Rada/Výkonný výbor/ spolku ŠK Slováci Plzeň:

Predseda: Martin Štefánek
Prvý podpredseda: Ondrej Buček
Druhý podpredseda: Štefan Blaško
Pokladník: Andrea Homolová
Zapisovateľ: Lucie Štefánková
 

Členská základňa: /dátum prijatia - dátum ukončenia/

  1. Štefánek Martin /13.4.2018/
  2. Štefánková Lucie /13.4.2018/
  3. Linková Ada /13.4.2018/
  4. Buček Ondrej /13.4.2018/
  5. Vlčák Radoslav /13.4.2018/
  6. Majchrovič Jozef /13.4.2018/
  7. Blaško Štefan /13.4.2018/
  8. Frnka Stanislav /13.4.2018 - 29.6.2019 - vystúpenie z klubu/
  9. Brychta Václav /13.4.2018/ 
  10. Pešek Lukáš /13.4.2018 - 29.6.2019 - prestup do iného spolku/
  11. Roško Pavol /13.4.2018/
  12. Pribula Ján /13.4.2018 - 29.6.2019 - prestup do iného spolku/
  13. Szücs Csaba /13.4.2018 - 18.7.2020 - neúčasť 3 schôdze po sebe/
  14. Nagy Renáta Tünde /13.4.2018 - 18.7.2020 - neúčasť 3 schôdze po sebe/
  15. Ilavský Milan /13.4.2018/
  16. Imre Stanislav /13.4.2018/
  17. Tušaj Ľubomír /16.6.2018/
  18. Weber Imrich /16.6.2018/
  19. Beránek Karel /15.9.2018 - 18.7.2020 - neúčasť 3 schôdze po sebe/
  20. Prokop Bohumil /15.9.2018 - 18.7.2020 - neúčasť 3 schôdze po sebe/
  21. Linek Jaroslav /20.10.2018/
  22. Kučera Jiŕí /20.10.2018 - 7.12.2019 - vystúpenie z klubu/
  23. Vlčák Stanislav /10.11.2018 - 31.12.2019 - nezaplatenie členského 100,-czk za rok 2019/
  24. Dolanská Lucie /17.12.2018/
  25. Rybka Václav /19.1.2019/
  26. Majoroš Ladislav /19.1.2019 - 31.12.2019 - nezaplatenie členského 100,-czk za rok 2019/
  27. Brand Roland /21.4.2019/
  28. Kalčík Karel /25.5.2019/
  29. Balog Robert /25.5.2019/
  30. Miroslav Jedenástik /29.6.2019/
  31. Milan Gábor /29.6.2019 - 31.12.2019 - nezaplatenie členského 100,-czk za rok 2019/
  32. Nicola Marešová /29.6.2019 - 18.7.2020 - prestup do iného spolku/
  33. Bohumír Vochot /29.6.2019/
  34. Tomáš Žatkuliak /29.6.2019/
  35. Lenka Jeslínková /29.6.2019 - 31.12.2019 - nezaplatenie členského 100,-czk za rok 2019/
  36. Blahovec Josef /27.9.2019/
  37. Homolová Andrea /6.11.2019/
  38. Vajchart Lukáš /1.1.2020/
  39. Kováč Ondrej /18.7.2020/
  40. Fuja Miroslav /18.7.2020/
  41. Rusnák Štefan /18.7.2020/
  42. Forst Václav /18.7.2020/
  43. Vlčák Stanislav /18.7.2020/
  44. Vrbová Marie /10.9.2020/
  45. Pelan Jiří /22.9.2020/
  46. Beránek Karel /30.9.2020/

 

 

 
 
 

 

Členské 100,- czk zaplatené za rok 2018:

  1. Buček Ondrej /13.4./
  2. Vlčák Radoslav /13.4./
  3. Majchrovič Jozef /13.4./
  4. Blaško Štefan /13.4./
  5. Pribula Ján /13.4./
  6. Linková Ada /13.4./
  7. Frnka Stanislav /13.4./
  8. Brychta Václav /13.4./
  9. Pešek Lukáš /13.4./
  10. Tušaj Ľubomír /13.4./
  11. Roško Pavol /13.4./
  12. Szücs Csaba /13.4./
  13. Nagy Renáta Tünde /13.4./
  14. Ilavský Milan /13.4./
  15. Imre Stanislav /13.4./
  16. Štefánek Martin /13.4./
  17. Štefánková Lucie /13.4./
  18. Beránek Karel /15.9./
  19. Vlčák Stanislav /10.11./
  20. Linek Jaroslav /17.12./
  21. Prokop Bohumil /17.12./
  22. Kučera Jiří /17.12./
  23. Weber Imrich /17.12./
  24. Dolanská Lucie /17.12./

 

 

 

Členské 100,- czk zaplatené za rok 2019:

  1. Štefánek Martin /1.1./
  2. Štefánková Lucie /1.1./
  3. Frnka Stanislav /25.5./
  4. Linek Jaroslav /25.5./
  5. Linková Ada /25.5./
  6. Ilavský Milan /25.5./
  7. Imre Stanislav /25.5./
  8. Brychta Václav /29.6./
  9. Majchrovič Jozef /29.6./
  10. Kučera Jiří /29.6./
  11. Balog Robert /29.6./
  12. Kalčík Karel /29.6./
  13. Buček Ondrej /17.9./
  14. Jedenástik Miroslav /28.9./
  15. Marešová Nicola /28.9./
  16. Vochot Bohumír /28.9./
  17. Brand Roland /28.9./
  18. Dolanská Lucie /28.9./
  19. Rybka Václav /28.9./
  20. Blaško Štefan /28.9./
  21. Blahovec Josef /28.9./
  22. Prokop Bohumil /7.12./
  23. Vlčák Radoslav /7.12./
  24. Beránek Karel /7.12./
  25. Homolová Andrea /7.12./
  26. Žatkuliak Tomáš /7.12./
  27. Roško Pavol /7.12./
  28. Weber Imrich /7.12./
  29. Szücs Csaba /7.12./
  30. Nagy Tünde Renáta /7.12./

 

 

 

 

Členské 300,- czk zaplatené za rok 2020:

  1. Buček Ondrej /6.1./
  2. Štefánková Lucie /8.1./
  3. Štefánek Martin /8.1./
  4. Vajchart Lukáš /15.1./
  5. Jedenástik Miroslav /27.1./
  6. Blaško Štefan /11.2./
  7. Brand Roland /17.2./ 
  8. Vochot Bohumír /9.3./
  9. Jozef Majchrovič /29.4./
  10. Kalčík Karel /26.6./
  11. Homolová Andrea /29.6./
  12. Žatkuliak Tomáš /29.6./
  13. Kováč Ondrej /7.7./
  14. Vlčák Radoslav /17.7./
  15. Dolanská Lucie /18.7./
  16. Rybka Václav /18.7./
  17. Blahovec Josef /18.7./
  18. Fuja Miroslav /18.7./
  19. Rusnák Štefan /18.7./
  20. Roško Pavol /18.7./
  21. Brychta Václav /18.7./
  22. Linek Jaroslav /18.7./
  23. Linková Ada /18.7./
  24. Forst Václav /18.7./
  25. Tušaj Ľubomír /18.7./
  26. Vlčák Stanislav /18.7./
  27. Balog Robert /18.7./
  28. Vrbová Marie /10.9./
  29. Pelan Jiří /22.9./
  30. Beránek Karel /30.9./