Rozpis ligových zápasov

Podrobný prehľad výsledkov družstviev Ďáblice Plzeň, Slováci Plzeň "A", Slováci Plzeň "B" a Slováci Pl zeň "C" v sezóne 2019/2020 nájdete v tabuľkách jednotlivých ligových zápasov.

 

 

Celkové hodnotenie hráčok Ďáblice Plzeň v Ženská liga - Plzeňsko po 10. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
kontumácia 22 22 0 100% 11
Marie Vrbová 5 3 2 60% 3
Lucie Štefánková 29 17 12 59% 8
Andrea Homolová 20 11 9 55% 4
Lucie Dolanská 41 19 22 46% 8
Nicola Marešová 40 15 25 38% 7
Ada Linková 13 3 10 23% 2
Lenka Jeslínková 0 0 0 0% 0
CELKOVO 110 62 48 56%
 
 
 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "A" v BC Plzeňsko jih o postup / sestup po 22. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Miroslav Jedenástik 130 77 53 59% 49,5
Ondrej Buček 115 68 47 59% 41,5
Václav Rybka 139 71 68 51% 37,5
Jozef Majchrovič 22 10 12 45% 1
Martin Štefánek 55 24 31 44% 10,25
Štefan Blaško 115 50 65 43% 38,25
kontumácia 8 0 8 0% 0
CELKOVO 400 202 198 51%
 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "B" v D. Plzeňsko - severozápad po 20. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
kontumácia 18 18 0 100% 18
Stanislav Vlčák 17 12 5 71% 4
Václav Brychta 115 76 39 66% 44,25
Josef Blahovec 78 51 27 65% 30,25
Lukáš Vajchart 35 20 15 57% 10,25
Bohumír Vochot 67 35 32 52% 20
Milan Gábor 6 3 3 50% 0
Lucie Dolanská 111 43 68 39% 30,25
Ada Linková 41 14 27 34% 10
Jiří Kučera 12 4 8 33% 2
Ľubomír Tušaj 18 5 13 28% 3
CELKOVO 361 196 165 54%

 

 

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "C" v D Plzeňsko - severovýchod po 20. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Pavol Roško 41 26 15 63% 15
Tomáš Žatkuliak 113 53 60 47% 37,25
Roland Brand 57 19 38 33% 13
Lucie Štefánková 20 6 14 30% 2
Robert Balog 50 14 36 28% 12,25
Nicola Marešová 105 28 77 27% 20,25
Bohumír Vochot 8 2 6 25% 2
Karel Kalčík 58 10 48 17% 8,25
Andrea Homolová 43 7 36 16% 4
Milan Ilavský 15 1 14 7% 1
Lenka Jeslínková 0 0 0 0% 0
Jozef Majchrovič 0 0 0 0% 0
CELKOVO 361 124 237 34%
 
 

Hodnotenie hráčov po predchádzajúcich kolách nájdete "tu"

Celkové hodnotenie hráčov Slováci Plzeň "B" v D. Plzeňsko - Pralesní liga po 17. kole

 

MENO ZÁPASY VÝHRY PREHRY ÚSPEŠNOSŤ BODY
Václav Brychta 61 41 20 67% 29
Karel Beránek 53 30 23 57% 19
Stanislav Frnka 77 27 50 35% 12
Ada Linková 85 29 56 34% 21
Stanislav Vlčák 49 13 36 27% 8
Ľubomír Tušaj 28 7 21 25% 3
Lukáš Pešek 54 13 41 24% 12
Lucie Dolanská 41 10 31 24% 8
CELKOVO 307 121 188 39%
 

 

 

Harmonogram Ďáblice Plzeň v 1. Ženská liga - Plzeňsko

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 6.11.2019 19.00 ĎÁBLICE PLZEŇ TRIPLE MIRI HOSTINEC LUŽANY, LUŽANY

6:5 /13:13/

2. 10.11.2019 13.00 ĎÁBLICE PLZEŇ DABLÉRKY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 1:10 /5:21/
3. 30.11.2019 15.00 DABLÉRKY PLZEŇ "B" ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 5:6 /11:16/
4. 19.1.2020 15.00 ĎÁBLICE PLZEŇ ŠKORPIONKY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 5:6 /14:14/
5. 11.1.2020 15.00 PIVOŇKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 6:5 /14:15/
6. 11.1.2020 18.00 TRIPLE MIRI ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 3:8 /10:18/
7. 18.6.2020 16.00 DABLÉRKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 10:1 /20:7/
8. 19.2.2020 17.00 ĎÁBLICE PLZEŇ DABLÉRKY PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:3 /16:10/
9. 25.6.2020 14.00 ŠKORPIONKY PLZEŇ ĎÁBLICE PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 0:11 /0:22/
10. 14.7.2020 15.30 ĎÁBLICE PLZEŇ PIVOŇKY PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 11:0 /22:0/

Náš harmonogram v D lige - sever I.

