Rozpis ligových zápasov

 

Táto stránka obsahuje podrobné štatistiky všetkých odohratých zápasov družstiev Slováci Plzeň "A", Slováci Plzeň "B", Slováci Plzeň "C" a Slováci Plzeň "D" v sezóne 2018/2019.

Výhry Slovákov sú označené žltou a prehry červenou farbou.

 

 

Remízové legy v tímových hrách sú označené zelenou farbou.

 

 

9.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO COOP Jednota, Černošín

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

14.4.2019

13:00

Lupus clan Černošín "B" Slováci Plzeň "D" 11:7 27:17

Brand

Szücs

Pešek

Nagy

2

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
0-2 0-2 0-2 0-2 nehral  
1-2 0-2 0-2 0-2  
2-1 2-0 2-1   2-0
2-1 2-1 1-2   2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Brand 0-1
Nagy - Pešek 1-1
cricket Nagy - Szücs 0-1
Brand - Imre 0-1

 

 

 

20.KOLO - 6.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

13.4.2019

14:30

Slováci Plzeň "A" Spartak Strašice "C" 10:8 26:18

Buček

Blaško

Rybka

Pribula

+štvorhra

4

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Rybka Brychta
2-0 1-2 2-0   0-2 nehral
2-1 1-2 1-2   2-0
2-0   2-0 1-2 1-2
2-0   1-2 2-1 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Blaško - Buček 1-0
Majchrovič - Rybka 1-0
cricket Majchrovič - Buček 0-1
Rybka - Brychta 0-1

 

 

 

19.KOLO - 5.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

7.4.2019

17:00

Panteři Plzeň Slováci Plzeň "A" 7:11 18:28

Buček

Blaško

Brychta

Rybka

+štvorhra

3

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Rybka Brychta
2-0 nehral 2-0 nehral 2-1 1-2
2-0 2-1 0-2 1-2
1-2 2-0 1-2 2-0
2-0 1-2 2-1 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Rybka - Buček 1-0
Blaško - Brychta 1-0
cricket Blaško - Buček 0-1
Rybka - Brychta 1-1

 

 

 

19.KOLO - 5.KOLO PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

6.4.2019

18:00

Slováci Plzeň "B" Poster Guys OKO Plzeň "D" 10:8 23:22

Dolanská

Frnka

Linková

Vlčák S.

+cricket

3

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Beránek Tušaj
2-0 0-2 1-2 1-2 nehral nehral
2-1 2-0 2-1 0-2
2-0 2-1 2-1 2-0
1-2 0-2 2-1 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Frnka - Linková 0-1
Vlčák S. - Dolanská 0-1
cricket Dolanská - Linková 0-1
Vlčák S.- Frnka 2-0

 

 

 

8.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Restart 22, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

6.4.2019

15:00

Herberk 3D Plzeň Slováci Plzeň "D" 10:8 22:20

Pešek

Ilavský

Imre

Brand

3

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
0-2 nehral nehrala 1-2 2-0 2-1
2-0 2-0 0-2 0-2
2-1 1-2 2-0 1-2
2-0 0-2 2-0 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Brand - Ilavský 0-1
Imre - Pešek 0-1
cricket Brand - Imre 1-1
Ilavský - Pešek 0-1

 

 

 

19.KOLO - 5.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

6.4.2019

14:30

Slováci Plzeň "C" Krkavci Vochov 7:11 19:27

Weber

Štefánek

Kučera

+štvorhra

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera Vlčák R.
2-0 nehral nehral   0-2 1-2 1-2
2-1   0-2 2-1 0-2
2-1   2-1 1-2 0-2
1-2 0-2 2-0 0-2  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Weber 0-1
Kučera - Vlčák R. 2-0
cricket Weber - Kučera 0-1
Vlčák R.- Štefánek 1-1

 

 

 

7.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

31.3.2019

18:00

Poster Guys OKO Plzeň "D" Slováci Plzeň "D" 14:4 29:11

Szücs

Nagy

Imre

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
0-2 2-0 0-2 0-2   nehral
1-2 0-2 0-2 1-2  
  0-2 2-1 2-0 0-2
  2-0 1-2 0-2 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Ilavský 0-1
Nagy - Pešek 0-1
cricket Nagy - Szücs 0-1
Ilavský - Imre 0-1

 

 

 

18.KOLO - 4.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

30.3.2019

14:30

Slováci Plzeň "C" Slováci Plzeň "A" 5:13 18:28

Brychta

Rybka

Buček

Blaško

+štvorhra

+cricket

4

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Rybka Brychta
0-2 nehral 1-2 nehral 2-1 2-0
0-2 2-1 2-0 2-1
2-1 1-2 0-2 2-1
2-0 2-1 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Rybka - Buček 0-1
Blaško - Brychta 2-0
cricket Blaško - Buček 0-1
Rybka - Brychta 2-0

 

 

 

18.KOLO - 4.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

30.3.2019

14:30

Slováci Plzeň "C" Slováci Plzeň "A" 5:13 18:28

Roško

Weber

Prokop

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera Vlčák R.
1-2 2-1 2-0 nehrala nehral 0-2 nehral
2-0 1-2 0-2 1-2
2-1 2-0 1-2 1-2
0-2 0-2 1-2 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Weber - Prokop 1-1
Kučera - Roško 0-1
cricket Roško - Kučera 1-1
Prokop - Weber 0-1

