 

 

Harmonogram Ďáblice Plzeň v 1. Ženská liga - Plzeňsko

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
3. 26.2.2022 18:00 ĎÁBLICE PLZEŇ PIVOŇKY PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 6:5 /16:12/
1. 17.2.2022 17:00 DART'S PUB PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ DART'S PUB, PLZEŇ 7:4 /18:10/
5. 7.5.2022 16:00 ĎÁBLICE PLZEŇ DABLÉRKY PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 6:5 /16:15/
2. 26.2.2022 15:00 PIVOŇKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 4:7 /12:16/
4. 10.4.2022 14:00 ĎÁBLICE PLZEŇ DART'S PUB PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 5:6 /13:14/
6. 7.5.2022 19:00 DABLÉRKY PLZEŇ "B" ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 7:4 /17:11/

 

 

 

Náš harmonogram v C Plzeňsko - soboty /Slováci A/, 

D Plzeňsko - soboty /Slováci C, Slováci D/

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 19.9.2020 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" VSB BOLEVEC "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 13:5 /27:14/
2. 26.9.2020 16:00 BSOD 334 01 "Z" PŘEŠTICE SLOVÁCI PLZEŇ "A" HOSTINEC U ZLATÉ HUSY, PŘEŠTICE 11:7 /23:19/
3. 3.10.2020 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" SLOVÁCI PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 15:3 /30:11/
4. 10.10.2020 15:30 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "A" KLUB OKO, PLZEŇ 6:12 /20:25/
17. 12.12.2020 13:00 VLCI ČERNOŠÍN & SVOJŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "A" HOSTINEC U DRAKA, SVOJŠÍN 6:12 /17:29/
1. 11.9.2021 16:00 ŠK SUŠICE "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" BAR STAR, HORAŽĎOVICE 14:4 /30:11/
1. 11.9.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" McPUPPIN'S PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 6:12 /17:27/
5. 18.9.2021 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" ŠK NEZVĚSTICE U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 11:7 /26:19/
2. 18.9.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "C" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 12:6 /28:16/
6. 26.9.2021 16:00 BSOD 334 01 "X" PŘEŠTICE SLOVÁCI PLZEŇ "A" HOSTINEC U ZLATÉ HUSY, PŘEŠTICE 7:11 /21:24/
7. 2.10.2021 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" SPARTAK STRAŠICE "C" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 15:3 /31:10/
3. 16.10.2021 16:00 KAMEŇÁK PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 7:11 /17:28/
4. 9.10.2021 14:00 LÍTAJÍCÍ MRTVOLY PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" PIVNICE ŠIMEROVKA, PLZEŇ 10:8 /22:20/
8. 9.10.2021 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" VLCI ČERNOŠÍN & SVOJŠÍN "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 14:4 /31:15/
4. 9.10.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" DART'S PUB PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 13:5 /28:18/
5. 23.10.2021 17:00 SLAVOJ NÝŘANY "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" RESTAURACE LAZARKA, NÝŘANY 13:5 /28:14/
5. 23.10.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" ŠPEJCHAR ŽÁKAVÁ U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 7:11 /18:26/
10. 30.10.2021 16:00 VSB BOLEVEC "B" SLOVÁCI PLZEŇ "A" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 2:16 /14:34/
6. 30.10.2021 15:30 ŠK SUŠICE "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" BAR STAR, HORAŽĎOVICE 14:4 /30:13/
6. 6.11.2021 14:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" ALIGÁTOŘI STŘÍBRO U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 13:5 /31:16/
11. 6.11.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "A" BSOD 334 01 "Z" PŘEŠTICE U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
7. 13.11.2021 16:00 McPUPPIN'S PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" McPUPPIN'S BAR, PLZEŇ 11:7 /23:17/
7. 13.11.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HERBERK 3D PLZEŇ U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 4:14 /15:29/
8. 20.11.2021 15:00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "D" RESTART 22, PLZEŇ 9:10p.p. /22:23/
12. 27.10.2021 18:00 DART'S PUB PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "A" DART'S PUB, PLZEŇ 11:7 /26:20/
8. 20.11.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 10:9p.p. /25:24/
9. 27.11.2021 14:00 DART'S PUB PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" DART'S PUB, PLZEŇ 10:8 /23:22/
10. 4.12.2021 14:30 LÍTAJÍCÍ MRTVOLY PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" PIVNICE ŠIMEROVKA, PLZEŇ 3:15 /12:30/
13. 4.12.2021 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" POSTER GUYS OKO PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 11:7 /25:15/
10. 4.12.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SLAVOJ NÝŘANY "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 5:13 /14:29/
14. 11.12.2021 14:00 ŠK NEZVĚSTICE SLOVÁCI PLZEŇ "A" SOKOLOVNA NEZVĚSTICE, NEZVĚSTICE 6:12 /18:26/
11. 11.12.2021 16:00 ALIGÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 12:6 /25:20/
11. 11.12.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" ŠPEJCHAR ŽÁKAVÁ U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 11:7 /27:20/
15. 18.12.2021 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" BSOD 334 01 "X" PŘEŠTICE U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 12:6 /27:18/
16. 28.12.2021 15:00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "A" SPORT CLUB SPARTAK SPRAŠICE, ROKYCANY 4:14 /10:30/
12. 8.1.2022 16:00 McPUPPIN'S PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" McPUPPIN'S BAR, PLZEŇ 14:4 /30:10/
12. 8.1.2022 16:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" ŠK SUŠICE "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 6:12 /16:29/
13. 22.1.2022 17:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "D" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 7:11 /18:24/
14. 5.2.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 13:5 /30:17/
15. 19.2.2022 16:00 DART'S PUB PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "D" DART'S PUB, PLZEŇ 7:11 /14:25/
15. 19.2.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" LÍTAJÍCÍ MRTVOLY PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 11:7 /22:15/
16. 5.3.2022 14:00 ŠPEJCHAR ŽÁKAVÁ SLOVÁCI PLZEŇ "C" ŠPEJCHAR, ŽÁKAVA 14:4 /29:10/
16. 26.3.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" SLAVOJ NÝŘANY "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 3:15 /13:32/
17. 12.3.2022 16:00 ALIGÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "D" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 5:13 /16:29/
17. 12.3.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" ŠK SUŠICE "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 4:14 /15:30/
18. 2.4.2022 15:00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTART 22, PLZEŇ 13:5 /28:14/
18. 2.4.2022 16:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" McPUPPIN'S PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 7:11 /18:23/
19. 9.4.2022 16:00 KAMEŇÁK PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 11:7 /24:18/
19. 9.4.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" HERBERK 3D PLZEŇ DART'S PUB, PLZEŇ 10:9p.p. /21:21/
20. 16.4.2022 15:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" DART'S PUB PLZEŇ "B" DART'S PUB, PLZEŇ 7:11 /18:25/
21. 14.5.2022 17:00 SLAVOJ NÝŘANY "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE LAZARKA, NÝŘANY 17:1 /34:6/
21. 14.5.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "D" LÍTAJÍCÍ MRTVOLY PLZEŇ "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 8:10 /21:24/
22. 28.5.2022 14:00 ŠPEJCHAR ŽÁKAVÁ SLOVÁCI PLZEŇ "D" ŠPEJCHAR, ŽÁKAVA 10:8 /24:22/
22. 28.5.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" ALIGÁTOŘI STŘÍBRO U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 5:13 /19:28/