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 13.9.2015 14.00 SLOVÁCI PLZEŇ KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ

11:7 /25:18/

1. 13.9.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
2. 19.9.2015 15.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:18/
2. 19.9.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /20:24/
3. 4.10.2015 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HASIČSKÁ ZBROJNICE, ČERNOŠÍN 10:9p.p. /20:23/
3. 3.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ HERBERK 3D PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /23:23/
4. 10.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 7:11 /17:26/
4. 11.10.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /25:21/
5. 24.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
5. 25.10.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ 14:4 /30:12/
6. 31.10.2015 16.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 13:5 /27:12/
6. 31.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:22/
7. 7.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
8. 21.11.2015 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /25:17/
8. 21.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
9. 28.11.2015 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ GLADIÁTOŘI STŘÍBRO HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 7:11 /17:25/
9. 29.11.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ 11:7 /27:19/
10. 5.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 14:4 /30:10/
10. 6.12.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /24:22/
11. 12.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 11:7 /24:18/
11. 13.12.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 16:2 /34:13/
12. 16.1.2016 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 5:13 /19:30/
12. 16.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
13. 30.1.2016 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ OBCHODNÍ DÚM, ČERNOŠÍN 11:7 /27:18/
13. 30.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" GLADIÁTOŘI STŘÍBRO PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /23:24/
14. 6.2.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /19:23/
 

Po 10.kole postúpi družstvo na 1.mieste na MČR družstiev žien.

Družstvá na 2. a 3.mieste z ženská liga Plzeňsko a ženská liga Chodsko budú hrať baráž o ďaľšie 2 postupové miesta na MČR družstiev žien.

 

 

Konečná tabuľka Ženská liga Plzeňsko

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Dablérky Plzeň 10 10 0 0 0 0 0 97:13 201:50 30
2. Ďáblice Plzeň 10 6 0 0 0 4 0 62:48 148:113 18
3. Dablérky Plzeň "B" 10 5 0 0 0 5 0 47:63 118:149 15
4. Triple Miri 10 3 0 0 0 7 0 51:59 130:144 9
5. Pivoňky Plzeň 10 3 0 0 0 7 0 40:70 104:156 9
6. Škorpionky Plzeň 10 3 0 0 0 7 0 33:77 83:172 9

Zdroj: O

 

Legenda konečnej tabuľky Ženskej ligy Plzeňsko 2019/2020:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Finále ligové soutěže žen 2019/2020 Plzeňsko a Chodsko

 

  

3.   4. 5.-6.     Bez  prehry   Finále Víťaz
Hyršovský Esa "B" Hyršovský Esa "B" Triple Miry Triple Miry Triple Miry Ďáblice Plzeň Ďáblice Plzeň
7 /15/
Ďáblice Plzeň
6 /13/
Ďáblice Plzeň Ďáblice Plzeň
6 /15/
Ďáblice Plzeň
-
Hyršovský Esa Triple Miry

Hyršovský Esa "B"

3 /8/

Hyršovský Esa "B"
Chodský Šelmy Hyršovský Esa "B" Dablérky Plzeň "B" Dablérky Plzeň "B" Dablérky Plzeň "B" Hyršovský Esa Chodský Šelmy
4 /9/
Chodský Šelmy
5 /12/
Hyršovský Esa
Hyršovský Esa "B" - Chodský Šelmy
Chodský Šelmy

 

 

 

Finále ligové soutěže žen 2019/2020 Plzeňsko a Chodsko

ktorý sa konal v sobotu 1. augusta 2020 v Kvíčovická hospůdka

  1. Ďáblice Plzeň
  2. Chodský Šelmy
  3. Hyršovský Esa "B"
  4. Triple Miry
  5. Hyršovský Esa
  6. Dablérky Plzeň "B"

 

O poradí na 5.-6.mieste rozhodol vzájomný zápas.