 

 

 

6.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Na Hřišti, Vrhaveč

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

24.3.2019

15:00

Hrášci Klatovy "B" Slováci Plzeň "D" 12:6 28:13

Brand

Szücs

Pešek

Ilavský

+cricket

2

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
  0-2 nehrala 0-2 0-2 2-1
  0-2 0-2 2-1 0-2
2-0 2-0   0-2 0-2
0-2 0-2   0-2 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Ilavský 0-1
Brand - Pešek 1-1
cricket Brand - Szücs 2-0
Ilavský - Imre 0-1

 

 

 

18.KOLO - 4.KOLO PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

24.3.2019

13:00

Slováci Plzeň "B" Drtič Sedliště 13:5 29:12

Beránek

Vlčák S.

Linková

Dolanská

+štvorhra

+cricket

4

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Beránek Tušaj
2-0 2-0 nehral 2-0 2-0 nehral
1-2 1-2 2-1 2-0
1-2 2-0 2-0 2-0
2-0 0-2 0-2 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Frnka - Tušaj 1-0
Vlčák S. - Beránek 1-0
cricket Tušaj - Vlčák S. 0-1
Beránek - Frnka 2-0

 

 

 

22.KOLO - 8.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

23.3.2019

14:30

Slováci Plzeň "A" Slováci Plzeň "C" 11:7 23:16

Štefánek

Štefánková

Prokop

Kučera

Vlčák R.

+štvorhra

2

1

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera Vlčák R.
nehral nehral 0-2   2-0 1-2 0-2
2-0   2-0 1-2 0-2
0-2   0-2 2-1 2-0
0-2 2-0 0-2 0-2  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Vlčák R. 1-0
Kučera - Prokop 1-0
cricket Štefánek - Kučera 0-1
Vlčák R.- Prokop 0-1

 

 

 

22.KOLO - 8.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

23.3.2019

14:30

Slováci Plzeň "A" Slováci Plzeň "C" 11:7 23:16

Buček

Pribula

Rybka

Brychta

Blaško

+cricket

4

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Rybka Brychta
2-0   2-1 2-0 0-2  
2-0   0-2 0-2 2-1  
2-0     1-2 2-0 0-2
2-0 0-2   2-0   2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Pribula - Buček 0-1
Blaško - Rybka 0-1
cricket Majchrovič - Buček 1-0
Rybka - Brychta 1-0

 

 

 

14.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

17.3.2019

16:00

Slováci Plzeň "B" Slováci Plzeň "D" 10:9 22:21

Brand

Szücs

Pešek

Imre

4

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
  2-0 0-2 1-2   2-1
  1-2 0-2 2-0   2-1
2-0 0-2 1-2     2-0
2-1 2-0     0-2 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Ilavský 0-1
Nagy - Pešek 0-1
cricket Nagy - Szücs 0-1
Brand - Imre 0-1
predĺženie Szücs - Nagy - Pešek - Brand 0-1

 

 

 

22.KOLO - 8.KOLO PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

17.3.2019

16:00

Slováci Plzeň "B" Slováci Plzeň "D" 10:9 22:21

Beránek

Dolanská

Frnka

Vlčák S.

+štvorhra

+cricket

+701D.O.

3

2

1

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Beránek Tušaj
2-0 nehrala   0-2 2-1 1-2
2-1   2-0 1-2 0-2
0-2 2-1 0-2 2-0  
1-2   0-2 2-0 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Beránek - Dolanská 1-0
Vlčák S. - Frnka 1-0
cricket Frnka - Beránek 1-0
Dolanská - Vlčák S. 1-0
predĺženie Beránek - Dolanská - Vlčák S. - Frnka 1-0

 

 

 

17.KOLO - 3.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hotel U Branky, Stříbro

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

10.3.2019

16:00

Aligátoři Stříbro Slováci Plzeň "C" 10:9 22:20

Štefánek

Prokop

Kučera

Vlčák R.

+štvorhra

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera Vlčák R.
nehral 1-2 0-2 nehrala 2-1 0-2  
0-2 0-2 0-2 2-0  
  2-1 2-0 0-2 2-1
  2-0 2-0 2-0 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Vlčák R. 1-0
Kučera - Prokop 1-0
cricket Roško - Kučera 1-1
Vlčák R.- Prokop 0-1
predĺženie Kučera - Štefánek - Prokop - Vlčák R. 0-1

 

 

 

5.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

9.3.2019

18:00

Slováci Plzeň "D" Lupus clan Černošín "B" 8:10 18:24

Brand

Nagy

Szücs

Ilavský

Imre

2

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
0-2 2-1 2-0 0-2    
0-2 0-2 2-1 0-2    
  2-0 0-2 2-1   2-0
  0-2 1-2   2-0 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Ilavský 0-1
Brand - Nagy 1-1
cricket Nagy - Szücs 0-1
Brand - Imre 0-1

 

 

 

