Členský výbor spolku ŠK Slováci Plzeň:

Predseda: Martin Štefánek
Prvý podpredseda: Ondrej Buček
Druhý podpredseda: Ada Linková
Pokladník: Radoslav Vlčák
Zapisovateľ: Lucie Štefánková
 

Členská základňa: /dátum prijatia - dátum ukončenia/

  1. Štefánek Martin /13.4.2018/
  2. Štefánková Lucie /13.4.2018/
  3. Linková Ada /13.4.2018/
  4. Buček Ondrej /13.4.2018/
  5. Vlčák Radoslav /13.4.2018/
  6. Majchrovič Jozef /13.4.2018/
  7. Blaško Štefan /13.4.2018/
  8. Frnka Stanislav /13.4.2018 - 31.8.2019/
  9. Brychta Václav /13.4.2018/ 
  10. Pešek Lukáš /13.4.2018/
  11. Roško Pavol /13.4.2018/
  12. Pribula Ján /13.4.2018 - 31.8.2019/
  13. Szücs Csaba /13.4.2018/
  14. Nagy Renáta Tünde /13.4.2018/
  15. Ilavský Milan /13.4.2018/
  16. Imre Stanislav /13.4.2018/
  17. Tušaj Ľubomír /16.6.2018/
  18. Weber Imrich /16.6.2018/
  19. Beránek Karel /15.9.2018/
  20. Prokop Bohumil /15.9.2018/
  21. Linek Jaroslav /20.10.2018/
  22. Kučera Jiŕí /20.10.2018/
  23. Vlčák Stanislav /10.11.2018/
  24. Dolanská Lucie /19.1.2019/
  25. Rybka Václav /19.1.2019/
  26. Majoroš Ladislav /19.1.2019/
  27. Brand Roland /21.4.2019/
  28. Kalčík Karel /25.5.2019/
  29. Balog Robert /25.5.2019/
  30. Miroslav Jedenástik /29.6.2019/
  31. Milan Gábor /29.6.2019/
  32. Nicola Marešová /29.6.2019/
  33. Bohumír Vochot /29.6.2019/
  34. Tomáš Žatkuliak /29.6.2019/
  35. Lenka Jeslínková /29.6.2019/

 

 

 
 
 

 

Členské 100,- czk zaplatené za rok 2018:

  1. Buček Ondrej /13.4./
  2. Vlčák Radoslav /13.4./
  3. Majchrovič Jozef /13.4./
  4. Blaško Štefan /13.4./
  5. Pribula Ján /13.4./
  6. Linková Ada /13.4./
  7. Frnka Stanislav /13.4./
  8. Brychta Václav /13.4./
  9. Pešek Lukáš /13.4./
  10. Tušaj Ľubomír /13.4./
  11. Roško Pavol /13.4./
  12. Szücs Csaba /13.4./
  13. Nagy Renáta Tünde /13.4./
  14. Ilavský Milan /13.4./
  15. Imre Stanislav /13.4./
  16. Štefánek Martin /13.4./
  17. Štefánková Lucie /13.4./
  18. Beránek Karel /15.9./
  19. Vlčák Stanislav /10.11./
  20. Linek Jaroslav /12.12./
  21. Prokop Bohumil /12.12./
  22. Kučera Jiří /12.12./
  23. Weber Imrich /12.12./
  24. Dolanská Lucie /12.12./

 

 

 

Členské 100,- czk zaplatené za rok 2019:

  1. Štefánek Martin /31.1./
  2. Štefánková Lucie /31.1./
  3. Frnka Stanislav /25.5./
  4. Linek Jaroslav /25.5./
  5. Linková Ada /25.5./
  6. Ilavský Milan /25.5./
  7. Imre Stanislav /25.5./
  8. Brychta Václav /29.6./
  9. Majchrovič Jozef /29.6./
  10. Kučera Jiří /29.6./
  11. Balog Robert /29.6./
  12. Kalčík Karel /29.6./