O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu - 10. ročník

 

HRACÍ PLÁN 10. ROČNÍKA O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU - SKUPINOVÁ FÁZA :

 

ČERVENÁ SKUPINA :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Imrich Weber 4 0
2. Roman Vavric 2 2
3. Štefan Blaško 2 2
4. Bohumil Prokop 1 3
5. Jaroslav Linek 1 3

 

O poradí na 2. - 3. mieste, 4. - 5. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

 

MODRÁ SKUPINA :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Ondrej Buček 5 0
2. Martin Štefánek 4 1
3. Marián Majerský 2 3
4. Bohuslava Peroutková 2 3
5. Ada Linková 1 4
6. Radoslav Vlčák 1 4

 

O poradí na 3. - 4. mieste, 5. - 6. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

 

ZELENÁ SKUPINA :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Dušan Majer 3 1
2. Lucie Štefánková 2 2
3. Lukáš Pešek 2 2
4. Ondrej Kováč 2 2
5. Stanislav Imre 1 3

 

O poradí na 2. - 4. mieste rozhodla tabuľka vzájomných zápasov.

 

Tabuľka vzájomných zápasov
2. - 4. Štefánková Pešek Kováč V/P Legy
Štefánková   2:0 2:0 2/0 4:0
Pešek 0:2   2:1 1/1 2:3
Kováč 0:2 1:2   0/2 1:4

 

 

ŽLTÁ SKUPINA :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Ján Pribula 4 0
2. Matúš Nosáľ 2 2
3. Matej Majerský 2 2
4. Ivan Monov 2 2
5. Ivan Libjak 0 4

 

O poradí na 2. - 4. mieste rozhodla tabuľka vzájomných zápasov.

 

Tabuľka vzájomných zápasov
2. - 4. Nosáľ Majerský Monov Legy +/-
Nosáľ   2:0 1:2 3:2 +1
Majerský 0:2   2:0 2:2 0
Monov 2:1 0:2   2:3 -1

 

 

 

HRACÍ PLÁN 10. ROČNÍKA O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU - FINÁLNA FÁZA :

 

SKUPINA O 1. - 8. MIESTO :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Ondrej Buček 7 0
2. Dušan Majer 6 1
3. Imrich Weber 5 2
4. Ján Pribula 4 3
5. Martin Štefánek 3 4
6. Roman Vavric 2 5
7. Matúš Nosáľ 1 6
8. Lucie Štefánková 0 7

 

SKUPINA O 9. - 16. MIESTO :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Lukáš Pešek 5 2
2. Matej Majerský 5 2
3. Marián Majerský 5 2
4. Bohumil Prokop 4 3
5. Ondrej Kováč 3 4
6. Bohuslava Peroutková 3 4
7. Štefan Blaško 3 4
8. Ivan Monov 0 7

 

O poradí na 1. - 3. mieste, 5. - 7. mieste rozhodla tabuľka vzájomných zápasov.

 

Tabuľka vzájomných zápasov
9. - 11. Pešek Majerský Matej Majerský Marián V/P Legy
Pešek   2:1 2:0 2/0 4:1
Majerský Matej 1:2   2:1 1/1 3:3
Majerský Marián 0:2 1:2   0/2 1:4

 

Tabuľka vzájomných zápasov
13. - 15. Kováč Peroutková Blaško V/P Legy
Kováč   2:0 2:0 2/0 4:0
Peroutková 0:2   2:0 1/1 2:2
Blaško 0:2 0:2   0/2 0:4

 

SKUPINA O 17. - 21. MIESTO :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Stanislav Imre 4 0
2. Jaroslav Linek 3 1
3. Ada Linková 2 2
4. Radoslav Vlčák 1 3
5. Ivan Libjak 0 5

HRACÍ PLÁN 8. ROČNÍKA O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU - SKUPINOVÁ FÁZA :

 

SKUPINA A :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Martin Štefánek 4 1
2. Tomáš Valachovič 4 1
3. Jozef Majchrovič 3 2
4. Jaroslav Linek 2 3
5. Matej Majerský 1 4
6. Marián Majerský 1 4

 

O poradí na 1. - 2. mieste, 5. - 6. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

 

SKUPINA B :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Dušan Majer 4 1
2. Štefan Blaško 4 1
3. Ada Linková 3 2
4. Ondrej Buček 2 3
5. Stanislav Imre 2 3
6. Miroslav Klimovský 0 5

 

O poradí na 1. - 2. mieste, 4. - 5. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

 

SKUPINA C :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Martin Nový 4 0
2. Pavol Roško 3 1
3. Ivan Libjak 2 2
4. Ján Pribula 1 3
5. Slavomír Kováč 0 5

 

 

HRACÍ PLÁN 8. ROČNÍKA O NAJLEPŠIEHO SLOVÁKA PLZENSKÉHO REGIÓNU - FINÁLNA FÁZA :

 

SKUPINA O 1. - 6. MIESTO :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Tomáš Valachovič 4 1
2. Martin Nový 3 2
3. Dušan Majer 3 2
4. Pavol Roško 2 3
5. Martin Štefánek 2 3
6. Štefan Blaško 1 4

 

O poradí na 2. - 3. mieste, 4. - 5. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

 

SKUPINA O 7. - 12. MIESTO :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Ondrej Buček 4 1
2. Jaroslav Linek 3 2
3. Ivan Libjak 2 3
4. Ján Pribula 2 3
5. Ada Linková 2 3
6. Jozef Majchrovič 2 3

 

O poradí na 3. - 6. mieste rozhodla tabuľka vzájomných zápasov.

 

SKUPINA O 13. - 17. MIESTO :

 
MIESTO MENO VÝHRY PREHRY
1. Stanislav Imre 4 0
2. Miroslav Klimovský 3 1
3. Matej Majerský 2 2
4. Marián Majerský 1 3
5. Slavomír Kováč 0 5
 

 

 

Výsledková listina 10. ročníka turnaja jednotlivcov

 

   O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu,

 

ktorý sa konal v sobotu 27. augusta 2016 v Pivnice Husovka

 

  1. Ondrej Buček

  2. Dušan Majer

  3. Imrich Weber

  4. Ján Pribula

  5. Martin Štefánek

  6. Roman Vavric

  7. Matúš Nosáľ

  8. Lucie Štefánková

  9. Lukáš Pešek

  10. Matej Majerský

  11. Marián Majerský

  12. Bohumil Prokop

  13. Ondrej Kováč

  14. Bohuslava Peroutková

  15. Štefan Blaško

  16. Ivan Monov

  17. Stanislav Imre

  18. Jaroslav Linek

  19. Ada Linková

  20. Radoslav Vlčák

  21. Ivan Libjak

 
 
 

 

Zdroj: Martin Štefánek

 

 

Výsledková listina 8. ročníka turnaja jednotlivcov

 

   O najlepšieho Slováka Plzenského regiónu,

 

ktorý sa konal v sobotu 30. augusta 2014 v Pivnice Husovka

 

  1. Tomáš Valachovič

  2. Martin Nový

  3. Dušan Majer

  4. Pavol Roško

  5. Martin Štefánek

  6. Štefan Blaško

  7. Ondrej Buček

  8. Jaroslav Linek

  9. Ivan Libjak

  10. Ján Pribula

  11. Ada Linková

  12. Jozef Majchrovič

  13. Stanislav Imre

  14. Miroslav Klimovský

  15. Matej Majerský

  16. Marián Majerský

  17. Slavomír Kováč

 

Zdroj: Martin Štefánek