15.KOLO - 1.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

9.3.2019

14:30

Slováci Plzeň "A" Panteři Plzeň 12:6 29:16

Buček

Blaško

Majchrovič

Rybka

Brychta

+štvorhra

+cricket

4

2

2

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Rybka Brychta
2-1 2-0 2-0 nehral 1-2  
2-0 1-2 2-0 2-1  
2-1 0-2 1-2   1-2
2-0 2-1 1-2   2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Blaško - Buček 1-0
Majchrovič - Rybka 1-0
cricket Majchrovič - Buček 1-0
Rybka - Brychta 1-0

 

 

 

4.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

2.3.2019

18:00

Slováci Plzeň "D" Drtič Sedliště 9:10 23:25

Nagy

Szücs

Ilavský

Imre

Brand

+cricket

2

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
1-2 2-0   2-1 2-1  
1-2 0-2   1-2 2-1  
  2-1 2-0 1-2 0-2  
  0-2 2-0 1-2   2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Ilavský 0-1
Brand - Pešek 0-1
cricket Nagy - Szücs 2-0
Brand - Imre 0-1
predĺženie Szücs - Nagy - Imre - Brand 0-1

 

 

 

16.KOLO - 2.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Sport Club Spartak, Strašice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

2.3.2019

15:00

Spartak Strašice "C" Slováci Plzeň "A" 10:8 22:25

Buček

Rybka

Majchrovič

+štvorhra

+cricket

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Rybka Brychta
2-0 1-2 nehral nehral 2-0 0-2
2-1 1-2 1-2 1-2
2-0 2-1 1-2 1-2
1-2 1-2 2-0 1-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Blaško - Buček 1-0
Majchrovič - Rybka 1-0
cricket Majchrovič - Buček 1-0
Rybka - Brychta 1-0

 

 

 

16.KOLO - 2.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

2.3.2019

14:30

Slováci Plzeň "C" Lítajíci Mrtvoly Plzeň 9:10 21:23

Prokop

Štefánek

Weber

4

3

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera Vlčák R.
0-2 nehral 2-0 nehrala 2-0 0-2  
0-2 2-1 2-1 0-2  
2-1 2-0 2-1   0-2
2-0 2-0 1-2   0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Weber - Vlčák R. 1-1
Štefánek - Prokop 0-1
cricket Weber - Štefánek 0-1
Vlčák R.- Prokop 1-1
predĺženie Weber - Štefánek - Prokop - Vlčák R. 0-1

 

 

 

17.KOLO - 3.KOLO PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

23.2.2019

18:00

Slováci Plzeň "D" Slováci Plzeň "B" 15:3 31:12

Linková

Dolanská

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Beránek Tušaj
2-0 2-0 1-2 0-2 nehral nehral
0-2 2-1 1-2 1-2
0-2 1-2 1-2 0-2
0-2 0-2 0-2 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Frnka - Dolanská 1-1
Vlčák S. - Linková 0-1
cricket Frnka - Vlčák S. 0-1
Dolanská - Linková 0-1

 

 

 

3.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

23.2.2019

18:00

Slováci Plzeň "D" Slováci Plzeň "B" 15:3 31:12

Pešek

Szücs

Ilavský

Imre

+štvorhra

+cricket

4

3

3

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
2-1 0-2 nehrala 0-2 2-0 nehral
2-0 2-1 2-1 1-2
2-1 2-0 2-1 2-0
2-0 2-0 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Ilavský 2-0
Imre - Pešek 0-1
cricket Pešek - Szücs 1-0
Ilavský - Imre 1-0

 

 

 

17.KOLO - 3.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

23.2.2019

14:30

Slováci Plzeň "A" Spartak Strašice 8:10 21:24

Rybka

Blaško

Brychta

Majchrovič

+štvorhra

+cricket

2

2

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Rybka Brychta
  2-0 1-2 nehral 0-2 2-0
  0-2 2-0 0-2 0-2
1-2 1-2 2-1 2-1  
1-2 0-2 1-2 2-0  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Blaško - Buček 0-1
Majchrovič - Brychta 2-0
cricket Majchrovič - Buček 2-0
Rybka - Brychta 0-1

 

 

 

16.KOLO - 2.KOLO PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

17.2.2019

18:00

Poster Guys OKO Plzeň "D" Slováci Plzeň "B" 13:5 28:16

Vlčák S.

Linková

Dolanská

Frnka

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Beránek Tušaj
2-0 0-2 0-2 1-2 nehral nehral
1-2 2-1 2-1 2-0
1-2 1-2 0-2 2-0
0-2 1-2 0-2 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Vlčák S. - Dolanská 0-1
Frnka - Linková 0-1
cricket Frnka - Vlčák S. 1-1
Dolanská - Linková 0-1

 

 

 

2.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

16.2.2019

18:00

Slováci Plzeň "D" Herberk 3D Plzeň 6:12 16:25

Szücs

Brand

Pešek

+štvorhra

3

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
0-2 2-0   0-2   0-2
2-0 2-0   0-2   2-0
1-2 1-2 0-2 1-2    
  2-0 0-2 0-2 0-2  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Nagy 2-0
Ilavský - Pešek 0-1
cricket Ilavský - Szücs 1-1
Brand - Imre 0-1

 

 

 

15.KOLO - 1.KOLO CD SEVER O POSTUP/SESTUP
HRACIE MIESTO Charita, Vochov

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

10.2.2019

15:00

Krkavci Vochov Slováci Plzeň "C" 9:10 20:23

Štefánek

Weber

Prokop

+štvorhra

+cricket

+701D.O.