Náš harmonogram v D lige - sever I.

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 13.9.2015 14.00 SLOVÁCI PLZEŇ KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ

11:7 /25:18/

1. 13.9.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
2. 19.9.2015 15.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:18/
2. 19.9.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /20:24/
3. 4.10.2015 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HASIČSKÁ ZBROJNICE, ČERNOŠÍN 10:9p.p. /20:23/
3. 3.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ HERBERK 3D PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /23:23/
4. 10.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 7:11 /17:26/
4. 11.10.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /25:21/
5. 24.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
5. 25.10.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ 14:4 /30:12/
6. 31.10.2015 16.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 13:5 /27:12/
6. 31.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:22/
7. 7.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
8. 21.11.2015 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /25:17/
8. 21.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
9. 28.11.2015 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ GLADIÁTOŘI STŘÍBRO HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 7:11 /17:25/
9. 29.11.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ 11:7 /27:19/
10. 5.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 14:4 /30:10/
10. 6.12.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /24:22/
11. 12.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 11:7 /24:18/
11. 13.12.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 16:2 /34:13/
12. 16.1.2016 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 5:13 /19:30/
12. 16.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
13. 30.1.2016 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ OBCHODNÍ DÚM, ČERNOŠÍN 11:7 /27:18/
13. 30.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" GLADIÁTOŘI STŘÍBRO PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /23:24/
14. 6.2.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /19:23/
 

 

 

 