 

 

 

 

Náš harmonogram v C Plzeňsko - jih /Slováci/, D Plzeňsko - severozápad /Slováci B/, D Plzeňsko - severovýchod /Slováci C/

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 7.9.2019 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ

13:5 /29:15/

1. 7.9.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" PANTEŘI PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /22:22/
1. 8.9.2019 16.00 VŠ ASFALTÉŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 2:16 /10:34/
2. 21.9.2019 13.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN 11:7 /25:17/
2. 21.9.2019 16.00 BSOD 334 01 "Z" PŘEŠTICE SLOVÁCI PLZEŇ HOSTINEC U ZLATÉ HUSY, PŘEŠTICE 10:8 /24:21/
2. 21.9.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /20:23/
3. 6.10.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ PODBRDŠTÍ MEDVĚDI VLČICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /28:16/
3. 5.10.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" WESTERN REDNECKS 19' NÝŘANY HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 6:12 /20:26/
3. 6.10.2019 15.00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "C" KLUB OKO, PLZEŇ 8:10 /22:24/
4. 12.10.2019 15.00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY 15:3 /32:10/
4. 12.10.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" McPUPPIN'S PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /24:14/
4. 13.10.2019 12.00 SAINT TROPEZ 22 PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ SAINT TROPEZ, PLZEŇ 4:14 /10:30/
5. 19.10.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ ŠK NEZVĚSTICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /28:16/
5. 19.10.2019 16.00 ALIGÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 4:14 /15:31/
5. 19.10.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" RYCHLÉ ŠÍPY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 5:13 /12:27/
6. 2.11.2019 15.00 ZAHRÁDKÁŘI STOD SLOVÁCI PLZEŇ HOSPÚDKA NA ZAHRÁDCE, STOD 8:10 /21:24/
6. 2.11.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9p.p. /22:26/
6. 3.11.2019 16.00 PANTEŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" KLUB OKO, PLZEŇ 5:13 /15:28/
7. 9.11.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ HEGEŠ 01 PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /25:14/
7. 9.11.2019 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /22:19/
7. 9.11.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 7:11 /18:26/
8. 16.11.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ VŠ ASFALTÉŘI PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
8. 16.11.2019 17.00 WESTERN REDNECKS 19' NÝŘANY SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTARACE LAZARKA, NÝŘANY 13:5 /29:16/
8. 16.11.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 5:13 /12:28/
9. 30.11.2019 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ BSOD 334 01 "Z" PŘEŠTICE HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
9. 30.11.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPARTAK STRAŠICE "C" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 6:12 /14:26/
9. 1.12.2019 16.00 McPUPPIN'S PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" McPUPPIN'S BAR, PLZEŇ 11:7 /25:18/
10. 14.12.2019 15.00 PODBRDŠTÍ MEDVĚDI VLČICE SLOVÁCI PLZEŇ VLČICKÁ HOSPODA, VLČICE U BLOVIC 8:10 /19:23/
10. 14.12.2019 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" ALIGÁTOŘI STŘÍBRO HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 11:7 /24:18/
10. 15.12.2019 15.00 RYCHLÉ ŠÍPY PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" PIVNICE ŽLUTICKÁ, PLZEŇ 14:4 /28:14/
11. 4.1.2020 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ SAINT TROPEZ 22 PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 12:6 /28:16/
11. 4.1.2020 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /23:19/
11. 4.1.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" PANTEŘI PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 13:5 /27:17/
12. 12.1.2020 14.00 VLCI ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN 11:7 /24:19/
12. 11.1.2020 14.00 ŠK NEZVĚSTICE SLOVÁCI PLZEŇ SOKOLOVNA, NEZVĚSTICE 12:6 /26:17/
12. 11.1.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" HERBERK 3D PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:8 /22:20/
13. 25.1.2020 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ ZAHRÁDKÁŘI STOD HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9p.p. /22:24/
13. 25.1.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" WESTERN REDNECKS 19' NÝŘANY HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9p.p. /20:21/
13. 26.1.2020 15.00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" SLOVÁCI PLZEŇ "C" KLUB OKO, PLZEŇ 12:6 /26:16/
14. 1.2.2020 15.00 SPARTAK STRAŠICE "C" SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY 12:6 /25:16/
14. 1.2.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" McPUPPIN'S PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /23:25/
14. 2.2.2020 17.00 HEGEŠ 01 PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 8:10 /18:24/
15. 8.2.2020 16.00 ALIGÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 3:15 /10:31/
15. 8.2.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" RYCHLÉ ŠÍPY PLZEŇ HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 1:17 /10:35/
16. 7.3.2020 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" KAMEŇÁK PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 8:10 /22:24/
16. 8.3.2020 16.00 PANTEŘI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" KLUB OKO, PLZEŇ 7:11 /19:26/
17. 30.5.2020 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" RESTART 22, PLZEŇ 13:5 /29:15/
17. 31.5.2020 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" COOP JEDNOTA, ČERNOŠÍN 5:13 /16:29/
18. 4.7.2020 17.00 WESTERN REDNECKS 19' NÝŘANY SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTARACE LAZARKA, NÝŘANY 8:10 /22:25/
18. 5.7.2020 15.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" POSTER GUYS OKO PLZEŇ "D" KLUB OKO, PLZEŇ 6:12 /19:27/
19. 20.6.2020 15.00 SLOVÁCI PLZEŇ "C" SPARTAK STRAŠICE "C" SPORT CLUB SPARTAK STRAŠICE, ROKYCANY 7:11 /17:26/
19. 13.6.2020 15.00 McPUPPIN'S PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" McPUPPIN'S BAR, PLZEŇ 11:7 /24:20/
20. 17.6.2020 17.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" ALIGÁTOŘI STŘÍBRO KLUB OKO, PLZEŇ 18:0 /36:0/
20. 13.6.2020 17.00 RYCHLÉ ŠÍPY PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "C" PIVNICE ŽLUTICKÁ, PLZEŇ 15:3 /32:11/