3

3

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-0 0-2 1-2 nehrala 2-0 nehral
2-0 1-2 0-2 2-0
2-1 0-2 2-1 2-0
1-2 0-2 0-2 1-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Weber - Prokop 1-0
Štefánek - Roško 1-0
cricket Weber - Štefánek 1-0
Roško - Prokop 1-0
predĺženie Weber - Štefánek - Prokop - Roško 1-0

 

 

 

15.KOLO - 1.KOLO PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

9.2.2019

18:00

Slováci Plzeň "B" Hrášci Klatovy "B" 5:13 15:30

Linková

Tušaj

Dolanská

Frnka

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Beránek Tušaj
2-1 0-2 2-1 0-2 nehral  
0-2 2-1 1-2 0-2  
0-2 2-0 0-2   2-1
1-2 1-2 0-2   1-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Tušaj - Dolanská 0-1
Frnka - Linková 0-1
cricket Frnka - Vlčák S. 0-1
Dolanská - Linková 1-1

 

 

 

1.KOLO - PRALESNÍ
HRACIE MIESTO Restaurace Kamenný rybník, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV D
BODY LEGY MENO BODY

9.2.2019

16:00

Kameňák Plzeň "B" Slováci Plzeň "D" 11:7 23:18

Pešek

Nagy

Imre

Szücs

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Pešek Szücs Nagy Imre Ilavský Brand
2-0 2-0 1-2   0-2 nehral
1-2 0-2 2-0   0-2
2-0 0-2 0-2 1-2  
2-0 1-2 2-1 2-0  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Szücs - Ilavský 0-1
Nagy - Pešek 0-1
cricket Nagy - Szücs 0-1
Ilavský - Imre 0-1

 

 

 

14.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

26.1.2019

18:00

Slováci Plzeň "B" Spartak Strašice 4:14 12:31

Vlčák S.

Dolanská

Pešek

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Pešek Beránek Tušaj
1-2 0-2 0-2 2-1     nehral
0-2 1-2 0-2 1-2    
2-1 0-2   2-1 0-2  
1-2     0-2 2-0 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Vlčák S. - Dolanská 0-1
Pešek - Linková 0-1
cricket Frnka - Vlčák S. 0-1
Dolanská - Linková 0-1

 

 

 

14.KOLO
HRACIE MIESTO Bistro Tachovská, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

26.1.2019

16:00

VSB Bolevec Slováci Plzeň "A" 11:7 23:19

Buček

Majchrovič

Vlčák

+štvorhra

+cricket

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák Brychta Rybka
0-2 1-2 nehral     0-2 0-2
1-2 1-2     0-2 1-2
2-0 2-1 1-2     0-2
2-0 2-0 0-2 2-0    
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Majchrovič - Vlčák 1-0
Pribula - Buček 1-0
cricket Pribula - Vlčák 1-0
Buček - Majchrovič 1-0

 

 

 

14.KOLO
HRACIE MIESTO Sport Club Spartak, Strašice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

26.1.2019

15:00

Spartak Strašice "C" Slováci Plzeň "C" 10:8 25:22

Weber

Kučera

Prokop

Roško

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-1 0-2 2-1 nehrala nehral 0-2
1-2 0-2 1-2 1-2
2-1 1-2 2-1 2-0
2-0 2-0 0-2 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Weber - Prokop 1-1
Kučera - Roško 0-1
cricket Weber - Roško 0-1
Kučera - Prokop 1-1

 

 

 

13.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

12.1.2019

18:00

Slováci Plzeň "C" Herberk 3D Plzeň 15:3 33:12

Weber

Roško

Kučera

Štefánková

Prokop

+štvorhra

4

4

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-0 2-0 2-1   nehral 2-0
2-0 2-0 1-2   2-1
2-1 2-1   2-1 1-2
2-0 2-0   2-0 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Weber - Prokop 1-0
Kučera - Štefánková 1-0
cricket Weber - Roško 1-1
Kučera - Prokop 0-1

 

 

 

13.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

12.1.2019

14:30

Slováci Plzeň "A" Krkavci Vochov 8:10 20:25

Vlčák

Blaško

Brychta

Pribula

Majchrovič

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák Brychta
nehral 0-2   2-1 2-1 2-1
2-1   0-2 0-2 1-2
1-2 2-1   2-0 0-2
0-2 2-0   2-0 1-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Blaško - Majchrovič 0-1
Vlčák - Brychta 1-1
cricket Majchrovič - Vlčák 0-1
Blaško - Brychta 0-1

 

 

 

13.KOLO
HRACIE MIESTO COOP Jednota, Černošín

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

12.1.2019

13:00

Lupus clan Černošín "B" Slováci Plzeň "B" 10:8 21:17

Beránek

Dolanská

Linková

Frnka

Vlčák S.