Harmonogram v C Plzeňsko - soboty o postup/sestup /Slováci A/

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
2. 26.2.2022 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" ŠK NEZVĚSTICE U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 13:5 /28:16/
3. 12.3.2022 13:30 BSOD 334 01 "Z" PŘEŠTICE SLOVÁCI PLZEŇ "A" HOSTINEC U ZLATÉ HUSY, PŘEŠTICE 9:10 p.p. /20:23/
4. 26.3.2022 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" BSOD 334 01 "X" PŘEŠTICE U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 10:9 p.p.
/25:24/
5. 2.4.2022 16:00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "A" KLUB OKO, PLZEŇ 10:9 p.p. /25:24/
6. 9.4.2022 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" DART'S PUB PLZEŇ "A" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 5:13 /16:28/
7. 7.5.2022 15:00 VLCI ČERNOŠÍN & SVOJŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "A" U JARDY, ČERNOŠÍN 6:12 /16:28/
8. 14.5.2022 14:30 SLOVÁCI PLZEŇ "A" VSB BOLEVEC "B" U SVATÉHO ROCHA, PLZEŇ 14:4 /30:11/
9. 28.5.2022 15:00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "A" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY 9:10 p.p. /22:26/

 

 

 

Náš harmonogram v steely Plzeňsko a Karlovarsko

 

HRACÍ DEŇ DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1./1/ 1.10.2021 18:00 LEGENDARIO PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ TJ VODNÍ STAVBY, PLZEŇ 13:5 /29:14/
1./2/ 1.10.2021 21:00 SLOVÁCI PLZEŇ LEGENDARIO PLZEŇ "A" TJ VODNÍ STAVBY, PLZEŇ  5:13 /15:30/
2./3/ 22.10.2021 18:00 STEEL GANG ROKYCANY SLOVÁCI PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 7:11 /18:24/
2./4/ 22.10.2021 21:00 SLOVÁCI PLZEŇ DC RR BŘEZOVÁ KLUB OKO, PLZEŇ 7:11 /17:25/
3./5/ 12.11.2021 18:00 SCORPIONS PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ SOKOLOVNA, VEJPRNICE 15:3 /31:8/
3./6/ 12.11.2021 21:00 SLOVÁCI PLZEŇ FJ SOKOL AŠKK VEJPRNICE SOKOLOVNA, VEJPRNICE 7:11 /20:28/
4./7/ 3.12.2021 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ SB DARTS PLZEŇ SMALLBALLS CAFÉ - FOOSBALL CLUB, PLZEŇ 12:6 /26:15/
4./12/ 18.3.2022 17:00 SLOVÁCI PLZEŇ BSOD PŘEŠTICE RESTAURACE SPOLÁK, PŘEŠTICE 5:13 /11:26/
5./8/ 8.1.2022 14:00 SLOVÁCI PLZEŇ LUMBERJAKS SOKOLOVNA, VEJPRNICE 4:14 /15:29/
5./9/ 8.1.2022 11:00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ SOKOLOVNA, VEJPRNICE 9:9 /18:23/
6./10/ 4.2.2022 18:00 LEGENDARIO PLZEŇ "A" SLOVÁCI PLZEŇ SMALLBALLS CAFÉ - FOOSBALL CLUB, PLZEŇ 17:1 /35:8/
6./11/ 4.2.2022 21:00 SLOVÁCI PLZEŇ SCORPIONS PLZEŇ SMALLBALLS CAFÉ - FOOSBALL CLUB, PLZEŇ 2:16 /10:32/
7./14/ 1.4.2022 18:00 FJ SOKOL AŠKK VEJPRNICE SLOVÁCI PLZEŇ SOKOLOVNA, VEJPRNICE 11:7 /25:19/
7./13/ 18.3.2021 20:00 BSOD PŘEŠTICE SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE SPOLÁK, PŘEŠTICE 12:6 /29:17/
8./15/ 8.4.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ STEEL GANG ROKYCANY SMALLBALLS CAFÉ - FOOSBALL CLUB, PLZEŇ 4:14 /14:28/
8./16/ 8.4.2022 21:00 SLOVÁCI PLZEŇ POSTER GUYS OKO PLZEŇ "B" SMALLBALLS CAFÉ - FOOSBALL CLUB, PLZEŇ 7:11 /17:24/
9./17/ 22.4.2022 18:00 DC RR BŘEZOVÁ SLOVÁCI PLZEŇ BŘEZOVÁ 14:4 /30:14/
9./18/ 22.4.2022 21:00 LUMBERJAKS SLOVÁCI PLZEŇ BŘEZOVÁ 15:3 /32:10/
10./20/ 18.6.2022 18:06 SB DARTS PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ SMALLBALLS CAFÉ - FOOSBALL CLUB, PLZEŇ  
10./19/ 3.6.2022 18:00 SLOVÁCI PLZEŇ LEGENDARIO PLZEŇ "B" SMALLBALLS CAFÉ - FOOSBALL CLUB, PLZEŇ 5:13 /14:29/