Rozpis ligových zápasov

Podrobný prehľad výsledkov družstviev Slováci Plzeň "A", Slováci Plzeň "B" a Slováci Plzeň "C" v se- zóne 2017/2018 nájdete v tabuľkách jednotlivých ligových zápasov.

 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "A" v CD. jih Plzeňsko o postup po 28. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Jozef Majchrovič 143 111 32 78% 70
Ondrej Buček 141 106 35 75% 67
Radoslav Vlčák 134 97 37 72% 59
Martin Nový 52 35 17 67% 24
Ján Pribula 117 77 40 66% 42
Štefan Blaško 91 51 40 56% 35
KONTUMÁCIA 18 18 0 100% 18
CELKOVO 505 358 147 71%
 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "B" v D. Plzeňsko ----- Pralesní po 28. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Matúš Nosáľ 11 7 4 64% 3
Václav Brychta 182 114 68 63% 72,5
Jaroslav Linek 2 1 1 50% 0
Ada Linková 169 82 87 49% 50,5
Stanislav Frnka 144 69 75 48% 40,5
Lukáš Pešek 170 79 91 46% 52,5
Ľubomír Tušaj 60 17 43 28% 8
CELKOVO 507 254 253 50%

 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "C" v D. Plzeňsko ----- Pralesní po 28. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Pavol Roško 135 84 51 62% 45,25
Csaba Szücs 185 109 76 59% 65,5
Bohumil Prokop 18 10 8 56% 6
Martin Štefánek 131 70 61 53% 47,25
Renáta Tünde Nagy 26 13 13 50% 6
Štefan Blaško 10 5 5 50% 4
Ladislav Majoroš 44 18 26 41% 15
Martin Weiss 37 13 24 35% 7,25
Stanislav Imre 94 29 65 31% 21,25
Lucie Štefánková 27 8 19 30% 4,5
Milan Ilavský 41 10 31 24% 3
CELKOVO 507 252 255 50%
 
 

Hodnotenie hráčov po predchádzajúcich kolách nájdete "tu"

 

Harmonogram Ďáblice Plzeň v 1. Ženská liga - Plzeňsko a Chodsko

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 10.12.2017 16.00 ĎÁBLICE PLZEŇ ZOMBEE SOBĚKURY HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ

6:4 /12:10/

2. 17.12.2017 16.00 ŠKORPIONKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ SAINT TROPEZ, PLZEŇ 8:2 /17:6/
4. 14.1.2018 16.00 ÚLETKY KŘIMICE ĎÁBLICE PLZEŇ SOKOLOVNA, KŘIMICE, PLZEŇ 6:4 /15:10/
3. 16.1.2018 16.00 ĎÁBLICE PLZEŇ DABLÉRKY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 2:8 /7:16/
5. 28.1.2018 16.00 ĎÁBLICE PLZEŇ HVĚZDY Z CHODOVA HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 6:4 /13:9/
7. 25.2.2018 16.00 ĎÁBLICE PLZEŇ PEVNÁ RUČKA STOD HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 4:6 /13:14/
8. 4.3.2018 16.00 ZOMBEE SOBĚKURY ĎÁBLICE PLZEŇ KD SOBĚKURY, SOBĚKURY 4:6/9:14/
9. 11.3.2018 16.00 ĎÁBLICE PLZEŇ ŠKORPIONKY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 1:9 /4:19/
10. 25.3.2018 18.00 DABLÉRKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 7:3 /16:7/
11. 8.4.2018 16.00 ĎÁBLICE PLZEŇ ÚLETKY KŘIMICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 5:6p.p. /12:13/
12. 15.4.2018 16.00 HVĚZDY Z CHODOVA ĎÁBLICE PLZEŇ RESTAURACE KULTÚRNÍ DÚM, CHODOV 4:6 /11:15/
14. 6.5.2018 16.00 PEVNÁ RUČKA STOD ĎÁBLICE PLZEŇ HOSPÚDKA NA ZAHRÁDCE, STOD 6:4 /13:10/

Náš harmonogram v D lige - sever I.