+štvorhra

3

1

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Pešek Beránek Tušaj
0-2 1-2   2-0 nehral 2-0 nehral
0-2 2-0   0-2 2-0
0-2 0-2   0-2 0-2
2-0 0-2 2-0   2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Frnka - Vlčák S. 2-0
Beránek - Dolanská 0-1
cricket Beránek - Frnka 0-1
Dolanská - Linková 0-1

 

 

 

12.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

5.1.2019

18:00

Slováci Plzeň "C" Panteři Plzeň 10:8 26:19

Weber

Roško

Prokop

Štefánek

+štvorhra

3

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-0 2-1 2-0 nehrala   1-2
2-0 1-2 0-2   1-2
2-0 2-1 1-2 2-0  
0-2 2-0 2-1 1-2  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Weber - Prokop 1-0
Kučera - Štefánek 1-0
cricket Weber - Roško 1-1
Kučera - Prokop 0-1

 

 

 

12.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace Lazarka, Nýřany

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

5.1.2019

17:00

Slavoj Nýřany "B" Slováci Plzeň "A" 11:7 26:20

Buček

Vlčák

Blaško

+štvorhra

4

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák Brychta
2-1 nehral 1-2 nehral 1-2 0-2
2-0 0-2 2-1 1-2
2-0 2-1 1-2 0-2
2-0 1-2 0-2 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Blaško - Brychta 2-0
Vlčák - Buček 0-1
cricket Blaško - Vlčák 0-1
Buček - Brychta 1-1

 

 

 

12.KOLO
HRACIE MIESTO Restart 22, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

5.1.2019

15:00

Herberk 3D Plzeň Slováci Plzeň "B" 12:6 27:18

Beránek

Linková

Pešek

4

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Pešek Beránek Tušaj
    nehral 1-2 1-2 2-1 1-2
  0-2 0-2 0-2 2-0  
1-2 2-0   2-1 2-0  
  0-2 1-2 1-2 2-1  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Frnka - Dolanská 0-1
Beránek - Linková 0-1
cricket Beránek - Vlčák S. 0-1
Dolanská - Linková 0-1

 

 

 

11.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

16.12.2018

14:00

Spartak Strašice Slováci Plzeň "C" 10:9 26:20

Weber

Kučera

Štefánek

+štvorhra

+cricket

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-1 0-2 nehral nehrala 1-2 2-1
0-2 1-2 2-1 0-2
2-1 0-2 0-2 2-0
2-1 0-2 2-1 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Roško 0-1
Weber - Kučera 2-0
cricket Weber - Roško 1-0
Kučera - Štefánek 1-0
predĺženie Weber - Kučera - Štefánek - Roško 0-1

 

 

 

11.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

15.12.2018

21:00

Slováci Plzeň "A" Aligátoři Stříbro 13:5 28:13

Brychta

Vlčák

Blaško

Pribula

+cricket

4

3

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák Brychta
nehral nehral 2-0 0-2 2-0 2-1
1-2 2-0 2-0 2-1
2-0 0-2 2-0 2-0
2-1 2-0 0-2 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Blaško - Pribula 0-1
Vlčák - Brychta 1-1
cricket Pribula - Vlčák 1-0
Blaško - Brychta 1-0

 

 

 

11.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

15.12.2018

18:00

Slováci Plzeň "B" Kameňák Plzeň "B" 8:10 20:23

Dolanská

Frnka

Vlčák S.

Linková

Pešek

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Dolanská Linková Frnka Vlčák S. Pešek Beránek Tušaj
2-0 2-1   2-1   nehral 0-2
1-2 0-2   1-2   1-2
2-0   2-1 0-2 0-2  
2-0   2-0 0-2 2-0  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Vlčák S. - Dolanská 0-1
Pešek - Frnka 0-1
cricket Frnka - Vlčák S. 1-1
Dolanská - Pešek 0-1

 

 

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

8.12.2018

18:00

Slováci Plzeň "C" Lupus clan Černošín "B" 13:5 28:15

Weber

Prokop

Štefánek

Roško

Kučera

+štvorhra

+cricket

3

3

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-0 2-0 2-0   0-2  
2-0 0-2 2-1   2-0  
2-0 2-1 2-1   2-1  
0-2 1-2   1-2   2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Roško 1-0
Weber - Prokop 1-0
cricket Weber - Roško 2-0
Kučera - Prokop 0-1

 

 

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Sport Club Spartak, Strašice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

8.12.2018

15:00

Spartak Strašice "C" Slováci Plzeň "B" 8:10 20:23

Beránek

Linková

Vlčák S.

