SLOVÁCI POZOR !

POZÝVAME VÁS

 

NA 14.ROČNÍK TURNAJA JEDNOTLIVCOV

V ELEKTRONICKÝCH ŠÍPKACH

 

O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU

 

 

HRA : 501 DO - SKUPINY, TOP 8-PAVÚK

TERMÍN : SOBOTA  29. AUGUST 2020

MIESTO : KLUB OKO ,

KOLLÁROVA 19 , PLZEŇ

PREZENTÁCIA : 14.30-14.50 HOD

ZAČIATOK : 15.00 HOD

ŠTARTOVNÉ : 100,- CZK

( KREDITY SÚ V CENE !!! )

CENY : 1.-3.MIESTO - POHÁRE

4.-8.MIESTO - ŠÍPKOVÉ DOPLNKY

 

 

KONTAKT : 739842560

 

 

 

Podmienky organizátora, kto sa môže zúčastniť a hrať na akomkoľvek ročníku:  

- Slovák žijúci v okolí Plzne - neregistrovaný alebo registrovaný v akomkoľvek šípkarskom klube /nutné doložiť slovenské občianstvo/

- hráč klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď nie je Slovák

- bývalí hráči klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď už nežijú v Plzni a okolí

 
 

SLOVÁCI POZOR !

POZÝVAME VÁS

 

NA 11.ROČNÍK TURNAJA JEDNOTLIVCOV

V ELEKTRONICKÝCH ŠÍPKACH

 

O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU

 

 

HRA : 501 DO - SKUPINOVÁ FÁZA

TERMÍN : SOBOTA  26. AUGUST 2017

MIESTO : KLUB OKO ,

KOLLÁROVA 19 , PLZEŇ

PREZENTÁCIA : 15.30-15.50 HOD

ZAČIATOK : 16.00 HOD

ŠTARTOVNÉ : 150,- CZK

( KREDITY SÚ V CENE )

CENY : 1.-3.MIESTO - POHÁRE

4.-16.MIESTO – ŠÍPKARSKÉ DOPLNKY

 

 

KONTAKT : 739842560

 

 

 

Podmienky organizátora, kto sa môže zúčastniť a hrať na akomkoľvek ročníku:  

- Slovák žijúci v okolí Plzne - neregistrovaný alebo registrovaný v akomkoľvek šípkarskom klube /nutné doložiť slovenské občanstvo/

- hráč klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď nie je Slovák

- bývalí hráči klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď už nežijú v Plzni a okolí

 

 

 

Systém turnaja :

1-8 hráčov - každý s každým

9 a viac hráčov - minimálne 2 skupiny, najlepších 8 hráčov postup do pavúka

 

Nasadenie hráčov do pavúka, podľa ich umiestnenia na posledných dvoch ročníkoch, t.j. 10. a 11. ročník

Poradie hráča sa spočíta a hráč s najnižším číslom sa nasadí do turnaja ako 1

/napr. Dušan Majer - 8. ročník 3.miesto, 9. ročník 3. miesto, takže 3+3=6/

Ak sa hráč niektorého z posledných dvoch ročníkov nezúčastnil, dostane za tento ročník umiestnenie 30

/napr. Martin Nový - 8. ročník 2. miesto, 9. ročník nehral, takže 2+30=32/

Pri rovnosti bodov je na vyššej priečke pri nasadzovaní, hráč lepšie umiestnený na poslednom ročníku

/napr. Ján Pribula - 8. ročník 10. miesto, 9. ročník 5. miesto, takže 10+5=15,

Štefan Blaško - 8. ročník 6. miesto, 9. ročník 9. miesto, takže 6+9=15,

ale lepšie umiestnenie v poslednom ročníku má Ján Pribula, takže bude vyššie nasadený ako Štefan Blaško/

Rozdelenie do skupín sa zapíše od najvyššie nasadeného hráča, ktorý bude v daný moment prítomný

 

 

Rebríček pre nasadenie hráčov do 14. ročníka : 

 

  1. Imrich Weber                   2+1=3
  2. Ondrej Buček                  3+2=5
  3. Václav Brychta               5+11=16
  4. Štefan Blaško                 8+10=18
  5. Martin Štefánek              7+12=19
  6. Stanislav Frnka              6+14=20
  7. Tomáš Valachovič          1+30=31
  8. Dušan Majer                  30+3=33
  9. Roman Vavric                30+4=34
  10. Ľubomír Tušaj              13+21=34
  11. Ada Linková                   4+30=34
  12. Bohumír Vochot             30+5=35
  13. Václav Rybka                  30+6=36
  14. Miroslav Jedenástik        30+7=37
  15. Michal Padych                30+8=38
  16. Štefan Chrien                 30+9=39
  17. Radoslav Vlčák               9+30=39
  18. Csaba Szücs                 10+30=40
  19. Lukáš Pešek                  11+30=41
  20. Jozef Majchrovič           12+30=42
  21. Jiří Kučera                     30+13=43
  22. Nicola Marešová           30+15=45
  23. Tomáš Žatkuliak           30+16=46
  24. Stanislav Vlčák             30+17=47
  25. Stanislav Imre              30+18=48
  26. Karel Kalčík                  30+19=49
  27. Robert Balog                30+20=50
  28. Milan Ilavský                30+22=52 
  29. +  každý nový hráč na turnaji.....