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 13.9.2015 14.00 SLOVÁCI PLZEŇ KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ

11:7 /25:18/

1. 13.9.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
2. 19.9.2015 15.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:18/
2. 19.9.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /20:24/
3. 4.10.2015 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HASIČSKÁ ZBROJNICE, ČERNOŠÍN 10:9p.p. /20:23/
3. 3.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ HERBERK 3D PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /23:23/
4. 10.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 7:11 /17:26/
4. 11.10.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /25:21/
5. 24.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
5. 25.10.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ 14:4 /30:12/
6. 31.10.2015 16.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 13:5 /27:12/
6. 31.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:22/
7. 7.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
8. 21.11.2015 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /25:17/
8. 21.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
9. 28.11.2015 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ GLADIÁTOŘI STŘÍBRO HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 7:11 /17:25/
9. 29.11.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ 11:7 /27:19/
10. 5.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 14:4 /30:10/
10. 6.12.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /24:22/
11. 12.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 11:7 /24:18/
11. 13.12.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 16:2 /34:13/
12. 16.1.2016 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 5:13 /19:30/
12. 16.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
13. 30.1.2016 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ OBCHODNÍ DÚM, ČERNOŠÍN 11:7 /27:18/
13. 30.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" GLADIÁTOŘI STŘÍBRO PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /23:24/
14. 6.2.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /19:23/
 

Po 14.kole postúpia družstvá na 1.-3.mieste na MČR družstiev žien.

 

Konečná tabuľka 1. ženská liga Plzeňsko a Chodsko

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Dablérky Plzeň 12 11 0 0 0 1 0 84:36 187:111 33
2. Škorpionky Plzeň 12 8 2 0 0 1 1 74:48 162:128 25
3. Pevná ručka Stod 12 6 0 0 2 4 0 64:58 153:137 20
4. Ďáblice Plzeň 12 4 0 0 1 7 0 49:72 123:162 13
5. ZomBee Soběkury 12 4 0 0 1 7 0 61:60 145:146 13
6. Úletky Křimice 12 2 2 0 0 8 0 45:77 121:176 10
8. Hvězdy z Chodova 12 2 1 0 1 8 0  48:74 133:164 9

Zdroj: O

 

Legenda konečnej tabuľky 1. ženskej ligy Plzeňsko a Chodsko 2017/2018:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Náš harmonogram v D lige - jižní divize/Slováci, Slováci B, Slováci C/

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 16.9.2017 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ

15:3 /31:15/

1. 16.9.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" RUDOLF JELÍNEK HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /28:17/
2. 23.9.2017 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 13:5 /29:16/
2. 23.9.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" ROZVĚDČÍCI DOBŘANY HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9pp /25:24/
3. 7.10.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 13:5 /28:16/
3. 8.10.2017 15.00 HRÁŠCI KLATOVY "B" SLOVÁCI PLZEŇ BAR U HRAŠKU, KLATOVY 0:18 /2:36/
4. 14.10.2017 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ DRTIČ SEDLIŠTĚ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /27:15/
4. 14.10.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 3:15 /14:32/
4. 15.10.2017 15.00 HRÁŠCI KLATOVY "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BAR U HRAŠKU, KLATOVY 4:14 /14:29/
5. 21.10.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" DRTIČ SEDLIŠTĚ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /27:17/
5. 22.10.2017 15.00 HRÁŠCI KLATOVY "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" BAR U HRAŠKU, KLATOVY 10:9pp /23:23/
5. 21.10.2017 18.00 ROZVĚDČÍCI DOBŘANY SLOVÁCI PLZEŇ WEST CLUB, DOBŘANY 5:13 /12:27/
6. 4.11.2017 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 11:7 /26:18/
6. 4.11.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" RUDOLF JELÍNEK HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 13:5 /29:18/
6. 5.11.2017 15.00 ROZVĚDČÍCI DOBŘANY SLOVÁCI PLZEŇ "B" WEST CLUB, DOBŘANY 6:12 /16:26/
7. 11.11.2017 15.00 RUDOLF JELÍNEK SLOVÁCI PLZEŇ HOSTINEC U BÍLÉ RUŽE, CHLUMČANY 5:13 /19:30/
7. 11.11.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" DRTIČ SEDLIŠTĚ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 7:11 /17:24/
7. 12.11.2017 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE "U CHŘESTÝŠE", PLZEŇ 13:5 /29:14/
8. 18.11.2017 15.00 RUDOLF JELÍNEK SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOSTINEC U BÍLÉ RUŽE, CHLUMČANY 13:5 /29:15/
8. 18.11.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /23:23/
9. 2.12.2017 15.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 7:11 /17:26/
9. 25.11.2017 16.00 ROZVĚDČÍCI DOBŘANY SLOVÁCI PLZEŇ "C" WEST CLUB, DOBŘANY 6.12 /16:28/
10. 9.12.2017 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ HRÁŠCI KLATOVY "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 17:1 /35:7/
10. 9.12.2017 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 11:7 /26:22/
11. 10.12.2017 15.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HRÁŠCI KLATOVY "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /20:22/
11. 17.12.2017 15.00 DRTIČ SEDLIŠTĚ SLOVÁCI PLZEŇ HOSTINEC SEDLIŠTĚ, NEPOMUK 3:15 /8:33/
11. 17.12.2017 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE "U CHŘESTÝŠE", PLZEŇ 13:5 /29:16/
12. 6.1.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ ROZVĚDČÍCI DOBŘANY HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 16:2 /33:10/
12. 6.1.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HRÁŠCI KLATOVY "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /24:20/
12. 7.1.2018 15.00 DRTIČ SEDLIŠTĚ SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOSTINEC SEDLIŠTĚ, NEPOMUK 11:7 /27:22/
13. 13.1.2018 15.00 RUDOLF JELÍNEK SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOSTINEC U BÍLÉ RUŽE, CHLUMČANY 14:4 /31:14/
13. 13.1.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" ROZVĚDČÍCI DOBŘANY HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9p.p. /23:19/
13. 14.1.2018 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE "U CHŘESTÝŠE", PLZEŇ 6:12 /20:25/
14. 27.1.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ RUDOLF JELÍNEK HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 16:2 /33:10/
14. 27.1.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /21:23/
14. 28.1.2018 15.00 DRTIČ SEDLIŠTĚ SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOSTINEC SEDLIŠTĚ, NEPOMUK 10:8 /24:20/

Náš harmonogram v D lige - sever I.

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 13.9.2015 14.00 SLOVÁCI PLZEŇ KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ

11:7 /25:18/

1. 13.9.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
2. 19.9.2015 15.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:18/
2. 19.9.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /20:24/
3. 4.10.2015 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HASIČSKÁ ZBROJNICE, ČERNOŠÍN 10:9p.p. /20:23/
3. 3.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ HERBERK 3D PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /23:23/
4. 10.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 7:11 /17:26/
4. 11.10.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /25:21/
5. 24.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
5. 25.10.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ 14:4 /30:12/
6. 31.10.2015 16.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 13:5 /27:12/
6. 31.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:22/
7. 7.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
8. 21.11.2015 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /25:17/
8. 21.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
9. 28.11.2015 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ GLADIÁTOŘI STŘÍBRO HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 7:11 /17:25/
9. 29.11.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ 11:7 /27:19/
10. 5.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 14:4 /30:10/
10. 6.12.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /24:22/
11. 12.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 11:7 /24:18/
11. 13.12.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 16:2 /34:13/
12. 16.1.2016 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 5:13 /19:30/
12. 16.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
13. 30.1.2016 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ OBCHODNÍ DÚM, ČERNOŠÍN 11:7 /27:18/
13. 30.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" GLADIÁTOŘI STŘÍBRO PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /23:24/
14. 6.2.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /19:23/
 

Po 14.kole budú hrať družstvá na 1.-4.mieste nadstavbu o postup do C.ligy, družstvá na 5.-8.mieste pralesnú ligu.