Frnka

Pešek

+cricket

3

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Linková Frnka Vlčák S. Pešek Beránek Tušaj
0-2   1-2 0-2 2-1 nehral
0-2   2-1 2-0 1-2
2-0   0-2 0-2 2-1
2-0 2-0 2-0   2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Beránek - Linková 1-1
Pešek - Vlčák S. 0-1
cricket Tušaj - Vlčák S. 0-1
Frnka - Beránek 2-0

 

 

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

8.12.2018

14:30

Slováci Plzeň "A" Argentum Plzeň 7:11 19:28

Brychta

Majchrovič

Blaško

Buček

2

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák Brychta
0-2 0-2 0-2 nehral nehral 1-2
1-2 0-2 1-2 1-2
0-2 2-1 2-1 2-1
2-1 2-1 2-1 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Majchrovič - Buček 0-1
Vlčák - Brychta 1-1
cricket Blaško - Majchrovič 0-1
Buček - Brychta 0-1

 

 

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

1.12.2018

18:00

Slováci Plzeň "B" Slováci Plzeň "C" 5:13 16:28

Kučera

Prokop

Štefánek

Roško

Štefánková

4

3

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
nehral 2-0 2-1   1-2 2-1
2-0 2-0   2-0 2-1
0-2 2-1   2-0 2-0
  0-2 2-1 2-0 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Roško 1-1
Kučera - Prokop 0-1
cricket Weber - Prokop 0-1
Kučera - Štefánek 0-1

 

 

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

1.12.2018

18:00

Slováci Plzeň "B" Slováci Plzeň "C" 5:13 16:28

Brychta

+štvorhra

+cricket

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Vlčák S. Pešek Beránek Tušaj
2-1 1-2   0-2   1-2 nehral
1-2 0-2   0-2   0-2
2-0 0-2   0-2   1-2
2-0   0-2 1-2 1-2  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Beránek - Brychta 2-0
Pešek - Frnka 0-1
cricket Brychta - Vlčák S. 1-0
Frnka - Beránek 1-0

 

 

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

1.12.2018

14:30

Slováci Plzeň "A" Lítající Mrtvoly Plzeň 11:7 25:20

Buček

Majchrovič

Pribula

Blaško

+štvorhra

+cricket

3

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
2-0 1-2 0-2 1-2 nehral
2-1 2-1 0-2 2-1
2-1 2-0 0-2 1-2
0-2 2-1 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Majchrovič - Blaško 2-0
Pribula - Buček 0-1
cricket Buček - Majchrovič 1-0
Blaško - Pribula 1-0

 

 

 

8.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

25.11.2018

17:00

Panteři Plzeň Slováci Plzeň "B" 11:7 25:18

Brychta

Beránek

Pešek

Tušaj

+štvorhra

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Vlčák S. Pešek Beránek Tušaj
0-2 nehrala 0-2 nehral 0-2 2-0  
2-0 0-2 1-2 0-2  
2-0 0-2 2-1 2-1  
1-2   1-2 1-2 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Beránek - Brychta 1-0
Pešek - Tušaj 1-0
cricket Brychta - Tušaj 0-1
Frnka - Beránek 0-1

 

 

 

8.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

24.11.2018

18:00

Slováci Plzeň "C" Kameňák Plzeň "B" 12:6 27:18

Weber

Prokop

Kučera

Štefánek

+štvorhra

4

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-0 nehral 2-0 nehrala 0-2 1-2
2-1 0-2 2-1 0-2
2-0 2-0 1-2 2-0
2-1 2-0 2-1 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Kučera - Štefánek 0-1
Weber - Prokop 2-0
cricket Weber - Štefánek 0-1
Kučera - Prokop 1-1

 

 

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Sport Club Spartak, Strašice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

18.11.2018

14:00

Spartak Strašice Slováci Plzeň "B" 10:8 26:18

Brychta

Beránek

Pešek

Tušaj

4

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Pešek Beránek Tušaj
2-0 nehrala nehral 0-2 0-2 0-2
2-1 0-2 2-0 2-1
2-1 2-1 2-1 0-2
2-1 0-2 1-2 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Beránek - Frnka 1-1
Pešek - Brychta 0-1
cricket Brychta - Beránek 0-1
Frnka - Tušaj 0-1

 

 

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

17.11.2018

18:00

Slováci Plzeň "C" Spartak Strašice "C" 13:5 26:17

Weber

Kučera

Roško

Prokop

Štefánek

4

3

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-0 0-2 2-0 nehrala   2-0
2-1 2-1 2-0   2-1
2-1 2-0 0-2   2-1
2-1 2-1   2-0 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Kučera - Roško 0-1
Weber - Prokop 0-1
cricket Weber - Roško 0-1
Kučera - Prokop 0-1

 

 

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

17.11.2018

14:30

Slováci Plzeň "A" VSB Bolevec 10:8 25:21

Buček

Pribula

Majchrovič

Vlčák

+cricket

3

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
2-1 2-0   2-1 2-1
0-2 1-2   0-2 1-2
2-0 2-0 1-2 2-0  
2-1 0-2 1-2 2-1  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Majchrovič - Blaško 0-1
Pribula - Buček 1-1
cricket Buček - Majchrovič 1-0
Blaško - Pribula 1-0

 

 

 

8.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

9.11.2018

18:00

Slováci Plzeň "A" Poster Guys OKO Plzeň "C" 10:9 22:21

Buček

Pribula

Blaško

+701D.O.