Náš harmonogram v D lige - sever I.

 

KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO REZULT
1. 13.9.2015 14.00 SLOVÁCI PLZEŇ KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ

11:7 /25:18/

1. 13.9.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 13:5 /27:13/
2. 19.9.2015 15.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:18/
2. 19.9.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /20:24/
3. 4.10.2015 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ "B" HASIČSKÁ ZBROJNICE, ČERNOŠÍN 10:9p.p. /20:23/
3. 3.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ HERBERK 3D PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /23:23/
4. 10.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 7:11 /17:26/
4. 11.10.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /25:21/
5. 24.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" KAMEŇÁK PLZEŇ "C" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
5. 25.10.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ 14:4 /30:12/
6. 31.10.2015 16.00 GLADIÁTOŘI STŘÍBRO SLOVÁCI PLZEŇ "B" HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 13:5 /27:12/
6. 31.10.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /24:22/
7. 7.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 12:6 /26:19/
8. 21.11.2015 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE KAMENNÝ RYBNÍK, PLZEŇ 10:8 /25:17/
8. 21.11.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 13:5 /29:16/
9. 28.11.2015 16.00 SLOVÁCI PLZEŇ GLADIÁTOŘI STŘÍBRO HOTEL U BRANKY, STŘÍBRO 7:11 /17:25/
9. 29.11.2015 15.00 OŠKLIBAR PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" OŠKLIBAR PLZEŇ 11:7 /27:19/
10. 5.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 14:4 /30:10/
10. 6.12.2015 15.00 HERBERK 3D PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 10:8 /24:22/
11. 12.12.2015 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" HERBERK 3D PLZEŇ RESTART 22, PLZEŇ 11:7 /24:18/
11. 13.12.2015 17.00 CHŘESTÝŠOVCI PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ RESTAURACE U CHŘESTÝŠE, PLZEŇ 16:2 /34:13/
12. 16.1.2016 16.00 KAMEŇÁK PLZEŇ "C" SLOVÁCI PLZEŇ "B" BISTRO TACHOVSKÁ, PLZEŇ 5:13 /19:30/
12. 16.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ OŠKLIBAR PLZEŇ PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 9:10p.p. /23:24/
13. 30.1.2016 11.00 LUPUS CLAN ČERNOŠÍN "B" SLOVÁCI PLZEŇ OBCHODNÍ DÚM, ČERNOŠÍN 11:7 /27:18/
13. 30.1.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ "B" GLADIÁTOŘI STŘÍBRO PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 10:8 /23:24/
14. 6.2.2016 18.00 SLOVÁCI PLZEŇ SLOVÁCI PLZEŇ "B" PIVNICE HUSOVKA, PLZEŇ 8:10 /19:23/
 

Po 14.kole budú hrať družstvá v C.lige na 1.-4.mieste nadstavbu o postup do B.ligy, 

družstvá na 4.-8.mieste o udržanie v C.lige. 

