SLOVÁCI POZOR !

POZÝVAME VÁS

NA 14.ROČNÍK TURNAJA JEDNOTLIVCOV

V ELEKTRONICKÝCH ŠÍPKACH

 

O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU

 

HRA : 501 DO - SKUPINY, TOP 8-PAVÚK

TERMÍN : SOBOTA  29. AUGUST 2020

MIESTO : KLUB OKO ,

KOLLÁROVA 19 , PLZEŇ

PREZENTÁCIA : 14.30-14.50 HOD

ZAČIATOK : 15.00 HOD

ŠTARTOVNÉ : 100,- CZK

( KREDITY SÚ V CENE !!! )

CENY : 1.-3. MIESTO - POHÁRE

4.-8.MIESTO - ŠÍPKOVÉ DOPLNKY

 

KONTAKT : 739842560

 

Podmienky organizátora, kto sa môže zúčastniť a hrať na akomkoľvek ročníku:  

- Slovák žijúci v okolí Plzne - neregistrovaný alebo registrovaný v akomkoľvek šípkarskom klube /nutné doložiť slovenské občianstvo/

- hráč klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď nie je Slovák

- bývalí hráči klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď už nežijú v Plzni a okolí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medailisti 12. ročníka v novom prostredí

 

 

 

 

 

 

 

Ocenenia na 11. ročníku

 

 

 

 

 

 

 

 

Víťazi i porazení 10. ročníka

 

 

 

 

Trofeje a všetky odmeny 9. ročníka

 

 

 

 

 

 

 

Ceny, menoslov hráčov a víťazi 8.ročníka

 

 

 

 

 

 

 

Ceny pre hráčov 7.ročníka

 

 

 

 

Dvojnásobný víťaz Imrich Weber

 

 

 

 

 

 

 

Ceny pre víťazov 5. ročníka

 

 

 

 

 

Poturnajová atmosféra 4.ročníka

 

 

 

 

Pohár za 2. miesto v 3. ročníku

 

 

 

 

 

 

 

 

Víťazná trofej 2. ročníka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historicky prvý pohár pre víťaza

 14. ročník  turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

29. 8. 2020

Rebríček pre nasadenie hráčov :

  1. Imrich Weber
  2. Ondrej Buček
  3. Václav Brychta
  4. Štefan Blaško
  5. Martin Štefánek
  6. Stanislav Frnka
  7. Tomáš Valachovič
  8. Dušan Majer
  9. Roman Vavric
  10. Ľubomír Tušaj
  11. Ada Linková
  12. Bohumír Vochot
  13. Václav Rybka
  14. Miroslav Jedenástik
  15. Michal Padych
  16. Štefan Chrien
  17. Radoslav Vlčák
  18. Csaba Szücs
  19. Lukáš Pešek
  20. Jozef Majchrovič
  21. Jiří Kučera
  22. Nicola Marešová
  23. Tomáš Žatkuliak
  24. Stanislav Vlčák
  25. Stanislav Imre
  26. Karel Kalčík
  27. Robert Balog
  28. Milan Ilavský
  29. +  každý nový hráč na turnaji.....

 

13. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

31. 8. 2019

  1. Imrich Weber
  2. Ondrej Buček
  3. Dušan Majer
  4. Roman Vavric
  5. Bohumír Vochot
  6. Václav Rybka
  7. Miroslav Jedenástik
  8. Michal Padych
  9. Štefan Chrien
  10. Štefan Blaško
  11. Václav Brychta
  12. Martin Štefánek
  13. Jiří Kučera
  14. Stanislav Frnka
  15. Nicola Marešová
  16. Tomáš Žatkuliak
  17. Stanislav Vlčák
  18. Stanislav Imre
  19. Karel Kalčík
  20. Robert Balog
  21. Ľubomír Tušaj
  22. Milan Ilavský

 

12. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

25. 8. 2018

  1. Tomáš Valachovič
  2. Imrich Weber
  3. Ondrej Buček
  4. Ada Linková
  5. Václav Brychta
  6. Stanislav Frnka
  7. Martin Štefánek
  8. Štefan Blaško
  9. Radoslav Vlčák
  10. Csaba Szücs
  11. Lukáš Pešek
  12. Jozef Majchrovič
  13. Ľubomír Tušaj

 

11. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

26. 8. 2017

  1. Tomáš Valachovič
  2. Jozef Majchrovič
  3. Imrich Weber
  4. Roman Vavric
  5. Ondrej Buček
  6. Radoslav Vlčák
  7. Csaba Szücs
  8. Dušan Majer
  9. Václav Brychta
  10. Martin Štefánek
  11. Štefan Blaško
  12. Lukáš Pešek
  13. Stanislav Frnka
  14. Stanislav Imre
  15. Lucie Štefánková
  16. Ľubomír Tušaj
  17. Ivan Libjak
  18. Milan Ilavský

10. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

27. 8. 2016

  1. Ondrej Buček
  2. Dušan Majer
  3. Imrich Weber
  4. Ján Pribula
  5. Martin Štefánek
  6. Roman Vavric
  7. Matúš Nosáľ
  8. Lucie Štefánková
  9. Lukáš Pešek
  10. Matej Majerský
  11. Marián Majerský
  12. Bohumil Prokop
  13. Ondrej Kováč
  14. Bohuslava Peroutková
  15. Štefan Blaško
  16. Ivan Monov
  17. Stanislav Imre
  18. Jaroslav Linek
  19. Ada Linková
  20. Radoslav Vlčák
  21. Ivan Libjak

9. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

29. 8. 2015

  1. Tomáš Valachovič
  2. Ondrej Buček
  3. Dušan Majer
  4. Imrich Weber
  5. Ján Pribula
  6. Lukáš Pešek
  7. Pavol Roško
  8. Ivan Libjak
  9. Štefan Blaško
  10. Stanislav Imre
  11. Miroslav Suchý
  12. Lucie Šašková
  13. Martin Štefánek
  14. Ada Linková
  15. Miroslav Klimovský
  16. Matej Majerský
  17. Jozef Majchrovič

8. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

30. 8. 2014

  1. Tomáš Valachovič
  2. Martin Nový
  3. Dušan Majer
  4. Pavol Roško
  5. Martin Štefánek
  6. Štefan Blaško
  7. Ondrej Buček
  8. Jaroslav Linek
  9. Ivan Libjak
  10. Ján Pribula
  11. Ada Linková
  12. Jozef Majchrovič
  13. Stanislav Imre
  14. Miroslav Klimovský
  15. Matej Majerský
  16. Marián Majerský
  17. Slavomír Kováč
 

7. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

31. 8. 2013

  1. Martin Štefánek
  2. Martin Nový
  3. Štefan Blaško
  4. Dušan Majer
  5. Ondrej Petrovka
  6. Ivan Libjak
  7. Slavomír Kováč
  8. Miroslav Klimovský
  9. Stanislav Imre

 

6. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

25. 8. 2012

  1. Imrich Weber
  2. Dušan Majer
  3. Štefan Blaško
  4. Martin Nový
  5. Martin Štefánek
  6. Ivan Libjak
  7. Miroslav Klimovský
  8. Peter Vojtek
  9. Stanislav Imre
  10. Jozef Fedor

 

5. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

27. 8. 2011

  1. Imrich Weber
  2. Martin Nový
  3. Michal Cimbalista
  4. Dušan Majer
  5. Pavol Roško
  6. Štefan Blaško
  7. Martin Štefánek
  8. Stanislav Imre
  9. Ivan Libjak

 

4. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

28. 8. 2010

  1. Martin Štefánek
  2. Martin Nový
  3. Michal Cimbalista
  4. Imrich Weber
  5. Dušan Majer
  6. Ivan Libjak
  7. Peter Saloň
  8. Stanislav Imre

 


3. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

29. 8. 2009

  1. Michal Cimbalista
  2. Martin Štefánek
  3. Imrich Weber
  4. Imrich Telek
  5. Ivan Libjak
  6. Stanislav Imre

 

 


2. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

30. 8. 2008

  1. Martin Štefánek
  2. Imrich Weber
  3. Michal Cimbalista
  4. Miroslav Klimovský
  5. Peter Rajniak
  6. Martin Martinec
  7. Magda Kotuľáková
  8. Katarína Dančová

 

 


1. ročník turnaja jednotlivcov

O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu

25. 8. 2007

  1. Martin Štefánek
  2. Imrich Weber
  3. Miroslav Jagoš
  4. Ivan Libjak
  5. Marcela Beňačková
  6. Ján Tidík
  7. Andrea Beňačková
  8. Peter Bučák