Rozpis ligových zápasov

 

Táto stránka obsahuje podrobné štatistiky všetkých odohratých zápasov družstiev Ďáblice Plzeň "A", Ďáblice Plzeň "B", Slováci Plzeň "A", Slováci Plzeň "B", Slováci Plzeň "C" a Slováci Plzeň "D" v UŠO v sezóne 2022/2023.

Výhry Slovákov sú označené žltou a prehry červenou farbou.

Remízové legy v tímových hrách sú označené zelenou farbou.

 

21.KOLO - 18.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Dart's Pub, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

27.5.2023

17:00

Dart's Pub Plzeň "B"

Slováci Plzeň "C"

7:11

19:27

Fuja

Weishäupl

Kučera

Reinišová

+štvorhra

3

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kučera

Fuja

Weishäupl

Reinišová

1-2

2-0

1-2

2-1

1-2

2-0

2-0

2-0

2-0

1-2

2-1

0-2

2-1

2-1

2-0

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Fuja - Reinišová

0-1

Weishhäupl - Kučera

2-0

cricket

Fuja - Weishäupl

0-1

Reinišová - Kučera

1-1

 

22.KOLO - 17.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

21.5.2023

15:00

Slováci Plzeň "D"

Bumerang team Plzeň

9:10

22:23

Horňák

Žatkuliak

Výboch

Čonka

+cricket

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Výboch

Homolová

Horňák

Žatkuliak

Čonka

1-2

 

2-1

0-2

2-0

2-0

 

1-2

0-2

1-2

0-2

 

2-1

2-0

0-2

2-1

0-2

2-1

2-0

 

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Homolová - Čonka

0-1

Výboch - Žatkuliak

1-1

cricket

Výboch - Horňák

1-0

Čonka - Žatkuliak

1-0

predĺženie

Žatkuliak - Horňák - Výboch - Homolová

0-1

 

22.KOLO - 17.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Šimerovka, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

21.5.2023

14:00

Lítající Mrtvoly Plzeň "B"

Slováci Plzeň "B"

8:10

19:25

Štefánek

Štefánková

Ilavský

Ječmenová

3

3

2

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Ječmenová

Ilavský

Brand

Štefánek

Štefánková

1-2

2-0

 

2-1

2-0

2-0

2-1

 

2-1

0-2

2-0

 

1-2

2-0

2-0

1-2

 

0-2

1-2

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Ječmenová

1-1

Brand - Imre

0-1

cricket

Štefánek - Brand

0-1

Imre - Ilavský

0-1

 

21.KOLO - 16.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Sokolovna, Křimice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

14.5.2023

17:00

Úletky Kŕimice

Slováci Plzeň "D"

3:15

11:32

Homolová

Výboch

Žatkuliak

Čcnka

Horňák

Dolanská

+štvorhra

+cricket

3

3

2

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Žatkuliak

Horňák

Výboch

Dolanská

Čonka

Homolová

2-0

 

0-2

 

2-1

2-1

2-0

 

2-0

 

2-0

2-1

 

2-0

2-0

2-0

 

1-2

 

2-0

2-0

1-2

 

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Dolanská - Čonka

0-1

Horňák - Žatkuliak

2-0

cricket

Žatkuliak - Čonka

1-0

Homolová - Horňák

1-0

 

22.KOLO - 7.KOLO O UDRŽENÍ
HRACIE MIESTO Sokolovna, Křimice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

14.5.2023

14:30

Úlet Křimice

Slováci Plzeň "A"

7:11

18:28

Pelan

Kripner

Blahovec

Rybka

+štvorhra

+cricket

4

3

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Kripner

Rybka

2-0

1-2

1-2

1-2

2-0

1-2

2-0

0-2

2-0

2-1

2-0

1-2

2-0

1-2

2-0

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Blahovec

0-1

Kripner - Pelan

2-0

cricket

Pelan - Blahovec

2-0

Rybka - Kripner

0-1

 

21.KOLO - 8.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

13.5.2023

16:00

Slováci Plzeň "B"

Lítající Mrtvoly Plzeň "B"

9:10

24:23

Štefánek

Ječmenová

Štefánková

+štvorhra

+cricket

3

3

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Ječmenová

Štefánková

Imre

Štefánek

Jakeš

Ilavský

1-2

1-2

 

2-1

1-2

 

2-0

2-0

 

1-2

1-2

 

2-0

0-2

 

2-0

 

0-2

2-0

 

1-2

2-1

 

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánek - Imre

0-1

Ilavský - Ječmenová

2-0

cricket

Štefánek - Ilavský

2-0

Štefánková - Ječmenová

0-1

predĺženie

Štefánek - Ilavský - Štefánková - Ječmenová

0-1

 

20.KOLO - 6.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Sport Club Spartak, Strašice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

6.5.2023

14:00

Spartak Strašice "C"

Slováci Plzeň "D"

5:13

20:29

Čonka

Žatkuliak

Výboch

Horňák

+štvorhra

+cricket

4

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Výboch

Homolová

Horňák

Žatkuliak

Čonka

2-1

 

1-2

2-1

2-1

2-0

 

2-1

2-1

2-0

0-2

0-2

1-2

 

2-1

1-2

 

2-0

2-1

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Výboch - Čonka

0-1

Horňák - Žatkuliak

2-0

cricket

Výboch - Horňák

0-1

Čonka - Žatkuliak

2-0

 

20.KOLO - 15.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

29.4.2023

16:00

Poster Guys OKO Plzeň "C"

Slováci Plzeň "B"

11:7

24:18

Štefánek

Imre

Ilavský

Štefánková

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Štefánková

Ilavský

Štefánek

Imre

1-2

2-1

1-2

2-0

0-2

1-2

2-0

0-2

0-2

0-2

2-0

0-2

2-0

0-2

2-1

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Ilavský

0-1

Štefánek - Imre

0-1

cricket

Ilavský - Štefánek

1-1

Štefánková - Imre

0-1

 

19.KOLO - 15.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

29.4.2023

16:00

Slováci Plzeň "D"

Spartak Strašice "C"