Po 20.kole družstvá na 1.mieste v D. lige postúpia priamo do C.ligy.

Družstvá na 2.mieste v D.lige budú hrať jednokolovú baráž o posledné postupové miesto do C.ligy.

 

 

Konečná tabuľka po základnej časti C. Plzeňsko - Jih

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Zahrádkáři Stod 14 11 1 0 1 1 0 155:99 368:248 36
2. Slováci Plzeň 14 9 1 0 2 2 0 150:105 350:262 31
3. BSOD 334 01 "Z" Přeštice 14 6 1 0 2 5 0 136:119 327:295 22
4. HEGEŠ 01 Plzeň 14 5 3 0 0 6 0 126:129 310:314 21
5. ŠK Nezvěstice 14 6 1 0 0 7 0 121:132 293:315 20
6. VŠ Asfaltéři Plzeň 14 4 2 0 2 6 0 116:140 291:342 18
7. Saint Tropez 22 Plzeň 14 4 0 0 2 8 0 110:144 272:341 14
8. Podbrdští medvědi Vlčice 14 2 0 0 0 12 0 103:149 255:349 6

Zdroj: O

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2019/2020:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Konečná tabuľka D. Plzeňsko - Severozápad

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Vlci Černošín "B" 20 14 2 0 2 2 0 228:136 520:355 48
2. Panteři Plzeň 20 12 1 0 0 7 0 195:166 467:407 38
3. Western Rednecks 19' Nýřany 20 11 1 0 3 5 0 212:152 490:386 38
4. Slováci Plzeň "B" 20 10 1 0 0 9 0 196:165 461:406 32
5. McPuppin's Plzeň "B" 20 5 1 0 1 13 0 161:201 397:479 18
6. Aligátoři Stříbro 20 2 0 0 0 18 0 94:266 273:575 6

Zdroj: O

 

Legenda konečnej tabuľky D. Plzeňsko - Severozápad 2019/2020:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Konečná tabuľka D. Plzeňsko - Severovýchod

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Rychlé šípy Plzeň 20 17 2 0 0 1 0 264:98 581:299 55
2. Spartak Strašice "C" 20 15 1 0 2 2 0 236:127 528:336 49
3. Kameňák Plzeň "B" 20 9 0 0 1 10 0 167:194 417:460 28
4. Herberk 3D Plzeň 20 8 1 0 2 9 0 170:193 417:455 28
5. Poster Guys OKO Plzeň "D" 20 4 0 0 0 16 0 124:236 342:534 12
6. Slováci Plzeň "C" 20 2 1 0 0 17 0 124:237 329:530 8

Zdroj: O

 

Legenda konečnej tabuľky D. Plzeňsko - Severovýchod 2019/2020:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

 Harmonogram Slováci Plzeň v skupine BC Plzeňsko jih o postup/sestup

 
KOLO DÁTUM ČAS DOMÁCI HOSTIA HRACIE MIESTO VÝSLEDOK
1./15./ 9.2.2020 15.00 F.J. SOKOL VEJPRNICE SLOVÁCI PLZEŇ SOKOLOVNA VEJPRNICE, VEJPRNICE

11:7 /26:19/

2./16./ 15.2.2020 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ BĚSNÍCI KOMÁŘI LUŽANY  HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 6:12 /15:26/
3./17./ 1.3.2020 17.00 BSOD 334 01 "Y" PŘEŠTICE SLOVÁCI PLZEŇ HOSTINEC U ZLATÉ HUSY, PŘEŠTICE

13:5 /28:16/

4./18./ 7.3.2020 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ POSTER GUYS OKO PLZEŇ "B" HOSPÚDKA V BENDOVCE, PLZEŇ 10:9p.p. /22:23/
5./19./ 30.5.2020 14.30 SLOVÁCI PLZEŇ F.J. SOKOL VEJPRNICE KLUB OKO, PLZEŇ 8:10 /21:24/
6./20./ 14.6.2020 16.00 BĚSNÍCI KOMÁŘI LUŽANY SLOVÁCI PLZEŇ HOSTINEC LUŽANY, LUŽANY 10:8 /24:17/
7./21./ 14.6.2020 20.00 SLOVÁCI PLZEŇ BSOD 334 01 "Y" PŘEŠTICE HOSTINEC U ZLATÉ HUSY, PŘEŠTICE 3:15 /10:31/
8./22./ 20.6.2020 17.00 POSTER GUYS OKO PLZEŇ "B" SLOVÁCI PLZEŇ KLUB OKO, PLZEŇ 13:5 /28:15/

Po 8./22./kole družstvá na 1 a 2.mieste v BC Plzeňsko jih o postup/sestup

 postúpia priamo do B.ligy.