3

3

3

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
2-0 nehral 2-1 2-1 0-2
2-1 2-0 1-2 0-2
2-0 0-2 2-0 0-2
1-2 2-0 2-0 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Vlčák - Blaško 1-1
Pribula - Buček 0-1
cricket Buček - Blaško 0-1
Vlčák - Pribula 0-1
predĺženie Pribula - Buček - Vlčák - Blaško 1-0

 

 

 

6.KOLO
HRACIE MIESTO Charita, Vochov

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

4.11.2018

15:00

Krkavci Vochov Slováci Plzeň "A" 4:14 12:30

Pribula

Buček

Vlčák

Blaško

Majchrovič

+štvorhra

+cricket

4

3

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
1-2 2-0   2-0 0-2
2-0 0-2   2-0 1-2
2-0   2-1 2-1 2-0
2-1   2-0 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Vlčák - Blaško 2-0
Pribula - Buček 0-1
cricket Buček - Blaško 1-0
Vlčák - Pribula 1-0

 

 

 

6.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

3.11.2018

18:00

Slováci Plzeň "B" Lupus clan Černošín "B" 8:10 19:25

Brychta

Linková

Pešek

4

3

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Pešek Beránek Tušaj
2-0 2-1 0-2 0-2 nehral nehral
2-1 2-1 0-2 0-2
2-1 0-2 0-2 2-1
2-0 2-0 0-2 1-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Brychta - Linková 1-1
Pešek - Frnka 0-1
cricket Brychta - Frnka 1-1
Linková - Pešek 0-1

 

 

 

6.KOLO
HRACIE MIESTO Restart 22, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

3.11.2018

15:00

Herberk 3D Plzeň Slováci Plzeň "C" 3:15 14:31

Prokop

Štefánek

Kučera

Roško

Štefánková

+štvorhra

+cricket

4

3

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
nehral 2-1 2-1   2-0 2-1
1-2 2-1   0-2 2-1
2-1 2-0   2-0 0-2
  2-0 2-0 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Roško 0-1
Kučera - Prokop 2-0
cricket Weber - Prokop 0-1
Kučera - Štefánek 2-0

 

 

 

5.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

28.10.2018

17:00

Panteři Plzeň Slováci Plzeň "C" 8:10 21:24

Weber

Prokop

Roško

+štvorhra

+cricket

3

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek Kučera
2-0 1-2 2-1 nehrala nehral 0-2
1-2 2-0 2-1 0-2
2-0 0-2 0-2 1-2
2-0 2-1 2-0 1-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Kučera - Roško 0-1
Weber - Prokop 2-0
cricket Weber - Roško 0-1
Kučera - Prokop 2-0

 

 

 

5.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

27.10.2018

18:00

Slováci Plzeň "B" Herberk 3D Plzeň 11:7 24:17

Brychta

Beránek

Linková

+štvorhra

4

4

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Pešek Beránek Tušaj
2-0 2-1 0-2 nehral 2-0  
2-0 0-2 1-2 2-0  
2-0 2-0   2-1 0-2
2-0 0-2   2-0 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Beránek - Tušaj 2-0
Frnka - Brychta 0-1
cricket Brychta - Beránek 0-1
Linková - Tušaj 1-1

 

 

 

5.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

27.10.2018

14:30

Slováci Plzeň "A" Slavoj Nýřany "B" 8:10 21:22

Buček

Vlčák

Pribula

Blaško

+cricket

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
0-2 nehral 0-2 2-0 2-0
2-1 1-2 1-2 0-2
2-1 0-2 0-2 1-2
2-0 2-0 1-2 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Vlčák - Blaško 0-1
Pribula - Buček 1-1
cricket Buček - Majchrovič 1-0
Vlčák - Pribula 1-0

 

 

 

3.KOLO
HRACIE MIESTO COOP Jednota, Černošín

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

20.10.2018

13:00

Lupus clan Černošín "B" Slováci Plzeň "C" 5:13 17:27

Weber

Roško

Prokop

Štefánek

+štvorhra

+cricket

4

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek
2-0 2-0 2-1 nehrala 0-2
2-0 2-1 2-0 0-2
2-1 2-0 0-2 2-1
2-1 1-2 0-2 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Roško 1-0
Weber - Prokop 1-0
cricket Weber - Roško 2-0
Štefánek - Prokop 0-1

 

 

 

4.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

13.10.2018

18:00

Slováci Plzeň "C" Spartak Strašice 12:6 28:16

Weber

Roško

Prokop

Štefánek

+štvorhra

+cricket

3

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek
0-2 2-0 1-2 nehrala 0-2
2-0 2-1 2-1 1-2
2-1 1-2 2-0 2-0
2-0 2-0 1-2 2-1
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Roško 1-0
Weber - Prokop 1-0
cricket Weber - Roško 1-0
Štefánek - Prokop 1-0

 

 

 

4.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace Kamenný rybník, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

13.10.2018

16:00

Kameňák Plzeň "B" Slováci Plzeň "B" 10:9 22:21

Brychta

Frnka

Linková

Pešek

+štvorhra

+cricket

3

2

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Pešek Beránek Tušaj
2-0 0-2   0-2 nehral 1-2
2-0 2-0   2-1 0-2
1-2 0-2 2-0 0-2  
2-0 1-2 2-0 0-2  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Brychta - Linková 2-0
Frnka - Pešek 0-1
cricket Brychta - Frnka 2-0
Linková - Pešek 0-1
predĺženie Frnka - Brychta - Linková - Pešek 0-1

 

 

 