11:7

26:21

Žatkuliak

Čonka

Výboch

Homolová

Horňák

+cricket

3

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Čonka

Homolová

Dolanská

Horňák

Výboch

Žatkuliak

Blaško

2-1

 

0-2

 

1-2

2-0

 

2-0

 

0-2

 

2-1

2-0

 

2-0

 

 

 

2-1

2-1

0-2

1-2

2-1

 

2-1

1-2

 

 

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Čonka - Homolová

0-1

Výboch - Žatkuliak

1-1

cricket

Žatkuliak - Čonka

2-0

Homolová - Horňák

0-1

 

21.KOLO - 6.KOLO O UDRŽENÍ
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

29.4.2023

16:00

Slováci Plzeň "A"

Běsnící komáři Lužany

12:6

30:17

Pelan

Blahovec

Rybka

Kripner

3

3

3

3

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Kripner

Rybka

2-0

2-0

1-2

2-1

2-0

2-0

2-1

1-2

1-2

2-0

2-1

2-1

2-0

1-2

2-1

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Blahovec

0-1

Kripner - Pelan

1-1

cricket

Pelan - Blahovec

1-1

Rybka - Kripner

0-1

 

20.KOLO - 14.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

24.4.2023

16:00

Slováci Plzeň "C"

Aligátoři Stříbro

6:12

19:27

Fuja

Kachlík

Reinišová

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kachlík

Fuja

Weishäupl

Reinišová

2-1

2-0

0-2

0-2

1-2

2-1

0-2

1-2

2-1

1-2

1-2

2-0

0-2

2-0

1-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Kachlík - Reinišová

0-1

Weishhäupl - Fuja

1-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

0-1

Reinišová - Fuja

1-1

 

8.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

23.4.2023

17:00

Ďáblice Plzeň "A"

Úletky Křimice

3:8

10:18

Marešová

Homolová

+cricket

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Homolová

Mrázová

Marešová

2-1

0-2

0-2

1-2

1-2

2-0

1-2

1-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Mrázová - Homolová

0-2

cricket

Homolová - Marešová

2-1

 

3.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

18.4.2023

17:00

Úletky Křimice

Ďáblice Plzeň "A"

3:8

9:17

Loudová

Marešová

Homolová

+štvorhra

+cricket

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Homolová

Loudová

Marešová

0-2

2-0

2-1

2-0

2-0

1-2

0-2

2-0

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Loudová - Homolová

2-1

cricket

Homolová - Marešová

2-1

 

19.KOLO - 14.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Restart 22, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

15.4.2023

17:00

Herberk 3D Plzeň

Slováci Plzeň "B"

15:3

30:11

Štefánek

3

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Štefánková

Ilavský

Štefánek

Jakeš

0-2

0-2

2-0

0-2

1-2

1-2

0-2

0-2

1-2

0-2

2-0

0-2

1-2

1-2

2-0

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Ilavský

0-1

Štefánek - Jakeš

0-1

cricket

Ilavský - Jakeš

0-1

Štefánková - Štefánek

0-1

 

18.KOLO - 14.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

15.4.2023

16:00

Slováci Plzeň "D"

Lovci Horní Bříza

8:10

19:24

Čonka

Výboch

Žatkuliak

+štvorhra

3

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Žatkuliak

Dolanská

Čonka

Horňák

Výboch

2-0

 

0-2

0-2

2-1

1-2

 

2-1

0-2

2-0

1-2

0-2

2-1

 

2-0

0-2

0-2

2-0

 

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Dolanská - Homolová

0-1

Výboch - Žatkuliak

0-1

cricket

Výboch - Dolanská

0-1

Čonka - Žatkuliak

2-0

 

20.KOLO - 8.KOLO O UDRŽENÍ
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

15.4.2023

13:00

Slováci Plzeň "A"

Odpadlíci Stříbro

11:7

25:19

Kripner

Pelan

Rybka

Buček

Blahovec

+štvorhra

3

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kripner

Pelan

Rybka

Buček

Blahovec

2-1

2-1

2-0

2-0

 

2-1

2-1

1-2

0-2

 

1-2

0-2

2-0

 

2-0

2-0

2-0

0-2

 

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Buček - Blahovec

2-0

Kripner - Pelan

0-1

cricket

Buček - Pelan

0-1

Kripner - Rybka

1-1

 

19.KOLO - 13.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Šimerovka, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

9.4.2023

17:00

Lítající Mrtvoly Plzeň "B"

Slováci Plzeň "C"

8:10

21:22

Fuja

Weishäupl

Kachlík

Reinišová

3

3

2

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kachlík

Fuja

Weishäupl

Reinišová

2-1

2-1

2-1

2-0

0-2

2-0

0-2

0-2

0-2

2-1

2-0

0-2

2-0

1-2

2-1

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Kachlík - Reinišová

0-1

Weishhäupl - Fuja

0-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

0-1

Reinišová - Fuja

1-1

 

18.KOLO - 13.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

8.4.2023

16:00

Slováci Plzeň "B"

Dart's Pub Plzeň "B"

6:12

17:26

Brand

Ilavský

Štefánková

Ječmenová

3

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Ječmenová

Štefánek

Štefánková

Ilavský

Brand

1-2

1-2

 

2-0

2-1

2-0

0-2

 

0-2

1-2

0-2

 

0-2

1-2

2-1

0-2

 

2-0

0-2

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánek - Ječmenová

0-1

Brand - Štefánková

0-1

cricket

Štefánek - Brand

1-1

Štefánková - Ječmenová

0-1

 

19.KOLO - 5.KOLO O UDRŽENÍ
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

2.4.2023

16:00

Poster Guys OKO Plzeň "A"

Slováci Plzeň "A"

7:11

19:25

Kripner

Pelan

Blahovec

Rybka

+štvorhra

+cricket

3

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kripner

Pelan

Blahovec

Buček

Rybka

2-0

2-1

2-0

0-2

 

2-0

2-0

0-2

0-2

 

2-0

0-2

1-2

 

2-1

1-2

2-1

2-0

 

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Blahovec

0-1

Kripner - Pelan

2-0

cricket

Buček - Blahovec

2-0

Kripner - Rybka

0-1

 

17.KOLO - 12.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

1.4.2023

16:00

Slováci Plzeň "D"

Tornádo Těně

7:11

18:24

Žatkuliak

Výboch

Homolová

4

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Horňák

Homolová

Dolanská

Vlčák S.