 

 

Konečná tabuľka BC PLzeňsko juh o postup/zostup

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Běsníci komáři Lužany 14 7 4 0 0 3 0 145:111 340:277 29
2. Zahrádkáři Stod 14 7 0 0 4 3 0 131:125 325:302 25
3. BSOD 334 01 "Y" Přeštice 14 7 1 0 0 6 0 134:119 326:297 23
4. F.J. Sokol Vejprnice 14 7 1 0 0 6 0 131:122 325:312 23
5. Poster Guys OKO Plzeň "B" 14 6 0 0 3 5 0 132:123 315:309 21
6. HEGEŠ 01 Plzeň 14 4 2 0 1 7 0 118:137 296:332 17
7. BSOD 334 01 "Z" Přeštice 14 4 1 0 2 7 0 117:138 298:335 16
8. Slováci Plzeň "A" 14 3 2 0 1 8 0 111:144 274:335 14

Zdroj: O

 

Legenda konečnej tabuľky BC Plzeňsko jih o postup/zostup 2019/2020:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body

Konečná tabuľka po základnej časti

Por. Družstvo K V VP R PP P K Skóre Legy B
1. Nováčci Mirošov 14 14 0 0 0 0 0 200:52  427:157 42
2. Soběkury "B" 14 10 0 0 0 4 0 138:114 331:285 30
3. Soběkury City 14 8 1 0 1 4 0 138:116 314:293 27
4. BSOD 334 01 "Z" 14 6 0 0 2 6 0 117:137 289:323 20
5. Mistři vrhu Nepomuk 14 3 3 0 1 7 0 119:137 292:328 16
6. Rozvědčíci Dobřany 14 4 1 0 0 9 0 106:147 267:333 14
7. OD Brázda 14 3 0 0 1 10 0 104:149 265:340 10
8. Slováci Plzeň 14 3 0 0 0 11 0  91:161 241:367 9

 

 

Legenda konečnej tabuľky po základnej časti 2012/2013:

  • K   - kolo
  • V   -výhra
  • VP -výhra po predĺžení
  • R   -remíza
  • PP  -prehra po predĺžení
  • P    -prehra
  • K    -kontumácia
  • B    -body
  •  

 

 

Baráž o postup do C.ligy 2019/2020 Plzeňsko

 

  

POSTUP                 SF    POSTUP
Western Rednecks 19' Nýřany 9 Western Rednecks 19' Nýřany 9 Western Rednecks 19' Nýřany   voľný žreb VŠ Asfaltéři Plzeň   VŠ Asfaltéři Plzeň 6 Spartak Strašice "C"
voľný žreb  
5 Rozvědčíci Dobřany   Rozvědčíci Dobřany Spartak Strašice "C" 9

Spartak Strašice "C"

10
Rozvědčíci Dobřany 5
5 Slováci Plzeň "B" 10 Slováci Plzeň "B" 9 Slováci Plzeň "B" Litající Mrtvoly Plzeň 10 Lítající Mrtvoly 9 Lítající Mrtvoly
Slováci Plzeň "B" 5
6 VŠ Asfaltéři Plzeň 7 Herberk 3D Plzeň Western Rednecks 19' Nýřany 9 Western Rednecks 19' Nýřany 5
Herberk 3D Plzeň 8

 

 

 

Baráž o C ligu 2019/2020 Plzeňsko 

ktorá sa konala v sobotu 15. augusta 2020 v Klub OKO

  1. Lítající Mrtvoly Plzeň - postup
  2. Spartak Strašice "C" - postup
  3. Western Rednecks 19' Nýřany - postup
  4. Slováci Plzeň "B" - /postup - 1.náhradník/
  5. Rozvědčíci Dobřany
  6. VŠ Asfaltéři Plzeň
  7. Herberk 3D Plzeň