Rozpis ligových zápasov

 

Táto stránka obsahuje podrobné štatistiky všetkých odohratých zápasov družstiev Slováci Plzeň "A", Slováci Plzeň "B" a Slováci Plzeň "C" v sezó- ne 2019/2020.

Výhry Slovákov sú označené žltou a prehry červenou farbou.

 

 

Remízové legy v tímových hrách sú označené zelenou farbou.

 

 

3.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

6.10.2019

15:00

Poster Guys OKO Plzeň "D" Slováci Plzeň "C" 8:10 22:24

Balog

Žatkuliak

Brand

Marešová

4

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Nicola Lucie Tomáš Robert Karol Milan Roland Lenka
1-2 nehrala 2-0 2-1 nehral   2-1 nehrala
0-2 1-2 2-0   0-2
2-0 2-0 2-1 0-2  
1-2 2-1 2-1   2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Žatkuliak - Balog 0-1
Marešová - Brand 1-1
cricket Žatkuliak - Marešová 0-1
Brand - Kalčík 0-1

 

 

 

3.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka V Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

6.10.2019

14:30

Slováci Plzeň "A" Podbrdští medvědi Vlčice 12:6 28:16

Buček

Jedenástik

Blaško

Rybka

Štefánek

+štvorhra

3

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Jedenástik Rybka Štefánek
2-0   2-0 2-0 2-1  
2-1   1-2 2-0 0-2  
2-1   2-0 2-1 0-2  
  1-2   1-2 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Rybka - Buček 1-0
Jedenástik - Majchrovič 1-0
cricket Majchrovič - Buček 1-1
Jedenástik - Rybka 0-1

 

 

 

3.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

5.10.2019

18:00

Slováci Plzeň "B" Western Rednecks 19' Nýřany 6:12 20:26

Brychta

Dolanská

Linková

Vochot

3

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Brychta Vlčák S. Vochot Gábor Tušaj Blahovec
1-2 0-2 2-0 nehral     1-2 nehral
1-2 2-0 1-2     1-2
2-0   2-0   0-2 0-2
1-2   2-1 2-1 1-2  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Tušaj - Dolanská 0-1
Brychta - Linková 0-1
cricket Brychta - Gábor 1-1
Linková - Dolanská 0-1

 

 

 

2.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka V Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

21.9.2019

18:00

Slováci Plzeň "C" Herberk 3D Plzeň 8:10 20:23

Žatkuliak

Marešová

Vochot

Balog

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Nikola Lucie Tomáš Robert Karol Milan Roland Bohumír Lenka
  0-2 2-0     nehral 1-2 0-2 nehrala
  1-2 2-0     1-2 0-2
2-0 0-2 2-1       2-0
2-1     2-0 0-2   2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Vochot - Ilavský 0-1
Kalčík - Balog 0-1
cricket Žatkuliak - Štefánková 0-1
Brand - Marešová 1-1

 

 

 

2.KOLO
HRACIE MIESTO Hostinec U zlaté husy, Přeštice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

21.9.2019

16:00

BSOD 334 01 "Z" Přeštice Slováci Plzeň "A" 10:8 24:21

Jedenástik

Rybka

Blaško

+štvorhra

+cricket

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Jedenástik Rybka Štefánek
1-2 nehral 0-2 1-2 2-1 nehral
0-2 2-0 2-1 1-2
1-2 0-2 2-0 2-1
0-2 0-2 2-0 1-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Rybka - Buček 1-0
Jedenástik - Majchrovič 1-0
cricket Majchrovič - Buček 0-1
Jedenástik - Rybka 2-0

 

 

 

2.KOLO
HRACIE MIESTO Coop Jednota, Černošín

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

21.9.2019

13:00

Lupus clan Černošín "B" Slováci Plzeň "B" 11:7 25:17

Vlčák S.

Brychta

Linková

Kučera

+štvorhra

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Brychta Vlčák S. Kučera Gábor Tušaj
nehrala 0-2 0-2 2-1 1-2 nehral nehral
0-2 2-0 0-2 1-2
2-0 2-0 1-2 0-2
0-2 0-2 2-1 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Brychta - Linková 0-1
Kučera - Vlčák S. 2-0
cricket Brychta - Vlčák S. 0-1
Linková - Kučera 0-1

 

 

 

1.KOLO
HRACIE MIESTO Restart 22, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

8.9.2019

16:00

VŠ Asfaltéři Plzeň Slováci Plzeň "A" 2:16 10:34

Buček

Jedenástik

Blaško

Rybka

Štefánek

+cricket

4

4

3

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Jedenástik Rybka Štefánek
2-0 nehral 2-1 2-0 2-0  
2-0 2-0 2-0 2-0  
2-1 2-1 2-0 2-0  
2-1   2-1 1-2 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Buček 1-1
Blaško - Rybka 0-1
cricket Blaško - Buček 1-0
Jedenástik - Rybka 1-0

 

 

 

1.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

7.9.2019

18:00

Slováci Plzeň "B" Panteři Plzeň 10:8 22:22

Brychta

Dolanská

Linková

Vlčák S.

Kučera

+štvorhra

+cricket

2

2

2

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Brychta Vlčák S. Kučera Gábor Tušaj
0-2 0-2 2-0   0-2 nehral nehral
2-0 0-2 2-1   2-0
0-2 2-1 1-2   1-2
2-1 2-0   2-1 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Kučera - Dolanská 0-1
Brychta - Gábor 2-0
cricket Brychta - Vlčák S. 2-0
Linková - Dolanská 0-1

 

 

 

1.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace Kamenný rybník, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

7.9.2019

16:00

Kameňák Plzeň "B" Slováci Plzeň "C" 13:5 29:15

Žatkuliak

Štefánková

Balog

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Nikola Lucie Tomáš Robert Karol Milan Roland Bohumír Lenka
  0-2 2-1   1-2   nehral 1-2 nehrala
  2-0 1-2   1-2   0-2
0-2   2-0 0-2   1-2  
0-2   2-1 2-1   0-2  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Žatkuliak - Ilavský 0-1
Kalčík - Balog 0-1
cricket Žatkuliak - Vochot 0-1
Štefánková - Marešová 0-1