Výboch

Žatkuliak

1-2

 

1-2

 

0-2

2-1

1-2

 

0-2

 

2-0

2-0

 

 

0-2

0-2

2-0

2-0

0-2

2-0

0-2

 

 

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Dolanská - Vlčák S.

0-1

Výboch - Žatkuliak

1-1

cricket

Žatkuliak - Homolová

0-1

Dolanská - Výboch

0-1

 

18.KOLO - 12.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

1.4.2023

16:00

Slováci Plzeň "C"

Western Rednecks 19' Nýřany

8:10

18:24

Fuja

Reinišová

Kachlík

Weishäupl

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Fuja

Reinišová

Kontumácia

Weishäupl

Kachlík

2-0

2-1

 

2-0

2-1

0-2

0-2

 

0-2

2-0

2-1

2-1

0-2

1-2

 

2-0

0-2

0-2

0-2

 

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Kachlík - Reinišová

0-1

Weishäupl - Fuja

1-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

0-1

Fuja - Reinišová

0-1

 

17.KOLO - 12.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Špejchar, Žákava

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

4.2.2023

16:00

Špejchar Žákavá

Slováci Plzeň "B"

9:10

22:25

Štefánek

Brand

Štefánková

Ječmenová

+701D.O.

4

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Ječmenová

Štefánková

Imre

Štefánek

Brand

1-2

2-1

 

2-1

2-0

1-2

2-1

 

2-1

1-2

1-2

0-2

 

2-0

2-0

2-0

 

0-2

2-0

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánek - Štefánková

1-1

Brand - Ječmenová

0-1

cricket

Štefánek - Brand

0-1

Imre - Ječmenová

0-1

predĺženie

Štefánek - Brand - Štefánková - Ječmenová

1-0

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

29.3.2023

17:00

Ďáblice Plzeň "B"

Úletky Křimice

5:6

14:13

Dolanská

Ječmenová

Reinišová

+cricket

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Ječmenová

Reinišová

2-0

2-0

1-2

1-2

1-2

1-2

2-0

0-2

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Reinišová - Dolanská

0-2

cricket

Dolanská - Ječmenová

2-0

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

29.3.2023

17:00

Ďáblice Plzeň "A"

Dart's Pub Plzeň

5:6

11:15

Marešová

Homolová

+štvorhra

+cricket

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Homolová

Mrázová

Marešová

0-2

1-2

2-0

2-1

0-2

2-1

0-2

0-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Mrázová - Homolová

2-0

cricket

Homolová - Marešová

2-1

 

16.KOLO - 11.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Sportbar Na Růžku, Horní Bříza

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

26.3.2023

17:00

Chřestýšovci Plzeň "B"

Slováci Plzeň "D"

6:12

18:27

Žatkuliak

Výboch

Dolanská

Čonka

+štvorhra

+cricket

4

4

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Čonka

Žatkuliak

Horňák

Výboch

2-0

 

2-1

1-2

2-1

1-2

 

2-1

0-2

2-1

1-2

 

2-0

0-2

2-1

0-2

2-0

2-0

 

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Dolanská - Čonka

1-0

Výboch - Žatkuliak

1-0

cricket

Výboch - Dolanská

0-1

Čonka - Žatkuliak

2-0

 

17.KOLO - 9.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

26.3.2023

16:00

Slováci Plzeň "C"

Dart's Pub Plzeň "B"

12:6

26:17

Fuja

Kachlík

Weishäupl

Reinišová

+štvorhra

+cricket

4

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kachlík

Fuja

Weishäupl

Reinišová

2-1

2-0

2-0

0-2

0-2

2-0

2-0

0-2

2-0

2-1

1-2

2-0

2-1

2-0

1-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Kachlík - Reinišová

0-1

Weishhäupl - Fuja

2-0

cricket

Kachlík - Weishäupl

2-0

Reinišová - Fuja

0-1

 

16.KOLO - 10.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

26.3.2023

13:00

Slováci Plzeň "C"

Slováci Plzeň "B"

16:2

34:4

Ilavský

Ječmenová

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Imre

Ilavský

Ječmenová

Brand

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

2-1

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

2-1

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Imre - Ilavský

0-1

Brand - Ječmenová

0-1

cricket

Ilavský - Ječmenová

0-1

Brand - Imre

0-1

 

16.KOLO - 10.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

26.3.2023

13:00

Slováci Plzeň "C"

Slováci Plzeň "B"

16:2

34:4

Fuja

Weishäupl

Reinišová

Kachlík

+štvorhra

+cricket

4

4

3

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kachlík

Fuja

Weishäupl

Reinišová

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

1-2

2-0

2-0

2-0

2-0

1-2

2-0

2-0

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Kachlík - Reinišová

1-0

Weishhäupl - Fuja

1-0

cricket

Kachlík - Weishäupl

1-0

Reinišová - Fuja

1-0

 

18.KOLO - 4.KOLO O UDRŽENÍ
HRACIE MIESTO Restaurace Severka, Stříbro

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

25.3.2023

16:00

Odpadlíci Stříbro

Slováci Plzeň "A"

9:10

23:25

Pelan

Blahovec

Rybka

Buček

+cricket

+701D.O.