 

Konečná tabuľka po základnej časti D. PLzeňsko - jižní divize

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Slováci Plzeň "A" 14 13 0 0 0 1 0 190:62 414:192 39
2. Chřestýšovci Plzeň "B" 14 11 0 0 0 3 0 159:93 365:244 33
3. Rudolf Jelínek Chlumčany 14 7 1 0 0 6 0 128:125 318:308 23
4. Drtič Sedliště 14 7 0 0 1 6 0 128:125 306:313 22
5. Slováci Plzeň "C" 14 5 1 0 1 7 0 110:144 290:345 18
6. Slováci Plzeň "B" 14 5 1 0 0 8 0 125:128 308:310 17
7. Hrášci Klatovy "B" 14 4 1 0 0 9 0 93:160 242:363 14
8. Rozvědčíci Dobřany 14 0 0 0 2 12 0 79:175 220:388 2

Zdroj:  O 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2017/2018:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Náš harmonogram v CD Plzeňsko jih o postup-sestup/Slováci/, O krále pralesa/Slováci B, Slováci C/

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1./15./ 3.2.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ

10:8 /25:18/

1./15./ 3.2.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" ROZVĚDČÍCI DOBŘANY HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /26:19/
1./15./ 4.2.2018 15.00 TEAM BEST TAXI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" KLUB OKO, PLZEŇ 10:8 /25:22/
2./16./ 10.2.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 6:12 /17:26/
2./16./ 11.2.2018 12.30 SAINT TROPEZ 22 PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ SAINT TROPEZ, PLZEŇ 6:12 /14:27/
3./17./ 17.2.2018 13.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN 10:8 /25:21/
3./17./ 17.2.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ PODBRDŠTÍ MEDVĚDI VLČICE HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /22:18/
3./17./ 17.2.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /26:16/
4./18./ 24.2.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ KD SOBĚKURY HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /26:15/
4./18./ 24.2.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HRÁŠCI KLATOVY "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 14:4 /30:14/
4./18./ 25.2.2018 15.00 TEAM BEST TAXI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" KLUB OKO, PLZEŇ 5:13 /16:29/ 
5./19./ 3.3.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /20:23/
5./19./ 4.3.2018 15.00 DRTIČ SEDLIŠTĚ SLOVÁCI PLZEŇ HOSTINEC SEDLIŠTĚ, NEPOMUK 4:14 /15:30/
5./19./ 4.3.2018 15.00 ROZVĚDČÍCI DOBŘANY SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE SCÉNA, DOBŘANY 5:13 /16:27/
6./20./ 17.3.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ RUDOLF JELÍNEK HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 14:4 /30:11/
6./20./ 17.3.2018 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTATR 22, PLZEŇ 10:8 /27:23/
6./20./ 17.3.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /20:25/
7./21./ 24.3.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 7:11 /20:23/
7./21./ 25.3.2018 15.00 MISTŘI VRHU NEPOMUK SLOVÁCI PLZEŇ GOALISSIMO, NEPOMUK 6:12 /16:28/
7./21./ 25.3.2018 15.00 HRÁŠCI KLATOVY "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" U HRÁŠKÚ, KLATOVY 8:10 /23:24/
8./22./ 7.4.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" TEAM BEST TAXI PLZEŇ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /25:20/
8./22./ 8.4.2018 15.00 ROZVĚDČÍCI DOBŘANY SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE SCÉNA, DOBŘANY 5:13 /15:30/
8./22./ 8.4.2018 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE "U CHŘESTÝŠE", PLZEŇ 7:11 /18:26/
9./23./ 14.4.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ SAINT TROPEZ 22 PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /22:24/
9./23./ 14.4.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 11:7 /23:21/
10./24./ 21.4.2018 15.00 PODBRDŠTÍ MEDVĚDI VLČICE SLOVÁCI PLZEŇ VLČICKÁ HOSPODA, VLČICE U BLOVIC 10:9pp /22:24/
10./24./ 21.4.2018 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 9:10pp /22:24/
10./24./ 21.4.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9pp /22:24/
11./25./ 28.4.2018 17.00 KD SOBĚKURY SLOVÁCI PLZEŇ KD SOBĚKURY 10:8 /22:21/
11./25./ 28.4.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" TEAM BEST TAXI PLZEŇ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 7:11 /19:25/
11./25./ 8.5.2018 15.00 HRÁŠCI KLATOVY "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" U HRÁŠKÚ, KLATOVY 8:10 /20:26/
12./26./ 5.5.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ DRTIČ SEDLIŠTĚ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 14:4 /29:13/
12./26./ 5.5.2018 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTATR 22, PLZEŇ 10:8 /24:21/
12./26./ 5.5.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" ROZVĚDČÍCI DOBŘANY HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /26:17/
13./27./ 19.5.2018 16.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN 12:6 /26:16/
13./27./ 19.5.2018 12.00 RUDOLF JELÍNEK SLOVÁCI PLZEŇ HOSTINEC U BÍLÉ RUŽE, CHLUMČANY 2:16 /9:33/
13./27./ 19.5.2018 17.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 7:11 /19:26/
14./28./ 26.5.2018 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ MISTŘI VRHU NEPOMUK HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 18:0 /36:0/ kont.
14./28./ 26.5.2018 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:9p.p. /23:23/
14./28./ 26.5.2018 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HRÁŠCI KLATOVY "B" HOSPUDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /28:16/

