SLOVÁCI POZOR !

POZÝVAME VÁS

 

NA 13.ROČNÍK TURNAJA JEDNOTLIVCOV

V ELEKTRONICKÝCH ŠÍPKACH

 

O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU

 

 

HRA : 501 DO - SKUPINY, TOP 8-PAVÚK

TERMÍN : SOBOTA  31. AUGUST 2019

MIESTO : HOSPUDKA V BENDOVCE ,

BENDOVA 39 , PLZEŇ

PREZENTÁCIA : 14.30-14.50 HOD

ZAČIATOK : 15.00 HOD

ŠTARTOVNÉ : PODĽA POČTU ĽUDÍ max.100,- CZK

( KREDITY NIE SÚ V CENE )

CENY : 1.-3.MIESTO - POHÁRE

4.-8.MIESTO - ŠÍPKOVÉ DOPLNKY

špeciálna - šípky 16g MATRIX

 

 

KONTAKT : 739842560

 

 

 

Podmienky organizátora, kto sa môže zúčastniť a hrať na akomkoľvek ročníku:  

- Slovák žijúci v okolí Plzne - neregistrovaný alebo registrovaný v akomkoľvek šípkarskom klube /nutné doložiť slovenské občianstvo/

- hráč klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď nie je Slovák

- bývalí hráči klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď už nežijú v Plzni a okolí

 
 

SLOVÁCI POZOR !

POZÝVAME VÁS

 

NA 11.ROČNÍK TURNAJA JEDNOTLIVCOV

V ELEKTRONICKÝCH ŠÍPKACH

 

O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU

 

 

HRA : 501 DO - SKUPINOVÁ FÁZA

TERMÍN : SOBOTA  26. AUGUST 2017

MIESTO : KLUB OKO ,

KOLLÁROVA 19 , PLZEŇ

PREZENTÁCIA : 15.30-15.50 HOD

ZAČIATOK : 16.00 HOD

ŠTARTOVNÉ : 150,- CZK

( KREDITY SÚ V CENE )

CENY : 1.-3.MIESTO - POHÁRE

4.-16.MIESTO – ŠÍPKARSKÉ DOPLNKY

 

 

KONTAKT : 739842560

 

 

 

Podmienky organizátora, kto sa môže zúčastniť a hrať na akomkoľvek ročníku:  

- Slovák žijúci v okolí Plzne - neregistrovaný alebo registrovaný v akomkoľvek šípkarskom klube /nutné doložiť slovenské občanstvo/

- hráč klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď nie je Slovák

- bývalí hráči klubu SLOVÁCI PLZEŇ i keď už nežijú v Plzni a okolí

 

 

 

Systém turnaja :

1-8 hráčov - každý s každým

9 a viac hráčov - minimálne 2 skupiny, najlepších 8 hráčov postup do pavúka

 

Nasadenie hráčov do pavúka, podľa ich umiestnenia na posledných dvoch ročníkoch, t.j. 10. a 11. ročník

Poradie hráča sa spočíta a hráč s najnižším číslom sa nasadí do turnaja ako 1

/napr. Dušan Majer - 8. ročník 3.miesto, 9. ročník 3. miesto, takže 3+3=6/

Ak sa hráč niektorého z posledných dvoch ročníkov nezúčastnil, dostane za tento ročník umiestnenie 30

/napr. Martin Nový - 8. ročník 2. miesto, 9. ročník nehral, takže 2+30=32/

Pri rovnosti bodov je na vyššej priečke pri nasadzovaní, hráč lepšie umiestnený na poslednom ročníku

/napr. Ján Pribula - 8. ročník 10. miesto, 9. ročník 5. miesto, takže 10+5=15,

Štefan Blaško - 8. ročník 6. miesto, 9. ročník 9. miesto, takže 6+9=15,

ale lepšie umiestnenie v poslednom ročníku má Ján Pribula, takže bude vyššie nasadený ako Štefan Blaško/

Rozdelenie do skupín sa zapíše od najvyššie nasadeného hráča, ktorý bude v daný moment prítomný

 

 

Rebríček pre nasadenie hráčov do 13. ročníka : 

 

  1. Tomáš Valachovič          1+1=2
  2. Imrich Weber                 3+2=5
  3. Ondrej Buček                 5+3=8
  4. Václav Brychta               9+5=14
  5. Radoslav Vlčák              6+9=15
  6. Martin Štefánek            10+7=17
  7. Csaba Szücs                 7+10=17
  8. Stanislav Frnka             13+6=19
  9. Štefan Blaško                11+8=19
  10. Lukáš Pešek                12+11=23
  11. Jozef Majchrovič            2+12=24
  12. Ľubomír Tušaj             16+13=29
  13. Ada Linková                  30+4=34
  14. Roman Vavric                4+30=34
  15. Dušan Majer                 8+30=38
  16. Stanislav Imre             14+30=44
  17. Lucie Štefánková             15+30=45
  18. Ivan Libjak                  17+30=47
  19. Milan Ilavský               18+30=48 
  20. +  každý nový hráč na turnaji.....