2

2

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Rybka

Buček

2-1

2-0

2-0

1-2

1-2

1-2

2-0

1-2

2-1

2-1

0-2

2-0

1-2

1-2

0-2

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Buček

0-1

Blahovec - Pelan

0-1

cricket

Rybka - Blahovec

2-0

Pelan - Buček

0-1

predĺženie

Pelan - Buček - Rybka - Blahovec

1-0

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Dart's Pub, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

15.3.2023

17:00

Dart's Pub Plzeň

Ďáblice Plzeň "B"

6:5

15:13

Dolanská

Ječmenová

3

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Ječmenová

Reinišová

2-0

2-1

1-2

2-1

2-1

0-2

2-0

0-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Ječmenová - Dolanská

1-2

cricket

Dolanská - Reinišová

1-2

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

15.3.2023

17:00

Dívčí Úlet Plzeň

Ďáblice Plzeň "A"

5:6

12:15

Marešová

Homolová

Mrázová

+cricket

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Homolová

Mrázová

Marešová

0-2

1-2

2-0

2-0

2-0

2-1

2-1

1-2

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Mrázová - Homolová

0-2

cricket

Homolová - Marešová

2-0

 

5.KOLO
HRACIE MIESTO Dart's Pub, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

12.3.2023

17:00

Dart's Pub Plzeň

Ďáblice Plzeň "A"

6:5

13:12

Mrázová

Homolová

Marešová

+štvorhra

+cricket

1

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Homolová

Marešová

Mrázová

1-2

0-2

2-1

0-2

0-2

0-2

2-0

2-0

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Mrázová - Homolová

2-0

cricket

Homolová - Marešová

2-0

 

15.KOLO - 8.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO TJ Vodní Stavby, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

5.3.2023

15:00

Bumerang team Plzeň

Slováci Plzeň "D"

10:9

21:21

Žatkuliak

Výboch

Čonka

+cricket

3

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Čonka

Horňák

Výboch

Žatkuliak

2-0

0-2

2-0

2-0

2-1

0-2

2-1

1-2

0-2

0-2

0-2

2-0

1-2

0-2

2-0

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Žatkuliak - Horňák

1-1

Čonka - Homolová

0-1

cricket

Žatkuliak - Čonka

1-0

Horňák - Výboch

1-0

predĺženie

Čonka - Horňák - Žatkuliak - Výboch

0-1

 

17.KOLO - 3.KOLO O UDRŽENÍ
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

4.3.2023

16:00

Slováci Plzeň "A"

Úlet Křimice

10:8

26:23

Kripner

Rybka

Pelan

Blahovec

Buček

+štvorhra

3

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kripner

Pelan

Rybka

Buček

Blahovec

2-1

2-1

2-1

2-0

 

2-1

2-0

1-2

1-2

 

1-2

0-2

2-1

 

1-2

2-0

1-2

0-2

 

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Buček - Blahovec

0-1

Kripner - Pelan

2-0

cricket

Buček - Pelan

0-1

Kripner - Rybka

1-1

 

15.KOLO - 8.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Špejchar, Žákava

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

4.3.2023

14:00

Špejchar Žákavá

Slováci Plzeň "C"

10:8

23:21

Weishäupl

Reinišová

Slovák

Fuja

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Weishäupl

Reinišová

Fuja

Slovák

Kachlík

1-2

1-2

 

2-1

0-2

2-0

0-2

 

2-0

0-2

2-0

2-0

1-2

0-2

 

2-0

2-1

2-1

1-2

 

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Kachlík - Reinišová

1-1

Weishäupl - Slovák

0-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

0-1

Slovák - Reinišová

0-1

 

16.KOLO - 2.KOLO O UDRŽENÍ
HRACIE MIESTO Hostinec Lužany, Lužany

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

26.2.2023

17:00

Běsnící komáŕi Lužany

Slováci Plzeň "A"

6:12

16:27

Buček

Kripner

Pelan

Rybka

+štvorhra

+cricket

3

3

3

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Kripner

Buček

Blahovec

Rybka

0-2

2-1

2-0

1-2

 

2-0

2-0

2-0

0-2

 

2-0

2-1

1-2

 

1-2

2-1

0-2

2-0

 

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Pelan - Kripner

1-0

Blahovec - Buček

1-0

cricket

Buček - Pelan

2-0

Rybka - Kripner

0-1

 

14.KOLO - 7.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

25.2.2023

16:00

Slováci Plzeň "D"

Úletky Křimice

15:3

33:9

Žatkuliak

Horňák

Výboch

Dolanská

Vlčák S.

+cricket

4

4

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Horňák

Homolová

Dolanská

Vlčák S.

Výboch

Žatkuliak

2-1

 

1-2

 

2-1

2-0

2-0

 

2-0

 

2-0

2-0

2-0

 

2-0

 

2-0

2-1

2-0

1-2

 

2-0

 

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Dolanská - Homolová

0-1

Výboch - Žatkuliak

1-1

cricket

Žatkuliak - Homolová

1-0

Dolanská - Horňák

1-0

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

15.2.2023

17:00

Dívčí Úlet Plzeň

Ďáblice Plzeň "B"

5:6

10:15

Ječmenová

Dolanská

+štvorhra

+cricket

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Ječmenová

Reinišová

0-2

1-2

0-2

2-0

2-0

1-2

2-0

2-0

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Ječmenová - Dolanská

2-0

cricket

Dolanská - Reinišová

2-0

 

14.KOLO - 5.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Hotel U Branky, Stříbro

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

12.2.2023

16:00

Aligátoři Stříbro

Slováci Plzeň "C"

11:7

25:17

Weishäupl

Slovák

Reinišová

Fuja

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Slovák

Fuja

Weishäupl

Reinišová

0-2

2-0

2-0

0-2

1-2

0-2

2-0

0-2

2-1

0-2

2-0

0-2

2-1

0-2

1-2

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Fuja - Reinišová

0-1

Weishhäupl - Slovák

0-1

cricket

Fuja - Weishäupl

1-1

Reinišová - Slovák

0-1

 

15.KOLO - 1.KOLO O UDRŽENÍ
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

12.2.2023

16:00

Slováci Plzeň "A"

Poster Guys OKO Plzeň "A"

13:5

28:17

Pelan

Buček

Kripner

Blahovec

+štvorhra

+cricket

4

3

3

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kripner

Pelan

Buček

Rybka

Blahovec

2-0

2-1

0-2

1-2

 

2-0

2-1

2-1

0-2

 

2-1

2-0

2-1

 