 

 

Konečná tabuľka CD PLzeňsko jih o postup/sestup

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Slováci Plzeň "A" 14 11 0 0 1 2 0 168:85 379:215 37
2. Saint Tropez 22 Plzeň "B" 14 9 0 0 2 3 0 155:99 353:259 32
3. KD Soběkury 14 7 3 0 1 3 0 137:119 323:295 29
4. Chřestýšovci Plzeň "B" 14 5 5 0 0 4 0 142:115 330:284 27
5. Rudolf Jelínek Chlumčany 14 6 0 0 2 6 0 113:141 277:336 21
6. Podbrdští medvědi Vlčice 14 3 2 0 1 8 0 123:132 312:313 16
7. Drtič Sedliště 14 2 0 0 2 10 0 88:166 235:375 8
8. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 0 0 1 9 1 92:161 232:364 7

Zdroj: O

 

Disciplinárne tresty - bonusové body

Družstvo Body
Chřestýšovci Plzeň "B" 2
KD Soběkury 1
Podbrdští medvědi Vlčice 2
Rudolf Jelínek Chlumčany 1
Slováci Plzeň "A" 3
Saint Tropez 22 Plzeň "B" 3
Drtič Sedliště 0
Mistři vrhu Nepomuk 0
 

Legenda konečnej tabuľky CD Plzeňsko jih o postup/sestup 2017/2018:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Konečná tabuľka D. PLzeňsko - O krále pralesa

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Herberk 3D Plzeň 14 12 0 0 0 2 0 147:105 340:280 37
2. Lupus clan Černošín "B" 14 10 0 0 2 2 0 153:101 362:261 35
3. Slováci Plzeň "C" 14 8 1 0 0 5 0 142:111 331:286 29
4. Kameňák Plzeň "C" 14 7 2 0 1 4 0 138:117 332:297 28
5. Team best Taxi Plzeň 14 8 0 0 0 6 0 134:118 331:302 24
6. Slováci Plzeň "B" 14 5 1 0 1 7 0 129:125 322:309 20
7. Hrášci Klatovy "B" 14 1 0 0 0 13 0 94:158 249:366 4
8. Rozvědčíci Dobřany 14 1 0 0 0 13 0 75:177 220:386 3

Zdroj: O

 

Disciplinárne tresty - bonusové body

Družstvo Body
Herberk 3D Plzeň 1
Hrášci Klatovy "B" 1
Kameňák Plzeň "C" 2
Lupus clan Černošín "B" 3
Slováci Plzeň "C" 3
Slováci Plzeň "B" 2
Team best Taxi Plzeň 0
Rozvědčíci Dobřany 0
  •  
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

Legenda konečnej tabuľky D. Plzeňsko - O krále pralesa 2017/2018:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

Slováci Plzeň "A" - 23. júna 2018 na MČR D+ - 14. miesto