4.KOLO
HRACIE MIESTO Hotel U Branky, Stříbro

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

13.10.2018

16:00

Aligátoři Stříbro Slováci Plzeň "A" 6:12 16:26

Buček

Majchrovič

Pribula

Blaško

+štvorhra

+cricket

4

2

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
2-0 0-2 0-2   1-2
2-0 2-0 2-0   0-2
2-1 2-0 2-1 2-0  
2-0 1-2 0-2 2-1  
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Majchrovič - Blaško 1-0
Pribula - Buček 1-0
cricket Buček - Majchrovič 0-1
Vlčák - Pribula 2-0

 

 

 

3.KOLO
HRACIE MIESTO U dvou Ševců, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

7.10.2018

15:00

Argentum Plzeň Slováci Plzeň "A" 8:10 19:25

Buček

Majchrovič

Pribula

Vlčák

+cricket

3

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
2-0 2-0 1-2 1-2  
2-0 2-1 0-2 1-2  
0-2 2-0   2-0 2-1
2-1 1-2   2-0 0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Majchrovič - Blaško 0-1
Pribula - Buček 1-1
cricket Buček - Majchrovič 1-0
Vlčák - Pribula 1-0

 

 

 

3.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

6.10.2018

18:00

Slováci Plzeň "B" Spartak Strašice "C" 7:11 19:24

Brychta

Frnka

Linková

Pešek

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Pešek Beránek Tušaj
2-0 0-2 2-1 2-0 nehral nehral
2-1 2-0 1-2 1-2
2-0 1-2 1-2 0-2
0-2 0-2 2-0 1-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Brychta - Pešek 0-1
Linková - Tušaj 0-1
cricket Brychta - Linková 0-1
Frnka - Tušaj 0-1

 

 

 

2.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

8.9.2018

13:00

Slováci Plzeň "C" Slováci Plzeň "B" 13:5 27:13

Brychta

Linková

Beránek

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Pešek Beránek Tušaj
2-0 0-2   0-2 2-0  
2-0 2-0   0-2 0-2  
1-2 2-1     0-2 0-2
0-2 0-2 1-2     0-2
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Beránek - Linková 0-1
Frnka - Tušaj 0-1
cricket Brychta - Beránek 1-1
Linková - Pešek 0-1

 

 

 

2.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

8.9.2018

13:00

Slováci Plzeň "C" Slováci Plzeň "B" 13:5 27:13

Weber

Prokop

Roško

Štefánek

+štvorhra

+cricket

4

3

3

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek
2-0 2-0 0-2 0-2  
2-0 0-2 2-0 0-2  
2-0 2-1 2-0   1-2
2-0 2-1 2-0   2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánek - Roško 1-0
Weber - Prokop 1-0
cricket Weber - Roško 0-1
Štefánek - Prokop 2-0

 

 

 

2.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Žlutická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

8.9.2018

17:00

Lítající Mrtvoly Plzeň Slováci Plzeň "A" 3:15 8:32

Pribula

Vlčák

Blaško

Buček

Majchrovič

+štvorhra

+cricket

3

3

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
2-0   2-1 1-2 2-0
2-0   1-2 2-0 2-0
  2-0 2-0 2-1 0-2
  2-0 2-0 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Majchrovič - Blaško 1-0
Pribula - Buček 1-0
cricket Buček - Majchrovič 1-0
Vlčák - Pribula 1-0

 

 

 

1.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka v Bendovce, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV B
BODY LEGY MENO BODY

1.9.2018

18:00

Slováci Plzeň "B" Panteři Plzeň 12:6 27:14

Brychta

Pešek

Frnka

Linková

+štvorhra

4

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Brychta Linková Frnka Pešek Beránek Tušaj
2-0 2-0 0-2 0-2 nehral nehral
2-0 2-0 0-2 2-1
2-0 1-2 2-0 2-0
2-0 1-2 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Frnka - Linková 2-0
Brychta - Pešek 0-1
cricket Brychta - Frnka 1-1
Linková - Pešek 0-1

 

 

 

1.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV A
BODY LEGY MENO BODY

1.9.2018

18:00

Poster Guys OKO Plzeň "C" Slováci Plzeň "A" 11:7 24:19

Buček

Vlčák

Blaško

3

2

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Buček Majchrovič Blaško Pribula Vlčák
1-2 0-2 0-2   2-0
2-0 1-2 2-0   0-2
2-1   0-2 0-2 1-2
2-1   2-0 1-2 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Pribula - Blaško 0-1
Vlčák - Buček 0-1
cricket Buček - Majchrovič 0-1
Vlčák - Pribula 1-1

 

 

 

1.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace Kamenný rybník, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI HOSTIA SKÓRE BODY ZA SLOVÁKOV C
BODY LEGY MENO BODY

1.9.2018

16:00

Kameňák Plzeň "B" Slováci Plzeň "C" 5:13 14:29

Weber

Štefánková

Prokop

Roško

+štvorhra

4

3

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH
Weber Roško Prokop Štefánková Štefánek
2-0 2-0 2-1 0-2 nehral
2-0 0-2 1-2 2-1
2-0 2-1 2-0 2-1
2-0 1-2 2-0 2-0
LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH
štvorhra Štefánková - Weber 1-0
Roško - Prokop 1-0
cricket Weber - Roško 0-1
Štefánková - Prokop 1-1