1-2

0-2

2-0

2-1

 

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Buček - Blahovec

1-0

Kripner - Pelan

1-0

cricket

Buček - Pelan

1-0

Kripner - Rybka

1-0

 

15.KOLO - 6.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

11.2.2023

16:00

Slováci Plzeň "B"

Poster Guys OKO Plzeň "C"

4:14

11:31

Brand

Štefánek

Ječmenová

Štefánková

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Ječmenová

Jakeš

Štefánková

Štefánek

Brand

Ilavský

Imre

0-2

0-2

 

2-0

0-2

   

1-2

0-2

 

1-2

2-1

   

2-1

 

0-2

0-2

0-2

 

 

 

 

2-1

 

0-2

0-2

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Štefánková

0-1

Ilavský - Ječmenová

0-1

cricket

Štefánek - Brand

0-1

Imre - Jakeš

0-1

 

13.KOLO - 5.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Sportbar Na Růžku, Horní Bříza

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

5.2.2023

15:00

Lovci Horní Bříza

Slováci Plzeň "D"

12:6

27:18

Žatkuliak

Horňák

Dolanská

Výboch

+štvorhra

2

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Homolová

Horňák

Žatkuliak

Výboch

1-2

 

2-1

2-0

2-0

1-2

 

0-2

2-0

1-2

2-1

 

0-2

0-2

0-2

1-2

1-2

0-2

 

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Homolová - Horňák

0-1

Výboch - Žatkuliak

2-0

cricket

Žatkuliak - Dolanská

0-1

Výboch - Horňák

1-1

 

14.KOLO - 5.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

4.2.2023

16:00

Slováci Plzeň "B"

Herberk 3D Plzeň

9:10

21:23

Brand

Štefánek

Ječmenová

+cricket

4

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Ječmenová

Imre

Štefánková

Štefánek

Brand

Jakeš

1-2

1-2

 

0-2

2-0

 

2-1

1-2

 

2-0

2-1

 

 

 

0-2

2-0

2-1

0-2

 

 

0-2

2-0

2-0

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánek - Štefánková

0-1

Ilavský - Ječmenová

0-1

cricket

Štefánek - Brand

2-0

Imre - Jakeš

0-1

predĺženie

Štefánek - Brand - Imre - Ječmenová

0-1

 

6.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

1.2.2023

17:00

Ďáblice Plzeň "B"

Ďáblice Plzeň "A"

4:7

11:18

Ječmenová

+štvorhra

3

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Ječmenová

Reinišová

Irimičuková

Kripnerová

Kopřivová

2-1

1-2

0-2

 

 

2-1

0-2

1-2

 

 

2-1

 

 

0-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Reinišová - Ječmenová

2-1

cricket

Kripnerová - Reinišová

1-2

 

6.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

1.2.2023

17:00

Ďáblice Plzeň "B"

Ďáblice Plzeň "A"

4:7

11:18

Mrázová

Homolová

Loudová

+cricket

2

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Mrázová

Homolová

Loudová

1-2

2-1

2-0

2-1

1-2

2-0

2-0

2-0

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Mrázová - Homolová

1-2

cricket

Homolová - Loudová

2-1

 

13.KOLO - 4.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Dart's Pub, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

28.1.2023

18:00

Dart's Pub Plzeň "B"

Slováci Plzeň "B"

14:4

29:14

Brand

Štefánková

Jakeš

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Jakeš

Štefánek

Imre

Brand

Štefánková

Ilavský

0-2

1-2

 

2-0

0-2

 

0-2

1-2

 

1-2

0-2

 

2-0

 

0-2

0-2

2-0

 

1-2

 

0-2

2-1

 

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Štefánková

0-1

Ilavský - Brand

1-1

cricket

Štefánek - Brand

1-1

Imre - Jakeš

0-1

 

14.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

28.1.2023

16:00

Slováci Plzeň "A"

Spartak Strašice "B"

12:6

25:17

Buček

Pelan

Kripner

Blahovec

+štvorhra

3

3

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kripner

Pelan

Buček

Rybka

Blahovec

2-0

2-0

2-1

0-2

 

1-2

2-0

2-1

0-2

 

2-0

2-0

2-1

 

2-1

2-0

0-2

0-2

 

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Buček - Blahovec

2-0

Kripner - Pelan

0-1

cricket

Buček - Pelan

0-1

Kripner - Rybka

0-1

 

13.KOLO - 4.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

28.1.2023

13:00

Slováci Plzeň "C"

Lítající Mrtvoly Plzeň "B"

11:7

24:20

Fuja

Weishäupl

Reinišová

Slovák

+štvorhra

4

4

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Rusnák

Fuja

Weishäupl

Reinišová

2-1

2-0

2-1

0-2

0-2

2-1

2-0

0-2

1-2

2-0

2-1

0-2

1-2

2-1

2-0

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Fuja - Reinišová

1-0

Weishhäupl - Rusnák

1-0

cricket

Fuja - Weishäupl

0-1

Reinišová - Rusnák

0-1

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

22.1.2023

17:00

Smršť Kolinec

Ďáblice Plzeň "A"

8:3

18:10

Marešová

Loudová

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Marešová

Homolová

Loudová

2-1

1-2

2-0

0-2

1-2

1-2

2-1

0-2

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Mrázová - Homolová

0-2

cricket

Marešová - Loudová

0-2

 

2.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

22.1.2023

14:00

Ďáblice Plzeň "A"

Smršť Kolinec

5:6

12:16

Loudová

Homolová

+štvorhra

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Marešová

Homolová

Loudová

0-2

2-1

2-1

0-2

1-2

2-0

0-2

0-2

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Loudová - Marešová

2-1

cricket

Homolová - Loudová

1-2

 

13.KOLO
HRACIE MIESTO Hospůdka "U Pardála", Rokycany

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

15.1.2023

16:00

Pardál Rokycany

Slováci Plzeň "A"

