HRACÍ PLÁN 13. ROČNÍKA O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU - SKUPINOVÁ FÁZA :

 

ŽLTÁ SKUPINA :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Miroslav Jedenástik 4 1
2. Michal Padych 4 1
3. Martin Štefánek 3 2
4. Štefan Blaško 3 2
5. Karel Kalčík 1 4
6. Milan Ilavský 0 5

 

O poradí na 1. - 2. mieste a na 3.-4. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

 

MODRÁ SKUPINA :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Bohumír Vochot 4 0
2. Václav Rybka 3 1
3. Václav Brychta 1 3
4. Stanislav Frnka 1 3
5. Stanislav Imre 1 3

 

O poradí na 3. - 5. mieste rozhodla tabuľka vzájomných zápasov.

 

Tabuľka vzájomných zápasov
3. - 5. Brychta Frnka Imre Legy +/-
Brychta   3:0 1:3 4/3 +1
Frnka 0:3   3:0 3/3 0
Imre 3:1 0:3   3/4 -1

 

 

ZELENÁ SKUPINA :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Ondrej Buček 4 0
2. Roman Vavric 3 1
3. Štefan Chrien 2 2
4. Tomáš Žatkuliak 1 3
5. Robert Balog 0 4

 

 

ČERVENÁ SKUPINA :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Dušan Majer 5 0
2. Imrich Weber 4 1
3. Jiří Kučera 3 2
4. Nicola Marešová 2 3
5. Stanislav Vlčák 1 4
6. Ľubomír Tušaj 0 5

 

 

HRACÍ PLÁN 13. ROČNÍKA O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU - FINÁLNA FÁZA :

 

HRACÍ PLÁN O 1.-8. MIESTO - OBOJSTRANNÝ PAVÚK DVOJITÉ K.O.

  

3.   4. 5.- 6.   7.- 8.   Bez  prehry   Finále Víťaz
Buček
3
Buček Buček
3
Buček
3
Buček Jedenástik
2
Ž1
Jedenástik
1
Rybka
0
Weber
3
Weber Weber
3
Weber
M2
Rybka
3
Vochot
0
Buček
3
Z1
Buček
0

Weber

3

Č2
Weber
3
Majer
2
Vavric
1
Vavric
3
Vavric Vavric
3
Č1
Majer
3
Majer
3
Majer
2
Buček
2
Z2
Vavric
1
Rybka
0
Padych
1
M1
Vochot
3
Vochot
2
Ž2
Padych
0

 

 

HRACÍ PLÁN O 9.-16. MIESTO - OBOJSTRANNÝ PAVÚK DVOJITÉ K.O.

  

11.   12. 13.- 14.   15.- 16.   Bez  prehry   9.-10. 9.
Brychta
1
Brychta Štefánek
1
Štefánek
3
Štefánek Štefánek
3
Ž3
Štefánek
2
Frnka
0
Chrien
3
Chrien Chrien
3
Chrien
M4
Frnka
3
Kučera
0
Marešová
2
Z3
Chrien
3

Chrien

3

Č4
Marešová
2
Blaško
3
Brychta
3
Brychta
3
Brychta Žatkuliak
0
Č3
Kučera
3
Kučera
2
Blaško
2
Blaško
2
Z4
Žatkuliak
0
Frnka
0
Brychta
3
M3
Brychta
1
Blaško
3
Ž4
Blaško
3

 

 

Výsledková listina 13. ročníka turnaja jednotlivcov

 

   O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu,

 

ktorý sa konal v sobotu 31. augusta 2019 v Klub OKO

 

  1. Imrich Weber

  2. Ondrej Buček

  3. Dušan Majer

  4. Roman Vavric

  5. Bohumír Vochot

  6. Václav Rybka

  7. Miroslav Jedenástik

  8. Michal Padych

  9. Štefan Chrien

  10. Štefan Blaško

  11. Václav Brychta

  12. Martin Štefánek

  13. Jiří Kučera

  14. Stanislav Frnka

  15. Nicola Marešová

  16. Tomáš Žatkuliak

  17. Stanislav Vlčák

  18. Stanislav Imre

  19. Karel Kalčík

  20. Robert Balog

  21. Ľubomír Tušaj

  22. Milan Ilavský

 
 
 

 

Zdroj: Martin Štefánek

 

 

Výsledková listina 8. ročníka turnaja jednotlivcov

 

   O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu,

 

ktorý sa konal v sobotu 30. augusta 2014 v Pivnice Husovka

 

  1. Tomáš Valachovič

  2. Martin Nový

  3. Dušan Majer

  4. Pavol Roško

  5. Martin Štefánek

  6. Štefan Blaško

  7. Ondrej Buček

  8. Jaroslav Linek

  9. Ivan Libjak

  10. Ján Pribula

  11. Ada Linková

  12. Jozef Majchrovič

  13. Stanislav Imre

  14. Miroslav Klimovský

  15. Matej Majerský

  16. Marián Majerský

  17. Slavomír Kováč

 

Zdroj: Martin Štefánek

 

 

Výsledková listina 10. ročníka turnaja jednotlivcov

 

   O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu,

 

ktorý sa konal v sobotu 27. augusta 2016 v Pivnice Husovka

 

  1. Ondrej Buček

  2. Dušan Majer

  3. Imrich Weber

  4. Ján Pribula

  5. Martin Štefánek

  6. Roman Vavric

  7. Matúš Nosáľ

  8. Lucie Štefánková

  9. Lukáš Pešek

  10. Matej Majerský

  11. Marián Majerský

  12. Bohumil Prokop

  13. Ondrej Kováč

  14. Bohuslava Peroutková

  15. Štefan Blaško

  16. Ivan Monov

  17. Stanislav Imre

  18. Jaroslav Linek

  19. Ada Linková

  20. Radoslav Vlčák

  21. Ivan Libjak

 
 
 

 

Zdroj: Martin Štefánek

 

 

Výsledková listina 8. ročníka turnaja jednotlivcov

 

   O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu,

 

ktorý sa konal v sobotu 30. augusta 2014 v Pivnice Husovka

 

  1. Tomáš Valachovič

  2. Martin Nový

  3. Dušan Majer

  4. Pavol Roško

  5. Martin Štefánek

  6. Štefan Blaško

  7. Ondrej Buček

  8. Jaroslav Linek

  9. Ivan Libjak

  10. Ján Pribula

  11. Ada Linková

  12. Jozef Majchrovič

  13. Stanislav Imre

  14. Miroslav Klimovský

  15. Matej Majerský

  16. Marián Majerský

  17. Slavomír Kováč

 

Zdroj: Martin Štefánek