8:10

18:23

Blahovec

Kripner

Rybka

Pelan

+štvorhra

3

2

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Rybka

Kripner

2-0

2-0

0-2

0-2

1-2

2-0

2-0

0-2

0-2

2-0

2-1

2-1

2-0

1-2

1-2

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Pelan - Kripner

1-0

Blahovec - Rybka

1-0

cricket

Rybka - Pelan

0-1

Blahovec - Kripner

0-1

 

12.KOLO - 3.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Podbrdská hospoda, Těně

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

15.1.2023

15:00

Tornádo Těně

Slováci Plzeň "D"

8:10

21:25

Žatkuliak

Výboch

Dolanská

Horňák

+štvorhra

3

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Horňák

Výboch

Žatkuliak

1-2

0-2

1-2

2-1

1-2

2-1

2-0

0-2

2-1

1-2

2-1

2-0

2-1

1-2

2-0

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Žatkuliak - Výboch

1-0

Horňák - Dolanská

1-0

cricket

Žatkuliak - Dolanská

0-1

Horňák - Výboch

0-1

 

12.KOLO - 3.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

14.1.2023

16:00

Slováci Plzeň "B"

Špejchar Žákavá

6:12

16:27

Štefánek

Štefánková

Jakeš

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Jakeš

Ječmenová

Imre

Štefánek

Štefánková

Ilavský

1-2

0-2

 

2-1

2-1

 

2-0

0-2

 

1-2

2-1

 

0-2

1-2

 

2-0

0-2

 

 

 

0-2

2-0

0-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Štefánková

1-1

Ilavský - Ječmenová

0-1

cricket

Štefánek - Imre

0-1

Štefánková - Ječmenová

0-1

 

11.KOLO - 2.KOLO O POSTUP
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

7.1.2023

16:00

Slováci Plzeň "D"

Chřestýšovci Plzeň "B"

12:6

27:20

Žatkuliak

Horňák

Výboch

Blaško

+štvorhra

+cricket

3

3

3

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Výboch

Homolová

Blaško

Vlčák S.

Horňák

Žatkuliak

2-1

 

2-0

 

2-0

2-1

2-1

 

1-2

 

2-1

1-2

2-0

1-2

 

 

2-1

2-0

0-2

0-2

 

0-2

 

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Žatkuliak - Horňák

0-1

Výboch - Blaško

2-0

cricket

Žatkuliak - Výboch

2-0

Homolová - Vlčák S.

0-1

 

12.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

7.1.2023

16:00

Slováci Plzeň "A"

Kameňák Plzeň "A"

8:10

22:26

Pelan

Kripner

Rybka

Blahovec

4

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Rybka

Kripner

2-0

0-2

2-1

1-2

2-1

1-2

0-2

2-1

2-1

1-2

1-2

2-0

2-1

2-1

1-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Kripner

0-1

Blahovec - Pelan

0-1

cricket

Rybka - Blahovec

0-1

Pelan - Kripner

1-1

 

12.KOLO - 3.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Restaurace Savoy, Nýřany

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

7.1.2023

14:00

Western Rednecks 19' Nýřany

Slováci Plzeň "C"

11:7

25:21

Loudová

Slovák

Rusnák

Fuja

Kupka

3

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Loudová

Weishäupl

Kupka

Slovák

Rusnák

Fuja

0-2

1-2

 

0-2

 

 

2-0

1-2

 

1-2

 

 

2-0

 

 

2-1

2-0

2-1

2-0

 

2-1

 

1-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Fusnák - Kupka

0-1

Fuja - Loudová

1-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

1-1

Loudová - Rusnák

0-1

 

8.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

29.12.2022

17:00

Ďáblice Plzeň "B"

Smršť Kolinec

4:7

8:17

Dolanská

Reinišová

Kripnerová

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Reinišová

Kripnerová

Irimičuková

2-1

0-2

2-1

 

0-2

2-1

0-2

 

2-0

0-2

 

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Reinišová - Dolanská

0-2

cricket

Irimičuková - Reinišová

0-2

 

3.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace "Na radnici", Kolinec

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

29.12.2022

15:00

Smršť Kolinec

Ďáblice Plzeň "B"

9:2

20:7

Dolanská

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Irimičuková

Dolanská

Kripnerová

Reinišová

0-2

2-1

0-2

 

0-2

1-2

1-2

 

0-2

2-1

 

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Kripnerová - Dolanská

1-2

cricket

Dolanská - Reinišová

0-2

 

5.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

28.12.2022

17:00

Úletky Křimice

Ďáblice Plzeň "B"

3:8

7:16

Dolanská

Ječmenová

Reinišová

Kripnerová

+cricket

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Ječmenová

Dolanská

Kripnerová

Reinišová

2-0

2-0

0-2

 

0-2

2-0

2-1

 

2-0

2-0

 

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Ječmenová - Dolanská

0-2

cricket

Dolanská - Reinišová

2-0

 

4.KOLO
HRACIE MIESTO Klub OKO, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "A"

BODY

LEGY

MENO

BODY

21.12.2022

17:00

Ďáblice Plzeň "A"

Dívčí Úlet Plzeň

8:3

18:8

Marešová

Loudová

Homolová

+cricket

3

2

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Marešová

Homolová

Loudová

2-0

1-2

1-2

2-1

2-0

2-0

2-1

2-0

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Loudová - Homolová

0-2

cricket

Marešová - Loudová

2-0

 

11.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace "U Chřestýše", Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

18.12.2022

13:00

Chřestýšovci Plzeň "A"

Slováci Plzeň "A"

10:8

22:19

Pelan

Buček

Kripner

3

3

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Kripner

Rybka

Buček

2-0

0-2

0-2

2-0

2-0

2-0

0-2

0-2

2-0

0-2

1-2

2-1

0-2

2-0

1-2

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Blahovec - Buček

0-1

Kripner - Pelan

1-1

cricket

Rybka - Kripner

0-1

Pelan - Buček

0-1

 

4.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

11.12.2022

17:00

Ďáblice Plzeň "B"

Dart's Pub Plzeň

7:4

15:9

Ječmenová

Reinišová

Dolanská

+štvorhra

+cricket

3

1

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Ječmenová

Kripnerová

Reinišová

0-2

2-1

0-2

 

2-0

2-0

0-2

 

1-2

2-0

 

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Ječmenová - Dolanská

2-0

cricket

Dolanská - Reinišová

2-0

 

11.KOLO - 1.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

10.12.2022

16:00

Slováci Plzeň "B"

Slováci Plzeň "C"

10:9

20:21

Reinišová

Kachlík

Weishäupl

Kupka

+štvorhra

+cricket

2

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kachlík

Weishäupl

Slovák

Kupka

Reinišová

Loudová

1-2

2-0

 

2-0

 

0-2

2-0

0-2

 

0-2

 

0-2

2-0

1-2

 

0-2

2-0

 

1-2

2-0

0-2

 

2-1

 

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Fusnák - Reinišová

1-0

Fuja - Slovák

1-0

cricket

Kachlík - Weishäupl

1-0

Reinišová - Slovák

1-0

predĺženie

Slovák - Kachlík - Weihäupl - Fuja

0-1

 

11.KOLO - 1.KOLO O KRÁLE PRALESA
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

10.12.2022

16:00

Slováci Plzeň "B"

Slováci Plzeň "C"

10:9

20:21

Štefánek

Štefánková

Ječmenová

+701D.O.

4

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Imre

Štefánek

Ječmenová

Štefánková

0-2

2-0

0-2

2-1

0-2

2-0

2-0

2-0

0-2

2-0

0-2

2-1

0-2

2-1

2-0

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánek - Štefánková

0-1

Imre - Ječmenová

0-1

cricket

Štefánková - Ječmenová

0-1

Štefánek - Imre

0-1

predĺženie

Štefánek - Štefánková - Ječmenová - Imre

1-0

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

10.12.2022

16:00

Slováci Plzeň "A"

Saint Tropez 22 Plzeň Best of

7:11

18:26

Pelan

Buček

Rybka

+štvorhra

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Rybka

Buček

2-0

1-2

1-2

0-2

2-0

0-2

0-2

2-0

2-1

0-2

2-1

2-1

0-2

1-2

1-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Buček

0-1

Blahovec - Pelan

2-0

cricket

Rybka - Blahovec

0-1

Pelan - Buček

0-1

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace U Václava, Rokycany

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

4.12.2022

17:00

Vagabond Rokycany

Slováci Plzeň "A"

7:11

19:26

Rybka

Pelan

Kripner

Blahovec

+štvorhra

4

3

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Kripner

Pelan

Rybka

Buček

Blahovec

2-0

2-1

2-0

1-2

 

2-1

2-0

2-1

1-2

 

0-2

0-2

2-1

 

2-0

0-2

2-0

2-0

 

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Blahovec

0-1

Kripner - Pelan

2-0

cricket

Buček - Pelan

1-1

Kripner - Rybka

0-1

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Bar u Rybiček, Sušice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

4.12.2022

14:00

Králové Šumavy Sušice

Slováci Plzeň "D"

16:2

33:10

Žatkuliak

Výboch

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Homolová

Horňák

Výboch

Žatkuliak

1-2

 

0-2

0-2

1-2

0-2

 

0-2

2-1

0-2

0-2

 

1-2

1-2

2-0

0-2

0-2

1-2

 

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Žatkuliak - Horňák

0-1

Výboch - Dolanská

0-1

cricket

Žatkuliak - Dolanská

0-1

Homolová - Horňák

0-1

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

3.12.2022

16:00

Slováci Plzeň "C"

Spartak Strašice "C"

5:13

20:30

Kupka

Weishäupl

3

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Weishäupl

Kachlík

Reinišová

Kupka

Fuja

2-1

1-2

 

2-1

0-2

1-2

1-2

 

2-1

1-2

2-0

1-2

1-2

1-2

 

1-2

0-2

 

2-1

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Fuja - Reinišová

0-1

Kachlík - Kupka

0-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

1-1

Slovák - Reinišová

0-1

 

10.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace Savoy, Nýřany

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

3.12.2022

14:00

Western Rednecks 19' Nýřany

Slováci Plzeň "B"

10:9

25:21

Ječmenová

Štefánek

Štefánková

Imre

3

3

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Imre

Štefánek

Ječmenová

Štefánková

0-2

2-1

2-1

0-2

1-2

2-1

2-1

2-1

0-2

2-1

2-0

2-0

2-0

0-2

0-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánek - Štefánková

1-1

Imre - Ječmenová

0-1

cricket

Štefánková - Ječmenová

0-1

Štefánek - Imre

1-1

predĺženie

Štefánek - Štefánková - Ječmenová - Imre

0-1

 

2.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA ĎÁBLICE "B"

BODY

LEGY

MENO

BODY

30.11.2022

17:00

Ďáblice Plzeň "B"

Dívčí Úlet Plzeň

5:6

14:13

Ječmenová

Reinišová

Dolanská

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Ječmenová

Reinišová

0-2

2-0

1-2

2-0

2-0

2-1

1-2

2-0

1-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Ječmenová - Dolanská

1-2

cricket

Dolanská - Reinišová

0-2

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Restaurace "U Chřestýše", Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

27.11.2022

17:00

Chřestýšovci Plzeň "B"

Slováci Plzeň "C"

10:8

24:18

Weishäupl

Slovák

Kachlík

4

2

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Weishäupl

Kupka

Kachlík

Reinišová

Slovák

Fuja

2-0

 

2-0

 

2-1

0-2

2-1

 

0-2

 

2-1

1-2

2-1

 

2-0

0-2

0-2

 

2-0

0-2

 

0-2

1-2

 

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Kupka - Rusnák

0-1

Slovák - Reinišová

0-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

0-1

Rusnák - Slovák

0-1

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

26.11.2022

18:00

Slováci Plzeň "D"

Lítající Mrtvoly Plzeň "B"

16:2

33:13

Žatkuliak

Horňák

Výboch

Dolanská

Homolová

+štvorhra

4

4

3

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Homolová

Horňák

Výboch

Žatkuliak

2-0

 

2-1

1-2

2-1

2-0

 

2-0

2-0

2-0

2-1

 

2-0

2-1

2-0

 

2-1

2-1

2-1

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Žatkuliak - Horňák

2-0

Homolová - Dolanská

0-1

cricket

Žatkuliak - Dolanská

0-1

Homolová - Výboch

0-1

 

8.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

26.11.2022

16:00

Slováci Plzeň "A"

DC Holoubkov

10:9

21:24

Pelan

Blahovec

Rybka

Kripner

+štvorhra

+701D.O.

3

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Rybka

Kripner

2-1

2-1

2-0

2-0

2-1

2-1

1-2

0-2

2-0

0-2

2-1

0-2

1-2

0-2

0-2

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Blahovec

0-1

Kripner - Pelan

2-0

cricket

Rybka - Kripner

0-1

Pelan - Blaško

0-1

predĺženie

Pelan - Kripner - Rybka - Blahovec

1-0

 

9.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

26.11.2022

14:30

Slováci Plzeň "B"

Lovci Horní Bříza

3:15

10:32

Štefánek

Ječmenová

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Imre

Ječmenová

Brand

Štefánek

Štefánková

0-2

0-2

 

0-2

1-2

1-2

0-2

 

0-2

1-2

 

0-2

0-2

2-1

0-2

 

2-0

1-2

2-1

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Imre

0-1

Ilavský - Ječmenová

0-1

cricket

Štefánek - Brand

0-1

Štefánková - Ječmenová

0-1

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Sport Club Spartak, Strašice

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

20.11.2022

13:00

Spartak Strašice "B"

Slováci Plzeň "A"

10:8

25:19

Buček

Kripner

Pelan

Blahovec

+štvorhra

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Kripner

Buček

0-2

0-2

2-1

1-2

0-2

2-1

0-2

2-1

1-2

0-2

2-0

2-1

2-0

1-2

0-2

2-1

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Buček - Blahovec

1-0

Kripner - Pelan

1-0

cricket

Rybka - Kripner

0-1

Pelan - Buček

0-1

 

8.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

19.11.2022

16:00

Slováci Plzeň "C"

Tornádo Těně

10:9

21:23

Slovák

Kachlík

Weishäupl

Reinišová

+cricket

+701D.O.

3

2

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Slovák

Kachlík

Weishäupl

Reinišová

0-2

2-1

0-2

0-2

2-0

1-2

2-0

2-1

2-1

0-2

0-2

1-2

2-0

2-0

2-1

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Fuja - Reinišová

0-1

Kachlík - Slovák

0-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

2-0

Reinišová - Slovák

0-1

predĺženie

Slovák - Kachlík - Weihäupl - Fuja

1-0

 

8.KOLO
HRACIE MIESTO Hotel U Branky, Stříbro

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

19.11.2022

16:00

Aligátoři Stříbro

Slováci Plzeň "B"

10:8

23:20

Ječmenová

Štefánek

Brand

4

2

2

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Imre

Ječmenová

Štefánková

Štefánek

Brand

0-2

2-0

 

1-2

0-2

1-2

2-1

 

0-2

0-2

 

2-1

0-2

2-0

2-1

 

2-0

0-2

2-0

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Štefánek

0-1

Imre - Ječmenová

1-1

cricket

Štefánek - Imre

0-1

Štefánková - Ječmenová

1-1

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV B

BODY

LEGY

MENO

BODY

12.11.2022

18:00

Slováci Plzeň "B"

Bumerang team Plzeň

3:15

9:32

Štefánek

Štefánková

2

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Jakeš

Ječmenová

Štefánková

Štefánek

Imre

0-2

0-2

 

2-1

0-2

0-2

0-2

 

1-2

0-2

 

1-2

2-1

1-2

0-2

 

0-2

0-2

2-0

0-2

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Štefánková - Štefánek

0-1

Jakeš - Ječmenová

0-1

cricket

Jakeš - Imre

0-1

Štefánková - Ječmenová

0-1

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Restart 22, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV C

BODY

LEGY

MENO

BODY

12.11.2022

17:00

Herberk 3D Plzeň

Slováci Plzeň "C"

7:11

16:26

Weishäupl

Kachlík

Slovák

Rusnák

+cricket

3

3

3

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Weishäupl

Kachlík

Reinišová

Slovák

Rusnák

2-1

1-2

 

2-0

0-2

0-2

2-0

 

2-0

2-0

2-0

2-0

1-2

1-2

 

2-0

2-0

0-2

2-0

 

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Fuja - Reinišová

1-1

Kachlík - Slovák

0-1

cricket

Kachlík - Weishäupl

2-0

Rusnák - Reinišová

0-1

 

6.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV A

BODY

LEGY

MENO

BODY

12.11.2022

16:00

Slováci Plzeň "A"

Pardál Rokycany

9:10

24:24

Kripner

Blahovec

Pelan

Rybka

+štvorhra

3

2

2

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Pelan

Blahovec

Rybka

Kripner

1-2

1-2

1-2

0-2

0-2

2-1

2-1

2-0

2-1

1-2

1-2

2-0

2-0

2-1

0-2

2-0

LEGY ZÍSKANÉ V TÍMOVÝCH HRÁCH

štvorhra

Rybka - Blahovec

0-1

Kripner - Pelan

2-0

cricket

Rybka - Kripner

1-1

Pelan - Blahovec

0-1

predĺženie

Pelan - Kripner - Rybka - Blahovec

0-1

 

7.KOLO
HRACIE MIESTO Pivnice Sladovnická, Plzeň

DÁTUM

ČAS

DOMÁCI

HOSTIA

SKÓRE

BODY ZA SLOVÁKOV D

BODY

LEGY

MENO

BODY

12.11.2022

14:30

Slováci Plzeň "D"

Káčko Dobřany

12:6

26:13

Žatkuliak

Výboch

Horňák

Dolanská

+štvorhra

+cricket

4

3

2

1

1

1

BODY ZÍSKANÉ V ZÁPASE V SINGLOCH

Dolanská

Homolová

Horňák

Výboch

Žatkuliak

1-2

 

0-2

2-0